YeniKrediNotlari.om

Vakıfbank Kredi Kartı Kampanyaları

Vakıfbank Kredi Kartı Kampanyaları

Ülkemizde faaliyet gösteren bankalardan bir tanesi olan Vakıfbank da diğer bankalar gibi müşterilerine kredi kartı hizmeti vermektedir. Bilindiği gibi kredi kartları insanların hayatlarının bir parçası haline gelmiş ve çok ciddi kolaylıklar sağlamaktadır. Yanında nakit para taşımak istemeyen kişilerin kurtarıcısı olan kredi kartları ayrıca kullanıcılara bazı alışverişlerinde taksit gibi çok önemli bir avantaj sağlamaktadır. Söz konusu avantajlar kartların özelliğine bağlı olarak artmakta ya da azalmaktadır. Vakıfbank müşterilerine kredi kartı sağlarken birden fazla seçenek sunmakta ve kullanıcılar bunlar arasından kendilerine uygun olanları tercih etmektedir. Ayrıca Vakıfbank kredi kartı kampanyaları da yapmakta ve kullanıcılarına daha farklı avantajlar ve kolaylıklar sağlamaktadır.

Vakıfbank Kredi Kartı Kampanyaları ve Banka Tarafından Verilen Kredi Kartı Çeşitleri

Devlet destekli faaliyet yürüten bankalardan bir tanesi olan Vakıfbank, devlet desteği dışında yapmış olduğu kampanya ve uygulamalar ile müşterilerin ilgisini çekmekte ve böylelikle müşteri sayısını artırmaktadır. Vakıfbank kredi kartı kampanyalarıdönemsel olarak yapılmakta ve süresi bitince kampanya kaldırılmaktadır. Ya yeni bir kampanya yapılmakta ya da farklı bir uygulama ile insanların dikkati çekilmektedir. Vakıfbank tarafından müşterilerine sağlanan kartlar şunlardır:

 • VakıfBankWorldcard
 • Taraftar Kartlar
 • MilPlus
 • Platinum
 • Rail& Miles
 • LikeCard
 • Ortak Markalı Kartlar
 • TercihKart
 • EkspressCard
 • Sanal Kart
 • BusinessCard

Yukarıda banka tarafından müşterilerine sunulan kartlar bulunmaktadır. Söz konusu kartların her birisinin farklı avantajı bulunmakta ve kullanıcılarına çok önemli avantajlar sağlamaktadır. Dolayısıyla da müşteriler kendi durumlarına göre bunlardan bir tanesini tercih etmektedir.

Vakıfbank kredi kartı kampanyasıincelendiğince bunların birçoğunun özel günlere göre yapıldığı fark edilmektedir. Bazen anneler günü için bazen Ramazan Bayramı için banka tarafından kampanyalar yapılmakta ve müşterilerine özel avantajlar sunulmaktadır. Söz konusu avantajlar ise para puan ya da taksit şeklinde olabildiği gibi ödeme erteleme şeklinde de olmaktadır. Dolayısıyla kullanıcılar çok önemli faydaları söz konusu kampanyalardan elde etmektedir. Banka tarafından yapılan kampanyalardan bir tanesi anneler günü içindir. 4-13 Mayıs arasında anneler günü için yapılacak her 100 TL ve üzerindeki harcamaya banka tarafından 10 TL World Puan verilmektedir. Kullanıcılar toplamda 30 World Puan kazanma şansına sahiptir. 30 TL gibi önemli bir rakamı kazanma fırsatı banka tarafından müşterilerine sunulmuş çok önemli bir fırsat olarak dikkat çekmektedir.

Vakıfbank Kredi Kartı Kampanyaları ve World Puan Kazanma Fırsatları

Vakıfbank kredi kartı kampanyalarıarasında en güncel olanlardan bir tanesi Ramazan ayı için özel olarak yapılan kampanyadır. Bu kampanyada Vakıfbank müşterilerine Gıda Market ve restoran harcamalarında 50 TL’ye kadar World Puan kazanma fırsatı sunmaktadır. Kampanyanın detaylarında yer alan bilgilere göre bu fırsattan yararlanma süresi 11 Mayıs ile 17 Haziran arasıdır. Kısaca gıda harcamalarında geçerli olan kampanya farklı bir formatta hazırlanmıştır. 100 TL ve üzerindeki ilk harcamaya World Puan verilmez iken ikinci harcamaya 10 World Puan verilmektedir. Dördüncü 100 TL ve üzerindeki harcama için 15 World Puan altıncı harcamada ise 25 World Puan verilmektedir. Dolayısıyla da kullanıcıların 50 World puan kazanabilmesi için en az 600 TL’lik harcama yapması gerekmektedir.

Vakıfbank kredi kartı kampanyasıarasındaki bir diğeri ise internet üzerinden sanal kart ile yapılan alışverişlerde kullanıcılara toplamda 15 World Puan kazanma fırsatı sunulmaktadır. Bunun için müşterilerin farklı günlerde tek seferde 150 TL tutarında harcama yapması gerekiyor. Bu harcamadan 5 World Puan kazanacak olan müşteriler bu şekilde en fazla 15 World Puan kazanabilmektedir. Kullanıcılar böylece 15 TL kazanma fırsatı elde etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ