YeniKrediNotlari.om

Denizbank Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

Denizbank adres değişikliği bilgi güncelleme ve değiştirme başlığı altında hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Denizbank müşterileri eğer adreslerinde bir değişiklik olur ise bunu bankaya bildirmek ile yükümlüdür. Aksi takdirde bankanın göndereceği ekstreler eski adrese gitmeye devam edecektir. Yapılan kredi kartı ve/veya banka kartı başvurularının ardından sistemde kayıtlı olan adrese gönderilmektedir. Bu neden ile müşterilerin adres değişikliğini, bankaya hızlıca bildirmeleri önem taşımaktadır.

Denizbank Adres Değişikliği Nereden Yapılır 2021?

Denizbank adres güncelleme işlemi internet bankacılığı kullanarak yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra banka tarafından birçok farklı alternatif kanal da sunulmaktadır. Denizbank adres güncellemesi yapmak için kullanılabilecek platformlar şu şekildedir:

 • İnternet bankacılığı
 • Mobil bankacılık
 • Müşteri hizmetleri
 • Denizbank şubeleri

Kullanılarak adres güncelleme işlemi yapılabilmektedir.

Denizbank Adres Değişikliği İnternetten Nasıl Yapılır?

denizbank adres degisikligi internetten nasil yapilir

Denizbank internetten adres değişikliği yapmak oldukça kolaydır. Bunun için internet bankacılığı veya mobil bankacılık kullanılabilmektedir. İnternet bankacılığı için:

 • Denizbank bireysel veya kurumsal bankacılığın seçilmesi
 • Şifre ve kimlik numarası ile giriş yapılması
 • Adres değişikliği sekmesinin açılması
 • Yeni adresin yazılması

Gerekmektedir. Kimlik numarası ile giriş yapamayan kullanıcılar, Denizbank müşteri numarasını kullanarak da sisteme giriş yapabilmektedir. Denizbank internet bankacılığı üzerinden birçok farklı işleme de izin vermektedir.

Denizbank İnternet Bankacılığı Özellikleri Nedir?

Denizbank internet bankacılığı adres değişikliği yapılmasını sağlayan bir alt yapıya sahiptir. Denizbank internet bankacılığından birçok işlem yapılabilmektedir. Bu işlemlerden bazıları şu şekildedir:

 • Adres değişikliği
 • İletişim bilgileri değişikliği
 • Para transferi
 • Döviz alım – satım
 • Altın alım – satım
 • Fatura ödeme

Başlıca işlemler arasında yer almaktadır. Ayrıca faturalar ve para transferleri için otomatik ödeme talimatı vermek de mümkündür. Otomatik ödeme talimatı ile her ay ödenecek tutar banka hesabından çekilmektedir. Banka hesabında yeterli bakiye yok ise otomatik ödeme talimatı yerine, elden ödeme yapılması gerekmektedir.

Denizbank Mobil Bankacılık ile Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

Denizbank adres değişikliği mobil bankacılık ile oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Denizbank adres değişikliği yapmak isteyen müşteriler, mobil bankacılık uygulamasını kullanabilir. Bunun için öncelikle App Store veya Google Store üzerinden Denizbank mobil bankacılık uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Uygulama indirildikten sonra,

 • Kullanıcı numarası (Müşteri numarası veya T.C. kimlik numarası)
 • Şifre

İle sisteme giriş yapılabilir. Mobil bankacılık şifresi ile internet bankacılığı şifresi aynıdır. İletişim bilgileri bölümünden adres değişikliği hızlıca gerçekleştirilebilir.

Mobil Bankacılık Şifresi Nasıl Alınır Denizbank?

denizbank mobil bankacilik sifresi

Denizbank şifre alma işlemi oldukça basittir. Şifremi unuttum butonu kullanılarak müşteriler yeni şifre talep edebilir. Bunun için sistemde kayıtlı olan telefon numaralarına yeni şifreleri SMS olarak gönderilecektir. SMS onayı gelmiyor ise cep imza seçeneği de tercih edilebilir. Mobil bankacılık şifresi almak isteyen müşteriler aynı zamanda müşteri hizmetlerini de kullanabilmektedir. Şifre almak için 0 850 222 08 0 numaralı müşteri temsilcisi ile de görüşmek mümkündür. Müşteri temsilcisi, kullanıcının telefon numarasına kod gönderecek ve birtakım güvenlik soruları yöneltecektir. Bu aşamanın ardından şifre yenileme veya şifre sıfırlama işlemi tamamlanacaktır.

Denizbank Müşteri Hizmetlerinden Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

Denizbank müşteri hizmetleri adres değişikliği için sıkça kullanılmaktadır. Bunun için öncelikle kayıtlı telefon numarası ile Denizbank müşteri hizmetlerinin aranması gerekmektedir. Denizbank müşteri hizmetleri ile irtibat kurmak için 0 850 222 08 00 numaralı telefon kullanılır. Güvenlik adımlarının ardından müşteri temsilcisi ile görüşerek adres değişikliği talebinde bulunulabilir. Güncel adres müşteri temsilcisine iletildikten sonra ise Denizbank adres değişikliği işlemi tamamlanmış olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ