YeniKrediNotlari.om

QNB Finansbank Kredi Kartı Limit Ayarlama Yöntemleri

QNB Finansbank kredi kartı limit artırmak için birden fazla seçenek vardır. Bunlar; mobil şube yoluyla, internet bankacılığı sistemi ile, Finansbank müşteri temsilcisini arayarak, SMS göndererek, ATM ya da banka şubesine giderek kredi kartı limitinizi artırabilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartı limit artırma işlemi için müşteri numarası, şifre gibi bilgilerinizi bankaya iletmeniz gerekir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Limiti SMS Yoluyla Nasıl Artırılır?

Kısa mesaj ile kredi kartı limiti artırılabilir. SMS ile kredi kartı limiti artırma işlemi yapmak için izlenmesi gereken bazı adımlar vardır. İlk olarak LIMIT yazıp 2273 ‘e göndermelisiniz. Bu işlemden sonra kredi kartınızın limitini artırabilmek için uygun olup olmadığı anlaşılır. Eğer QNB Finansbank kredi kartı limit artırmak için yaptığınız başvuru SMS’i kabul olursa banka size SMS yolu ile bilgilendirme mesajı yollayacaktır.

QNB Finansbank Kredi Kartı Limiti Şubeye Giderek Nasıl Artırılır?

qnb finansbank kredi karti limit
newbahis giriş
Size en yakın olan QNB Finansbank şubelerine giderek kredi kartı limiti artırabilirsiniz. Kredi kartı limit artırma talebinizi müşteri temsilcisine ya da banka personellerine iletmeniz durumunda işleminizi gerçekleştirilecektir. QNB Finansbank kredi kartı limit artırma başvurunuz değerlendirmeye alınacak ve size kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

QNB Finansbank Kredi Kartı Limiti Müşteri Temsilcisini Arayarak Nasıl Artırılır?

QNB Finansbank müşteri hizmet numarası olan 444 1 900 arayarak talebinizi iletebilirsiniz. QNB Finansbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçtikten sonra kredi kartı limit artırma isteğinizi söylediğiniz zaman işleminizi gerçekleştireceklerdir. Bunun için günün 24 saati müşteri hizmet numarasını arayabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Limiti Online Kanallar Üzerinden Nasıl Artırılır?

Online kanallar üzerinden limit artırmak için başvuru yapılabilir. QNB Finansbank kredi kartı limit artırma işlemi için kullanılan online kanallar internet bankacılığı ya da mobil bankacılık sistemidir. Kredi kartı limiti artırmak için ilk olarak yapılması gereken işlem internet ve mobil bankacılık sistemlerine müşteri bilgileriniz ile giriş yapmanızdır. Sonraki adımda kredi kartları seçeneğine tıklamalı ve otomatik limit artırım talebinizi gerçekleştirmelisiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Limit Artırabilmek İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

qnb finansbank kredi karti limit artirma icin genel sartlar

Kredi kartı limit artırma için koşulların sağlanması gerekir. QNB Finansbank kredi kartı limiti artırmak isten müşteriler ilk olarak bu talepleri doğrultusunda başvuru yapmalıdır.

QNB Finansbank kredi kartı limiti kişiye özeldir. Bu yüzden diğer tüm bankalarda olduğu gibi yasal düzenlemeler ve bankacılık mevzuatı gereğince QNB Finansbank’ta da toplam kredi limiti; kartı aldığınız ilk yıl aylık olarak aldığınız gelirin ortalamasının iki katını geçmez, ilerleyen yıllar için ise bu limit aylık gelirin dört katını geçmeyecek şekilde belirlenir.

Yurt içindeki ve yurt dışındaki alışveriş ya da nakit çekimi gibi işlemler için kullanılan limit standart limit olarak bilinir. Bir diğer limit çeşidi ise acil limittir. Acil limit sadece hastanelerde, ekstre güvencesi sigortası prim ödemelerinde ya da otomatik fatura ödeme talimatları ile kullanılan limit olan ek limit ve standart limitin toplamından oluşan limittir.

Gerekli koşulları sağlayan müşteriler gelir düzeyi ce ödemelerinin zamanında yapılması gibi etmenlere göre değerlendirilir. Bu konularda avantajlı olan kişilerin QNB Finansbank kredi kartı limit artırma başvurusu hızla onaylanır. Ancak kredi kartı ödemelerini düzensiz ve eksik yapan kişiler için limit artırma işleminin banka tarafından reddedilmesi mümkündür. 3 kere üst üste kredi kartı ödemesinin asgari tutarını yatırmayan kişiler kredi kartı limit artışı için bankaya başvuru yapamazlar. Yaptıkları başvuru reddedilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ