YeniKrediNotlari.om

2021 Denizbank Emekli Promosyonu Ne Kadar?

2021 Denizbank emekli kampanyası 2020 yılı itibari ile başladı ve 2021 yılında da devam etmektedir. Denizbank, birçok farklı promosyonu müşterilerine sunan bir bankadır ve Türkiye’de birçok kampanyayı yürütmektedir. 2021 yılında devam ettirdiği kampanyalar içerisinde emekli promosyonu da yer alıyor. Denizbank müşterisi olan birçok kişi, ilgili promosyondan yararlanabilmekte ve emekli maaşları için ek ücret alabilmektedir.

Denizbank Emekli Promosyonu Nedir?

Denizbank tarafından sunulan emekli promosyonu, SGK üzerinden emekli olan bireylere yönelik bir uygulamadır. Emekli maaşlarının düşük seviyede olması, emeklilerin geçim dertlerini arttırmıştır. Bu neden ile Denizbank başta olmak üzere birçok bankanın emeklilere yönelik kampanyaları bulunmakta.

Denizbank Emekli Promosyonu Ne Zamana Kadar Geçerli?

denizbank emekli promosyonu ne zamana kadar gecerli
canlı casino siteleri
Emekli promosyon geçerlilik süresi için herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. 2020 yılında başlayarak 2021 yılında da devam ediyor. Bankanın konuya ilişkin herhangi bir açıklaması bulunmamakta olup bu durum bizlere geçerlilik süresi için herhangi bir sınır olmadığını göstermektedir. Denizbank’ın emekli promosyonundan yararlanmak isteyen her emekli yurttaş Deniz Bank’a başvuru yapabiliyor.

Denizbank Emekli Promosyonu Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank emekli promosyonuna başvuru yapmak isteyen Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emekli olan yurttaşlar ve oturma – çalışma izni olan yabancı uyruklu bireyler için geçerli olan bir sistemdir. Bu sisteme başvuru yapmak için Denizbank’ın belirlediği kanallar kullanılabilmektedir. Denizbank, emekli promosyonlarını belli bir sürenin ardından sadece kendi müşterisi olan bireylerin hesabına yatırmaktadır.

Denizbank Emekli Promosyonu Başvurusu Nereden Yapılır?

Denizbank emekli promosyonu başvuruları için 2021 yılında kullanılabilecek birçok alternatif başvuru kanalı bulunmaktadır. Bu kanallar ise şu şekildedir:

 • Denizbank müşteri hizmetleri
 • Denizbank şubeleri
 • Denizbank mobil bankacılık
 • Denizbank internet bankacılığı
 • E- devlet altyapısı

Olmak üzere yukarıdaki 5 kanal aracılığı ile emekli promosyonu için bankaya başvuru yapılabiliyor.

Denizbank Emekli Promosyonunun Şartları Nedir?

Denizbank emekli promosyonu koşulları belirlemiş olan bankalardan biridir. Bu noktada promosyondan faydalanmak isteyen emekli yurttaşların öncelikle Deniz Bankasından hesap açtırmaları gerekmekte. Hesap açtırıldıktan sonra banka şubesine giderek veya müşteri hizmetleri aracılığı ile taahhütname imzalanmalıdır. Taahhütname ile emekliler, emekli maaşlarını 3 yıl boyunca Denizbank’tan alacaklarını beyan etmektedir. Bu beyanın ardından Denizbank’ın emekli promosyonundan yararlanılabilmektedir.

Denizbank Emekli Promosyonu Ne Zaman Alınır?

denizbank emekli promosyonu ne zaman alinir

Denizbank’tan hesap açtıran emekli bireylerin 3 yıl boyunca emekli maaşlarını Denizbank üzerinden alacaklarını taahhüt etmeleri gerekiyor. 3 yıl boyunca herhangi bir kesinti veya ayrılma olmadan emekli maaşlarını aldıkları takdirde taahhütnamede belirtilen promosyon miktarını alabilmekteler. Denizbank emekli promosyonu ödeme tutarı ise farklı şartlara bağlı olarak belirlenmektedir.

Denizbank Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Denizbank emekli promosyonu miktarı emeklilerin maaş tutarlarına göre belirlenmektedir. Denizbank emekli promosyonları için belirlenen miktarlar aşağıdaki gibidir:

 • 1500 Türk lirasından daha düşük maaşı olan emekliler için 675 Türk lirası
 • 1500 Türk Lirası ila 2500 Türk lirası arasında maaşı olan emekliler için 850 Türk lirası
 • 2500 ve üzerinde maaş alan emekliler için ise 1000 Türk lirası

Ödemeler yapılmaktadır. Emekli promosyonlarından yararlanmak için bankanın müşterisi olmak önemli bir şarttır.

Denizbank Emekli Promosyonu Başvurusunda Gerekli Evraklar

Denizbank emekli promosyonu gereken belgeler 2021 yılı için şu şekildedir:

 • Emekli olunduğunu gösteren belge (e- devlet üzerinden alınabilir)
 • Emekli maaş devir dilekçesi
 • Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgesi veya kartı

Başvuru esnasında istenen belgeler arasında yer alıyor. Maaş devri yapılmayacak ise devir dilekçesinin hazırlanmasına gerek bulunmamaktadır. Başvurular ve belge teslimleri banka şubelerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ