YeniKrediNotlari.om

Denizbank Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Denizbank müşterilerine acil nakde ihtiyaçları olduğu durumlarda taksitli nakit avans fırsatını sunmaktadır. Denizbank taksitli nakit avans kullanılması için müşterilerin kredi kartına sahip olması gerekir. Kredi kartında istenilen limitin olması durumunda nakit avans kullanılabilir.

Denizbank Taksitli Nakit Avans Çekme Adımları Nelerdir?

denizbank taksitli nakit avans cekme adimlari

Aşağıda Denizbank taksitli nakit avans çekmek için uygulanacak adımlar sırasıyla anlatılmaktadır:

  • Denizbank ile taksitli nakit avans kullanacaklar bulundukları yerde en yakın olan Denizbank şubelerine gitmelidir. Bununla birlikte Denizbank ATM’leri üzerinden müşteri numarası ile nakit avans başvuru işlemleri rahatlıkla yapılabilir.
  • Aynı zamanda online olacak şekilde de taksitli nakit avans başvurusunda bulunma imkanı vardır. Bunun için bankanın mobil uygulaması ya da internet şubesi kullanılmalıdır. Bu uygulamalara şifre ile birlikte giriş yapılması gerekir.

Denizbank Taksitli Nakit Avans İçin Faiz Uygulanır Mı?

Denizbank ortaya koyduğu faizleri yapılan işlemlere göre arttırıp azaltabilmektedir. Özellikle son ödeme tarihine kadar ödenmemiş olan kredi kartı borcunuz için de faiz uygulanmaktadır. Son ödeme tarihine kadar kredi kartı borçlarını ödeyenler faiz ile karşı karşıya kalmazlar. Nakit avanslar çekildiği zaman çekilen miktara göre faizler belirlenir. Nakit avanslar alışveriş ya da günlük harcamalar ile aynı konumda tutulmaz. Yapılan alışverişler için faiz uygulanmazken, çekilen her nakit avans için ise farklı oranlarda faizler işlenir.

Denizbank Taksitli Nakit Avans Hangi İmkanlar Sunar?

denizbank taksitli nakit avans imkanlari

Denizbank 3 ay ertelemeli taksitli nakit avans ihtiyacını müşterilerine sunmaktadır. Bu fırsat ile müşteriler acil nakit ihtiyacını kolay bir şekilde karşılamış olur. Taksitli nakit avans başvurusunda bulunduğunuzda başvurunuz onaylandığı andan itibaren Denizbank kredi kartı ile nakit avansınızı çekebilme imkanınız vardır. Denizbank kredi kartına sahip olmayanlar nakit avansı çekebilmeleri için öncelikle bankanın en yakın şubesine gidip kredi kartı başvurusunda bulunmalıdır. Toplam olarak 12 ay vadeli ödeme imkanı ile taksitli nakit avansı kullanabilirsiniz.

Denizbank taksitli nakit avansı kullanmak isteyenler öncelikle MobilDeniz ya da DenizKartım mobil uygulamaları üzerinden başvuruda bulunmalıdır. Denizbank’ın en yakın şubelerinden de başvuru işlemlerini halledebilirsiniz. Bununla birlikte 0850 222 08 00 numaralı müşteri hizmetleri hattına da bağlanarak nakit avans almak için başvuruda bulunulabilir.

Denizbank ATM’leri üzerinden de başvuru işlemleri gerçekleşir. Mobil uygulamalarda aktif bir şekilde kullanım gerçekleştirmiyorsanız, ilk olarak cep telefonunuzun mesaj bölümüne “ERTELE” yazıp kartın son 6 hanesini aralarda boşluk olacak şekilde eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekir. En son olarak nakit avans almak istediğiniz miktarı da yazmanız gerekir. Daha sonra 3280’e kısa mesaj atarak başvuru işlemlerini tamamlamış olun.

Denizbank Taksitli Nakit Avans Şartları Nelerdir?

Denizbank taksitli nakit avans çekmek için kesinlikle kredi kartının olması gerekir. Üstelik kredi kartında kullanılabilir limitinin de olması aranan şartların arasındadır. Denizbank müşterisi olmanız da nakit avans kullanmanız için size büyük bir fırsat yaratacaktır. Nakit avansı çektikten sonra 3 ay ertelemeli şekilde ödemelerini yapabilirsiniz. Ödemelerin yapılması için internet şubesine ya da mobil bankacılığa müşteri numarası ve internet şifresi ile hızlı bir şekilde giriş yapılması gerekir. Daha sonra menü kısmından “Ödemeler” sekmesine gitmeniz gerekir. Ardından “Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans” bölümüne gitmelisiniz. Banka hesabınızda yeterli bakiyenin olması durumunda hem kredi kartı borcunuzu hem de nakit avans için ödeyecek miktarı online şekilde ödeme şansını elde etmiş olursunuz. Bunun dışında nakit avans ödeme işlemleri için 0850 222 08 00 ya da 444 0 800 numaralı müşteri hizmetleri hatlarına bağlanılması gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ