YeniKrediNotlari.om

QNB Finansbank Kredili Mevduat Hesabı Limit Artırma Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank kredili mevduat hesabı limitinizi arttırmak için 0 850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank müşteri hizmetleri aranmalıdır. Gerekli yönlendirmelerden sonra müşteri hizmetleri yetkilisine bağlandığınızda Kazansana kredili mevduat hesabını limitinin artırılmasını talep edebilirsiniz. QNB Finansbank kredili mevduat hesabı limit artırma başvurunuz Findeks kredi notunuz, gelir durumunuz ve daha önceki ödemelerinizin ne kadar düzenli yapıldığına göre belirlenir. Bu unsurlara bakılarak limitiniz değerlendirilecek ve size bir geri dönüş yapılacaktır.

QNB Finansbank kredili mevduat hesabı taksitli ek hesap ve ek hesap olmak üzere ikiye ayrılır. QNB Finansbank kredili mevduat hesabını taksitli kullanımı şu özelliklere sahiptir:

  • Taksitli ek hesap için ayrı bir limit belirlemesi yapılmaz. Ek hesap limitiniz içerisinde taksitli kullanım yapabilirsiniz. Taksitli kullanım 200 TL ve 10.000 TL arasında yapılır.
  • Kullandığınız tutarı 2 ya da 24 ay vade seçenekleri ile ödeme imkânınız mevcuttur. İnternet şubesinden ya da müşteri hizmetlerinden e posta ya da faks adresinizi ileterek detaylı ekstre bilginize ulaşabilirsiniz.
  • Taksitli kullanımınız için zamanı geçmediği müddetçe faiz uygulaması yapılmaz. Ancak ödeme zamanı geçmiş ise ek hesap faiz oranı üzerinden faiz uygulanır.

QNB Finansbank Kredili Mevduat Hesabı Özellikleri Nedir?

qnb finansbank kredili mevduat hesabi ozellikleri

QNB Finansbank kredili mevduat hesabı nakit ihtiyacınız ve alışverişleriniz için kullanabileceğiniz bir hesaptır. Limitiniz dahilinde bu hesaptan kullanım yapabilirsiniz. QNB Finansbank kredili mevduat hesabınızdan limiti dahilinde günün istediğiniz saatinde QNB Finansbank ATM’lerinden nakit çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızda bakiyeniz olmasa dahi kredili mevduat hesabı sayesinde alışveriş yapabilir. Yaptığınız alışverişlerinizi taksitlendirmeniz mümkündür.

QNB Finansbank kredili mevduat hesabınızdan ödeme yapmanız mümkündür. Hesabınızda para yokken kredili mevduat hesabını kullanarak gerekli ödemelerinizi zamanı geçmeden yapabilirsiniz. Dilerseniz kredili mevduat hesabınıza otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.

QNB Finansbank Kredili Mevduat Hesabı Faiz Oranı Nedir?

Banka tarafından belirlenen faiz oranı aylık %1,98’dir. Gecikme faizi ise %2,28 olarak belirlenmiştir. Taksitli ek hesap için belirlenen faiz oranları ise aylık olarak %1,98 ve gecikme faizi oranı ise %2,19’dur.

QNB Finansbank kredili mevduat hesabı limit artırma işlemi sonrası da bu tutarlar değişmez. Faiz günlük uygulanır. Kullandığınız tutar ve gün üzerinden faiz işler. Örnek faiz ve vade sonrası ödenecek tutarlar şu şekildedir:

  • 1 aylık 1000 TL kullanımı sonrası geriye 1023,76 TL ödenir.
  • 10 günlük 10.000 TL kullanılması durumunda ise geriye ödenmesi gereken tutar 10.079,20 TL’dir.
  • 1 aylık 10.000 TL’nin kullanılması durumunda ise geriye ödenmesi gereken tutar 10.237,60 TL olarak belirlenmiştir.

QNB Finansbank Kredili Mevduat Hesabı Ödemesi Nasıl Yapılır?

qnb finansbank kredili mevduat hesabi odemesi

QNB Finansbank kredili mevduat hesabınızın ödemesi hesap ödemesinden görülen günde yapılır. QNB Finansbank kredili mevduat hesabınızın ödemesi, maaşınız QNB Finansbank’a yatıyorsa maaşınız yattığında ödenir. Bunun dışında hesabınızın eksiye düştüğü durumlarda hesabınıza para girişi yapıldığında borcunuz ödenir.

Kredili mevduat hesabının en az asgari tutarı ödenmelidir. Bu tutarın ekstre günü geldiği halde ödenmemesi halinde hesabınıza bloke işlemi uygulanır. Ödeme yapıldığında bloke kaldırılır.

QNB Finansbank Kredili Mevduat Hesabı Kapatma İşlemi nasıl Yapılır?

QNB Finansbank kredili mevduat hesabı kapatmak istiyorsanız öncelikle hesabınıza dair tüm borçları ödemeniz gerekir. Hesabınızdaki mevcut borcu ödedikten sonra kapatma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kapatma işleminize QNB Finansbank şubelerinden, 0 850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarasından üzerinden yapabilmeniz mümkündür.

QNB Finansbank kredili mevduat hesabı limiti artırma ya da limitinizi azaltma işlemini gerçekleştirmeniz de mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ