YeniKrediNotlari.om

QNB Finansbank Kredi Erteleme Şartı ve Ay Sayısı

QNB Finansbank’tan kredi erteleme işlemi telefon bankacılığı ve internet bankacılığı kanalları üzerinden yapılır. QNB Finansbank kredi erteleme işlemi için bu kanallar üzerinden başvurunuzu bankaya iletmeniz gerekir, banka başvurunuzu değerlendirir ve uygun görmesi durumunda kredi taksitlerinizi erteleme işlemini gerçekleştirir. QNB Finansbank şubelerine giderek de başvurunuzu bankadaki yetkililere iletmeniz mümkündür. T.C. kimlik kartınız ile banka yetkilisine talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Size verilen başvuru formundaki bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız başvurunuzun değerlendirilmesi için önemlidir.
bahis.com giriş
0850 222 09 00 ya da 444 09 00 numaralı QNB Finansbank müşteri iletişim hattını arayarak da başvurunuzu iletmeniz mümkündür. Sesli yanıt sisteminin gerekli yönlendirmeleriyle müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra kredi erteleme talebinizi iletmeniz mümkündür.

QNB Finansbank mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden işleminizi gerçekleştirmek için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • T.C. kimlik numaranız ya da müşteri numaranızı ve bankacılık şifreniz ile mobil uygulamaya giriş yapmanız gerekir. Menüden “Ödemeler” “Kredi ödemelerim “Kredi Erteleme” seçeneklerini seçerek erteleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kredi erteleme işleminiz internet bankacılığı üzerinden yapmak için hesabınıza giriş yaptıktan sonra kullanıcı panelinde yer alan kısımdan “Kredi ödemeleri” seçeneğini seçmeniz gerekir. Bu seçenekten kredi erteleme kısmına tıklayarak başvurunuzu bankaya iletmeniz mümkündür.

QNB Finansbank Kredi Erteleme Şartları Nedir?

qnb finansbank kredi erteleme sartlari

Bankanın kredi erteleme işlemleri için belirli şartlar mevcuttur. Bankanın tüzel ya da gerçek müşterileri 2020 yılında kullandıkları kredileri erteleyebilme imkânına sahiptir. Covid-19 salgını dönemindeki ekonomik duraklama ve iş yerlerinin kapanması sebebiyle iş yeri sahipleri ve iş görenlerin mağduriyetlerine banka böyle bir çözüm yolu sunar. Bireysel ya da tüzel müşteriler bu dönemde kredi ödemelerinde zorluk çektiği için ekonomik olarak daha rahat ödeme yapabilmek adına kredilerini erteleyebilme imkânına sahiptir. Ana para, faiz ve komisyon ödemeleri için yapılan bu erteleme işlemi sonrası faiz uygulanır.

QNB Finansbank Kredi Erteleme Kaç Aylık Yapılır?

QNB Finansbank kredi erteleme işlemi 6 ay ile 1 yıl arasında yapılabilen bir işlemdir. Bireysel ya da kurumsal müşteriler 3 ay kadar kredi erteleme fırsatına sahiptir. Salgından ertelenen sektörler başta olmak üzere diğer sektörler için QNB Finansbank kredi erteleme süresi 6 aydan 1 yıla kadar uzatılabilir.

QNB Finansbank Harcama Öteleme Nedir?

QNB Finansbank harcama ertelemesi için kullanılan bir hizmettir. Yapacağınız harcamaları bir ya da iki ay için erteleme imkanı sunar. Böylece daha rahat ödeme şansınız olur. Ertelene harcamalarınız için faiz uygulaması mevcuttur. Erken kapama ya da cayma hakkınız bulunur.

QNB Finansbank Harcama Öteleme Koşulları Nedir?

qnb finansbank harcama oteleme kosullari

Bankanın harcama ötelemek için sunduğu hizmetin bazı şartları mevcuttur. Bu şartlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Harcama öteleme talebi hesap kesim tarihinden önce bankaya iletilmelidir.
  • 100 TL ile 10.000 TL arasındaki harcamalarınızı 1 ay ya da 2 ay için ertelemeniz mümkündür.
  • QNB Finansbank kredi erteleme işlemi için ve harcama öteleme işlemi için işlem ücreti alınmaz.
  • Harcama öteleme işlemi aylık %1,98 oranında faize sahiptir.
  • Bu faiz tutarına BSMV ve KKDF ücretleri de eklenir.
  • Asıl kart ve ek kartlar için harcama öteleme işleminden yararlanmak mümkündür.
  • Nakit avans ya da anında kredi için harcama öteleme işlemi uygulanmaz.
  • Taksitli alışverişler ve taksit kolay işlemi uygulanan harcamalar için harcama öteleme işlemi uygulanmaz.

QNB Finansbank kredi erteleme ve QNB Finansbank harcama öteleme işlemleri için detaylı bilgiyi bankanın şubelerinden ya da çağrı merkezlerinden almanız mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ