YeniKrediNotlari.om

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu Sorgulama 2021

Garanti BBVA kredi kartına başvurular banka başvuru kanalları dışında tercih edilen kredi kartına ait web sitesi üzerinden gerçekleştirilir. Başvuruda bulunulabilecek Garanti BBVA kredi kartı seçenekleri şunlardır:

 1. Bonus Card
 2. Shop&Fly
 3. Miles&Smiles
 4. American Express Card

Garanti BBVA Bonus Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

garanti bbva bonus card basvurusu
bahis.com
Bonus kredi kartına başvuru için banka şubelerinden yapılabilir. Garanti BBVA’da Bonus Card adı ile toplamda 18 kredi kartı seçeneği bulunur. Garanti web sitesi üzerinden her bir Bonus Card seçeneği için hazırlanan başvuru sayfası yanında şu kanallar üzerinden kredi kartı başvurunuzu iletebilirsiniz:

 • İnternet Bankacılığı
 • 444 0 333 numaralı Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi
 • com.tr web sitesi

Garanti BBVA Shop&Fly Card Başvurusu Nereye, Nasıl Yapılır?

Shop&Fly kredi kartı başvurusu Garanti BBVA şubeleri, web sitesi, internet bankacılığı ve müşteri iletişim merkezi üzerinden yapılabilir. Seyahat ve alışveriş harcamalarına yönelik hizmete sunulan Shop&Fly kredi kartı başvuruları için shopandfly.com.tr adresi üzerinden başvuru formu doldurarak kartınızı adresinizden teslim alabilirsiniz. Shop&Fly kredi kartı başvuru formu doldurulurken şu bilgileri ilgili bölümlere girerek limitinizi öğrenebilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz:

 • Cep telefonu numarası
 • TC kimlik numarası

Garanti BBVA Miles&Smiles Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

Miles&Smiles kredi kartı başvuruları Garanti BBVA web sitesi, şubeleri, internet ve telefon bankacılığı hizmetleri üzerinden yapılabilir. Miles&Smiles kredi kartı başvuru formu doldurulması için milesandsmilesgaranti.com adresi kullanılabilir. 2000 yılından bu yana Türk Hava Yoları resmi kredi kartına başvuruda bulunmak için cep telefonu numaranız ve TC kimlik numaranız ile limitinizi öğrenebilir, limitinizin yeterli olması halinde uçuşlarda mile puan kazanmak için talep ettiğiniz Garanti BBVA kredi kartı başvurusunu tamamlayabilirsiniz.

Garanti BBVA American Express Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

American Express kredi kartı başvurusu Garanti BBVA başvuru kanalları yanında americanexpress.com.tr adresi üzerinden gerçekleştirilebilir. Yurtiçi ve yurtdışı üzerinden yapılan alışverişlerde ayrıcalıkları ile beğeni toplayan American Express Card başvurusu için Garanti BBVA tarafından sunulan başvuru kanalları şu şekildedir:

 • Garanti BBVA web sitesi
 • İnternet bankacılığı
 • 444 0 700 numaralı Garanti BBVA Özel Bankacılık Hattı

Garanti BBVA Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

garanti bbva kredi karti

Garanti BBVA’da kredi kartı teslimi başvuruyu takip eden 2 haftalık zaman diliminde gerçekleşir. Kart başvurunuzu tamamlamanız ardından 14 günlük süre zarfında kurye ile adresinize gönderilen kredi kartını teslim alarak şifre alma işlemini tamamlamanız sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Garanti Bankası’nda kredi kartı başvuru sonucu öğrenme için tarafınıza başvurunun hemen ardından gönderilen SMS’den yararlanabilirsiniz. Kart başvurunuzun olumlu veya olumsuz olduğunu gösteren sonuç formu yanında şu kanallar üzerinden başvuru sonucu ve kart teslim durumu hakkında bilgi alabilirsiniz:

 • En yakın Garanti BBVA şubesi
 • İnternet/mobil bankacılık
 • 444 0 333 numaralı Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri

Garanti BBVA Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Garanti’de kredi kartı şifresinin alınması için internet/mobil bankacılık hizmetleri altında hizmet veren “Kredi Kartlarım” menüsü kullanılabilir. 444 0 333 numaralı Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri temsilcilerinden yardım alınabilen kart şifresi alma işleminde, 3340 numaralı SMS hattını kullanabilirsiniz. Garanti BBVA kredi kartı şifresi almak için 3340 numarasına göndereceğiniz kısa mesajı aralarında birer boşluk bırakarak şu bilgileri içerecek şekilde hazırlamanız gereklidir:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ