YeniKrediNotlari.om

Akbank POS Destek Hattı Telefon Numarası Nedir?

Akbank POS işlemleri için müşteri hizmetleri hattı 444 28 28 olarak belirlenmiştir. satışlarınızı kredi kartı ya da başka bir karttan gerçekleştiriyorsanız, hesaplarınızı yönetmek için POS hizmeti deneyebilirsiniz. POS hizmetlerini kullanabilmeniz için Axess, Wings, Free özellikli tüm kartlara ödeme yapma imkanı sunan Akbank POS,  böylelikle müşterilerinizin sayısını ve harcamalarını arttırmanız için size yardımcı olacaktır. Tüm Mastercard ve Visa logolu iş yerlerinde kendi satışınızı yapmanıza olanak sağlayan bu POS hizmetleri, kampanyalarla da desteklenmektedir.

Akbank POS Destek Hattını Ne Zaman Arayabilirim?

akbank pos destek hatti
istanbul escort
Akbank POS müşteri hizmetlerinin aranma süresi 7 gün 24 saat olarak belirlenmiştir. Günün istediğiniz saatinde bu aramayı gerçekleştirerek bilgi edinebilirsiniz. Böylelikle zor durumda kalmanıza gerek kalmadan Akbank POS hakkında her bilgiyi edinebilirsiniz. Aynı zamanda bu destek hakkını kullanarak kampanyalar hakkında bilgi alabilir, istediğiniz şekilde POS avantajlarını öğrenebilirsiniz.

Akbank POS Hizmetlerinin Faydaları Nelerdir?

Akbank POS işlemleri ile sağlayacağınız yararlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.
 • Satış yaptığınız mağaza sayısını arttırabilirsiniz.
 • Kredi kartı ile alımlarda müşterilerinizin daha fazla harcama yapacağını göz önüne alarak daha fazla gelir elde edebilirsiniz.
 • Ekstrelerinizi e- posta ve faks yoluyla alabilir, bu şekilde daha hızlı bir şekilde günlük ekstre bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
 • Düzenlenecek kampanyalar sayesinde avantalar kazanabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Akbank POS Başvurusu Yapmanın Avantajları Nelerdir?

akbank pos basvurusu

İnternetten POS başvurusu ve işlemleri yapmanın yararları şu şekilde sıralanabilir:

 • Yapacağınız POS işlemleri için şubelere gitmenize gerek yoktur. Bu şekilde internet üzerinden başvuru ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Akbank üye iş yerleri arasında yer almanın avantajlarını yaşayabilirsiniz.
 • Mevcut iş yerinize ek POS başvurusunda bulunmak için, şubelere gitmek zorunda kalmazsınız. Ek POS cihazınız kısa sürede size teslim edilir.
 • RAPORTAL sistemi üzerinden hesap hareketleriniz size iletilir. Hesap hareketleriniz ile ilgili yapacağınız işlemlerde, rapor almanız sayesinde iş yerinizin mali durumunu görebilirsiniz.
 • Üye iş yerlerinize tanımlı kampanyaları, iş yerinin özelliklerini göz önüne alarak görebilirsiniz. İş yerlerinin özellikleri, Akbank POS kampanyaları için önem taşımaktadır.
 • Sektörünüz hakkında hedef ciro, genel ciro bilgileri gibi işlemleri görebilir, olması gereken işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.
 • Mutabakatlar, gün sonu işlemleri gibi raporları kolayca alabilirsiniz.

Akbank Cebe POS Nedir?

Akbank Cebe POS kampanyasının anlamı, iş yerlerinin mobil cihazlara tanımlı ödeme işlemleri olarak yapılabilir. Android tabanlı bir uygulama olan Akbank Cebe POS, cep telefonlarını bir çeşit POS cihazı olarak kullanmanıza olanak sağlar. Temassız işlem limiti olan 250 TL, Cebe POS özelliğine sahip olan cep telefonunda ödeme alınabilmektedir. Bu işlem, temassız işlem olarak yapılır. 250 TL üzerindeki ödemeler ise şifre girilerek, yine Android işletim sistemli cep telefonundan yapılabilir.

Akbank Cebe POS Uygulamasını Kimler Kullanabilir?

Akbank Cebe POS uygulamasını kullanabilecek işletmeler şu şekilde sıralanabilir:

 • Temassız ödeme (NFC) özellikli Android cihazlara sahip işletmeler
 • KOBİ ve mikro ölçekli basit usul vergi ile çalışan işletmeler
 • Yazarkasa POS mükellefi olmayan işletmeler
 • Akbank Cebe POS üye iş yerleri

Uygulama, sadece iş verenin yapacağı işlemleri göz önüne almaz. İş sahibi, dilerse Akbank Cebe POS uygulamasını yanındaki personele de tanımlayabilir. Bu sayede personelin tamamı cep telefonu ile ödeme almaya başlayabilir. Akbank POS almak isteyen iş yerleri ayrıca cep telefonlarını da POS makinesi olarak kullanmak için Akbank şubelerine ve internet üzerinden başvuru yapabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ