YeniKrediNotlari.om

Akbank Kartım Nerede? Kredi Kartı ve Bankamatik Kartı Takip

Akbank kart başvuru takibi sürecin herhangi bir aşamasında gerçekleştirilebilir. Akbank kart takibi banka veya kredi kartı başvuru sürecini takip eden 7 ila 15 iş günü içerisinde yapılmalıdır. Genel itibar ile kart başvuruları, en geç 10 gün sonrasında kartın teslimi ile sonuçlanmaktadır. Akbank’a ait kredi kartı veya banka kartı sorgulaması işlemleri şu kanallar üzerinden yapılabilir:

  1. Akbank şubeleri
  2. 444 2 525 numaralı Akbank müşteri hizmetleri
  3. Akbank ve Axess web sitesi

Akbank Şubelerinden Kart Başvuru Takibi Nasıl Yapılır?

akbank subeleri kart cezalari

Akbank şubelerinden kart başvuru takibi en yakın Akbank şubesi üzerinden yapılır. En yakın Akbank şubesi bilgisi için https://www.akbank.com/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/akbank-sube-ve-atm.aspx linkini kullanarak bulunduğunuz konuma en yakın Akbank şubesi adresine ulaşabilirsiniz. En yakın Akbank şubesine kimlik belgenizle müracaat ederek kart başvurunuzun hangi aşamada olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetlerinden Kart Başvuru Takibi Nasıl Yapılır?

Akbank müşteri hizmetlerinden kart başvuru takibi için 444 2 525 numarası üzerinden Akbank müşteri hizmetlerine ulaşılır. Erişim sağlanan müşteri hizmetlerinde banka, sesli yanıt sistemi ile hizmet vermektedir. Yapılan arama sonrasında “kredi kartım/banka kartım nerede” sorgusunu kullanarak başvuru süreciniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Akbank/Axess Web Sitesinden Kart Başvuru Takibi Nasıl Yapılır?

Akbank’ın web sitesinden kart başvuru takibi için https://www.akbank.com/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/basvurum-nerede.aspx linki üzerinden “Başvurum Nerede” sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. Erişim sağlanan sayfada “Başvurum Nerede” butonuna tıklamanız sonrasında otomatik olarak Akbank İnternet Bankacılığı giriş sayfasına yönlendirmeniz gerçekleşir. İnternet Bankacılığı sistemine giriş yaparak Akbank kart takibi işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Yukarıda paylaşılan süreç Axess web sitesi üzerinden de gerçekleştirilebilir. Axess web sitesinde başvuru takibi yapmak için https://www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/331/basvurum-nerede linki aracılığı ile “Başvurum Nerede” sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. İlgili butona tıklamanız sonrasında Akbank İnternet Bankacılığına erişim sağlayarak kart takibi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Akbank Kurye Takip Sorgulama Nasıl Yapılır?

Akbank’ta kurye takip sorgulaması Akbank müşteri hizmetlerinden ya da çalışılan kurye şirketi iletişim numaraları üzerinden gerçekleştirilir. Akbank kart teslimlerinde iki şirket ile çalışır. Bahsedilen şirketler ve kurya takip sorgulama telefon numaraları şu şekildedir:

  • Aktif Kurye: 0850 333 0 327
  • Kurye Net: 0850 222 93 93

Akbank Kredi Kartı Ne Zaman Gelir?

Akbank kredi kartı teslim süresi 7 ila 15 iş günüdür. Kredi kartı başvurunuzla birlikte en geç 15 iş günü içerisinde kartınız kurye aracılığı ile teslim edilir.

Akbank Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

akbank banka karti basvurusu

Akbank’ta bankamatik kart başvurusu banka müşterisi olma ve olmama durumu özelinde değişir. Akbank müşterisi olmayan başvuru sahipleri, kimlik belgesi ile birlikte başvurularını en yakın Akbank şubesi üzerinden gerçekleştirebilirler. Akbank müşteri ise banka kartı başvurularını şu noktalardan gerçekleştirebilirler:

  • Şubeler
  • ATM’ler
  • Telefon bankacılığı
  • Mobil/İnternet bankacılığı

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’ta kredi kartı başvuruları banka şubeleri yanında Akbank dijital bankacılık kanalları üzerinden gerçekleştirilir. Akbank mobil ve internet şube üzerinden yapılacak kredi kartı başvurularında Akbank müşterisi olma zorunluluğu bulunurken; Akbank web sitesi, şubeleri ve telefon bankacılığı üzerinden yapılacak kredi kartı başvuruları herkes tarafından kullanılabilir.

Akbank Kredi Kartı Başvuru İptali Nasıl Yapılır?

 Akbank’ta kredi kartı iptali telefon bankacılığı üzerinden yapılabilir. İptal için 0850 222 25 25 ve 444 25 25 numaraları üzerinden Akbank müşteri hizmetlerine ulaşılır. Erişim sağlanan sesli yanıt sisteminde “kredi kartı iptali” sesli talimatı verilerek iptal işlemleri yapılır. İptal işlemleri, Akbank kart takibi ile benzer süreçler takip edilerek yapılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ