YeniKrediNotlari.om

Garanti BBVA Şikâyet Hattı Numarası Nedir?

Garanti BBVA (eski adıyla Garanti Bankası), 1946 yılında Ankara’da kurulmuş bir bankadır. 30 Eylül 2014 itibariyle, konsolide varlıklar 107 milyar ABD dolarına ulaşarak onu Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası haline getirmişlerdir. Kurumsal, ticari, KOBİ, ödeme sistemleri, özel, perakende ve yatırım bankacılığı dahil olmak üzere bankacılık sektörünün tüm iş alanlarında faaliyet göstermektedir. Garanti BBVA, aynı zamanda yurt içi ve yurt dışında kurulan ortaklıklar aracılığıyla kapsamlı finansal hizmetler de sunmaktadır. Garanti BBVA şikâyet hattı numarası, yaşanılan olumsuzları güzel deneyimlere dönüştürmek için buradayız mottosuyla hizmet vermektedir. Müşteri ile banka arasındaki bağlamı oluşturan müşteri hizmetleri, talepler ve şikayetler konusunda ekstra özen göstermektedir.

Garanti BBVA Şikayet Hattı Numarası

garanti bbva sikayet hatti

Garanti BBVA şikayet hattı 444 25 25’tir. Karşılaştığınız sorunlar karşısında ulaşılabilir pratik çözümler için Garanti BBVA şikayet hattı 7/24 saat olmaksızın hizmet sunmaktadır. 444’lü olan şikayet hattı bulunduğunuz operatör tarifine göre ücretlendirilirken, 0 (850) 222 0 333 numaralı Garanti BBVA şikayet hattına ücretsiz bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

Garanti BBVA Alternatif Şikayet Hatları Nelerdir?

Garanti Bankası şikayet hattına ek olarak başka seçenekleriniz bulunmaktadır. Bu seçenekler aşağıda verilmektedir.

gerekli olan bildirimlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Garanti BBVA Genel Müdürlük İletişimi Nasıl Sağlanır?

Garanti BBVA merkez ofisinin iletişi saat 10:00’dan 16:00’a kadar sağlanmaktadır. Hafta sonları kapalı olan merkezde üstün bankacılık modeliyle bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli olabilecek Garanti BBVA Genel Müdürlük İletişin verileri aşağıda verilmektedir.

 • Banka Resmi Adı: T. Garanti Bankası A.Ş
 • Garanti BBVA Genel Müdürlüğü Adresi: Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 34340 Levent Beşiktaş İstanbul
 • Garanti BBVA Genel Müdürlüğü Telefon Numarası: 0 (212) 318 18 18
 • Garanti BBVA Genel Müdürlüğü Faks Numarası: 0 (212) 318 18 88
 • İnternet Bankacılığı Web Adresi: https://www.garantibbva.com.tr/tr
 • Müşteri Hizmetleri Destek Hattı Telefonu: 0 (850) 222 0 333
 • Telex: 27635 GATI TR
 • SWIFT Kodu (BIC): TGBATRIS

Garanti BBVA Şikayet Bildirimi Nasıl Yapılmalıdır?

garanti bbva sikayet bildirimi

Garanti BBVA, şikayette bulunmak isteyen müşteriler için seçenekler sunulmaktadır.

 • Web sitesi aracılığıyla şikayette bulunmak isteyen banka müşterileri ‘https://www.garantibbva.com.tr/ssl/iletisim_formu#calcContent=UID34247c6’ adresine giderek gerekli bilgilerini tamamlaması gerekmektedir.
 • Daha önce birçok kez karşılaşılmış olan sorunlar için ortak bir link hazırlanmıştır. Bu ‘https://www.garantibbva.com.tr/tr/musteri-deneyimi-destek/nasil-cozerim.page’ linkinden hızlı ve çabuk bir şekilde bankacılık sorununuza gerekli olan çözümü iletişime geçmeden de gerçekleştirebilirsiniz.
 • En yakın Garanti BBVA şubesine giderek, sözlü ve interaktif bir şekilde şikayet bildirimi de gerçekleştirebilirsiniz.
 • Facebook ve Twitter gibi sıklıkla kullanılan sosyal medya adreslerinden de gerekli sorununuzu facebook messanger üzerinden veya tweet atarak banka ile 7/24 saat iletişim içinde olabilirsiniz.

Garanti BBVA Şikayet Hattına Beklemeden Nasıl Bağlanılır?

Garanti BBVA şikayet hattı telefon numarası olan 0850 222 0 333/ 444 0 333 yurtiçi iletişimi veya +90 212 44 0 333/ +90 850 222 0 333 yurtdışı iletişimi ile sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla iletişime geçmeniz size kolaylık ve hız sağlayacaktır. Hatta direk bağlanarak iletişime geçmek için gerekli olan ‘Müşteri hizmetleriyle görüşmek istiyorum.’ sesli onay ve bilgilendirmesiyle telesekreteri beklemeksizin sırasıyla 1, 3 ve 5 numaralarını tuşlamanız gerekmektedir. Daha sonrasında 0 tuşuna sürekli tuşlayarak Garanti BBVA müşteri temsilcisi ile direk görüşme sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ