YeniKrediNotlari.om

Garanti BBVA Kredi Kartı ve Bankamatik Kartı Takip

Garanti BBVA kredi ve banka kartı takibi başvuru onayı ardından bankanın farklı kanalları üzerinden gerçekleştirilebilir. Kredi kartı ve banka kartlarının banka şubesinden teslim alınmaması halinde ise Garanti BBVA kart takibi kurye şirketi iletişim bilgileri kullanılarak gerçekleştirilebilir.

Garanti BBVA Banka Hesap Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

garanti bbva banka hesap karti basvurusu
1xbet mobil ödeme
Garanti BBVA hesap kartı başvurusu banka web sitesi üzerinden ve şubelerinden ilk kez Garanti BBVA müşterisi olacak başvuru sahiplerince gerçekleştirilebilir. Halihazırda bankanın müşterisi olan başvuru sahipleri ise Garanti BBVA Mobil, İnternet şube ve Telefon şube üzerinden banka kartı başvurusunda bulunabilir. Garanti BBVA’dan başvuru yapılabilecek banka kartı Paracard Bonus markası ile sunulur. Paracard Bonus bankamatik kartı seçenekleri şu şekildedir:

 1. Klasik
 2. Trink
 3. Troy
 4. Platinum
 5. Genç
 6. Business

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA kredi kartı başvurusu bankanın tüm başvuru kanalları üzerinden yapılabilir. Garanti BBVA kredi kartı markası Bonus Card’dır. Bonus kredi kartı dışında American Express, Shop&Fly ve Miles&Smiles marka kredi kartı başvuruları Garanti BBVA’ya yapılabilir. Banka kredi kartı başvuruları için şu kanallar kullanılabilir:

 1. En yakın Garanti BBVA Şubesi
 2. Garanti BBVA web sitesi
 3. Bonus Card web sitesi
 4. Garanti BBVA mobil/internet şube
 5. 444 0 333 numaralı Garanti BBVA müşteri hizmetleri

Garanti BBVA Hesap Kartı Kaç Günde Gelir?

Garanti BBVA hesap kartı teslim süresi yaklaşık 10 gündür. Banka müşterisi olunması halinde 7 iş günü içerisinde Garanti BBVA bankamatik kartı teslim alınabilir.

Garanti BBVA Kredi Kartı Teslim Süresi Nedir?

Garanti BBVA kredi kartı teslim süresi 2 hafta olarak belirlendi. Banka müşterisi olunması halinde ise kredi kartı teslim süresi Garanti Bankası’nda 10 güne kadar düşebilmektedir. Bahsedilen süreç içerisinde Garanti BBVA kart takip kanallarını kullanarak sürecin her aşamasını yakından takip edebilirsiniz.

Garanti BBVA Banka Hesap Kartım Nerede?

Garanti BBVA hesap kartı takip banka şubelerinden, banka müşteri hizmetlerinden ya da kurye şirketinden gerçekleştirilebilir. Telefon numarası ve TC kimlik numarası bilgilerinin gerekli olduğu hesap kartı sorgulama işleminde, başvuru sonrası sürecin hangi aşamasında olduğu bahsedilen kanallar üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirilebilir.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri üzerinden hesap kartı takibi için 444 0 333 numaralı Garanti BBVA Çağrı Merkezi aranır ve sesli yanıt sistemi kullanılarak müşteri hizmetleri ile görüşme sağlanır. Müşteri temsilcisine bağlanmak için “hesap kartı başvuru sonucu” ya da “Müşteri temsilcimle görüşmek istiyorum” sesli talimatları kullanılarak, hesap kartı başvuru sonucu hakkında detaylı bilgi alınabilir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

garanti bankasi kredi karti basvurusu

Garanti BBVA kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi için kurye şirketi ve Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerine ek olarak, Garanti BBVA web sitesi kullanılabilir. İnternetten Garanti BBVA kredi kartı başvuru sonucu sorgulaması için https://www.garantibbva.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/kredi_karti_basvuru_takibi.page#calcContent=UID1c6fdc7 linki üzerinden erişim sağlanan sayfada, aşağıda paylaşılan bilgilerin girişi yapılarak kredi kartı tesliminde hangi aşamada olunduğu hakkında ayrıntılı bilgi alınabilir:

 1. TC Kimlik Numarası
 2. Bankaya bildirilen cep telefonu numarası
 3. Sayfada yer alan işlem doğrulama kodu

Garanti BBVA Hangi Kurye Şirketi ile Çalışır?

Garanti BBVA’nın çalıştığı kurye şirketi Kurye Net’tir. Kurye net şirketine ulaşmak için 0212 444 93 93 ve 0850 222 93 93 numaraları kullanılabilir. Bahsedilen numaralar aracılığı ile banka şubesinden teslim alınmayan kredi kartı ve banka kartı için Garanti BBVA kart takibi yapılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ