YeniKrediNotlari.om

ING Bank Kredi Kartı Limit Artırma Yöntemleri

ING Bank kredi kart limitinizi artırmak için yapmanız gerekenler şu şekildedir.

ING Bank internet bankacılığı adresinizi giriş yaptıktan sonra menüden kredi kartlarım seçeneğine tıklamanız gerekir. Buradan hangi kredi kartınızın limitini artırmak istiyorsanız o kredi kartını seçerek artırmak istediğiniz para miktarını belirlemeniz gerekir. Bu adımları takip ederek limit artırma işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür.
ING Bank kredi kartı limiti artırma için bir diğer seçenek ise müşteri hizmetlerini aramaktır. ING Bank müşteri hizmetleri telefon numarası 0 850 222. 06 00’dır. ING Bank müşteri hizmetlerini aradığınızda müşteri hizmetleri yetkilisi size detaylı bilgiyi aktaracaktır. ING Bank müşteri hizmetleri telefon numarası aradıktan sonra müşteri yetkilisi güvenlik için size birkaç soru soracaktır. Sorulara doğru yanıtlar verdikten sonra kredi kartınız için limit artışı talebinde bulunabilirsiniz.

ING Bank Şubesinden Kredi Kartı Limiti Artırma İşlemi Nasıl Yapılır?

ing bank kredi karti limiti artirma

ING Bank kredi limitinizi banka şubelerinden başvuru yaparak da artırabilirsiniz. Şubeden kredi kartı limiti için başvuru yaptığınızda sizden bazı belgeler talep edilir. Bu belgeleri eksiksiz biçimde şubedeki yetkiliye iletmeniz gerekir.

Kredi kartı limitinizin artırılması için daha önceki ödemelerinizin düzenli ve zamanında yapılmış olması, gelir durumunuzun yeterli olması, Findeks kredi notunuzun geçerli bir düzeyde olması gerekir.

Eğer bu koşulları sağlıyorsanız şubeye yaptığınız başvuru sonrası banka yetkililerinin kredi limiti artırma başvurunuz için olumlu bir dönüş yapması beklenir.

ING Bank Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

Bankanın kredi kartları müşteri profil ve ihtiyaçlarına göre çeşitlidir.Bankanın müşterilerine sunduğu kredi kartı çeşitleri ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartı, ING Pegasus BolBol Classic Kredi Kartı, ING Bonuscard Kredi Kartı, Turuncu Ekstra Kart, Light Kart şeklindedir.

ING Pegasus BolBol Premium kredi kartı ve ING Pegasus BolBol Classic kart ile yolculuk yapan müşterilerin avantajlardan yararlanması amaçlanmıştır.

Bonuscard ING kredi kartı ise yapılan alışverişler sonucu Bonus puan kazandırır ve Bonus puan anlaşmalı üye işyerlerinde harcanır. Turuncu ekstra kart ile ING Bankası ATM’lerinden bankacılık işlemleri gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Light kart ise alışverişlerinizde size avantajlar sağlayan bir kredi kartıdır.

Kredi kartları için daha sonrasında ING Bank kredi kartı limit artırma başvurusunda bulunmanız mümkündür.

ING Bank’ın Müşterilerine Sunduğu Diğer Kart Hizmetleri Nedir?

ing bankin musterilerine sundugu kart hizmetleri

Banka aynı zamanda ek kart ve sanal kart ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ek kart kredi kartı sahibi olmayan kullanıcıların kredi kartı sahibi olan müşterilerin yararlandığı avantajlardan faydalanmaları için çıkartılmış bir karttır.

Bonus ek kart ile belirlediğimiz limitiniz dahilinde bir kartınız olacaktır. Alışveriş işlemlerinde kullanabileceğiniz bu kart Bonus puan da kazandırır. Bonus ek kart başvurularını ING Bank şubeleri, telefon bankacılığı, internet bankacılığı üzerinden bankaya iletebilirsiniz.

ING sanal kart ise online alışverişlerde kullanabileceğiniz bir karttır. Bu kart sayesinde kredi kartı bilgileriniz vermenize gerek kalmadan online olarak alışveriş yapabilmeniz mümkündür. Sanal kart için bir kart numarası mevcuttur. ING Bank sanal kart başvuruları için ING Bank şubeleri, internet bankacılığı, mobil uygulama kanalları üzerinden bankaya başvurularınızı iletmeniz mümkündür. Sanal kartınız çıktıktan sonra belirlenmiş limiti istediğiniz takdirde değiştirebilirsiniz. Bunun için 0 850. 222 06 00 numaralı ING Bank müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Sanal kart artırma talebinizi banka şubelerinde de iletebilirsiniz.

Findeks Notu Nasıl Öğrenilir?

Findeks notu, kredi notunuzu belirler. ING Bank kredi kartı limiti artırma işlemi için Findeks kredi notunuzun kaç olduğunu öğrenmeniz gerekir. Findeks kredi notunuzu öğrenmek için bankanın resmi web sayfasını ziyaret etmeniz mümkündür. Findeks kredi notunuzun durumuna göre ING Bank kredi kartı limitiniz yükseltilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ