YeniKrediNotlari.om

Enpara Kredi Kartı ve Banka Kartı Takip

Enpara kredi kartı ve banka kartı takibi Enparalı olanlar tarafından kullanılır. Enparalı olmayanlar yaptıkları başvuru sonrası taraflarına gönderilen SMS ile kart başvurularınun olumlu olduğunu öğrenir ve Enpara kart takibi yapmak yerine adreslerine Enpara temsilcilerinin gelişini bekler. Şubesiz bankacılık hizmeti ile aidatsız kredi ve banka kartı sunan Enpara’da tüm işlemler, dijital bankacılık kanalları üzerinden gerçekleştirilebilir.

Enpara Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

enpara banka karti basvurusu
tudorbet giriş
Enpara’ya banka kartı başvurusu https://www.qnbfinansbank.enpara.com/ adresi üzerinden hizmet veren Enpara web şubesinden yapılır. Enpara müşterisi olmayan başvuru sahipleri ilk olarak “Enparalı ol” butonu üzerinden başvuruda bulunarak Enpara müşterisi olur. Enpara müşterileri ise Enpara internet bankacılığı ve mobil şube üzerinden banka kartı başvurusunda bulunur.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara kredi kartına başvuru bankamatik kart ile benzer adres üzerinden gerçekleşir. Enpara müşterileri bankanın internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetlerini kullanarak kredi kartı başvurularını iletebilirler. İlk kez Enparalı olacak olan başvuru sahipleri ise ilk olarak “Enparalı Ol” sayfasını kullanmalıdır. İletilen başvuru ardından taraflarına gönderilen SMS ile kart başvuruları hakkında kendilerine bilgi verilir ve olumlu olan başvuruların tamamlanması için adreslerine Enpara temsilcilerince ziyaret gerçekleştirilir. Gerçekleştirilen ziyarette sözleşmelerin imzalanmasını takiben Enpara kredi kartı teslim edilir.

Enpara Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Enpara’da kredi kartı teslim süresi en geç 15 iş günüdür. İlk kez Enpara müşterisi olmanız süreci değiştirmez. Adresinizden teslim aldığınız kredi kartı sonrasında Enpara.com temsilcileri sizi arar ve kartınızı kullanıma açar. Devam eden işlemlerin tümü için Enpara dijital işlem kanallarını kullanabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Nereden, Nasıl Yapılır?

enpara kredi karti basvuru sorgulama

Enpara’da kredi kartı başvuru sorgulaması Enpara.com çözüm merkezi üzerinden yapılır. Enpara çözüm merkezine 0850 222 3663 numaralarından ya da [email protected] e-posta adresinden ulaşarak Enpara kart takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Aidatı Var Mı?

Enpara kredi kartında yıllık aidat alınmaz. Ömür boyu aidatsız kredi kartı kullanımı veren Enpara, kart kullanımı sebebiyle herhangi bir isim altında yıllık kullanım ücreti talep etmemektedir.

Enpara Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

Enpara kredi kartının artıları şu şekilde sıralanabilir:

  1. Ömür boyu kart kullanım ücretinden muaf tutulursunuz.
  2. Alışverişlerinizi 3 aya kadar faizsiz taksitlendirebilirsiniz.
  3. Enpara kredi kartına özel düzenlenen kampanyalara ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz.
  4. Öğrenciler de Enpara kredi kartına başvuruda bulunabilirler.
  5. İnternetten alışveriş özelliği bulunan Enpara kredi kartında, sanal kart tanımlaması yapılır.
  6. Nakit avans özelliği kullanılabilir.
  7. Enpara kredi kartı, Platinum MasterCard özelliğine sahiptir. Kredi kartı kullanıcıları, Enpara kampanyalarına ek olarak MasterCard tarafından düzenlenen kampanyalara da katılım gösterebilirler.
  8. Enpara kredi kartı kullanıcıları herhangi bir işlem için banka şubelerine gitmek yerine Enpara Çözüm Merkezi ile iletişime geçerek işlemleri ve karşılaştıkları sorunlar hakkında yardım alabilirler.

Enpara Kredi Kartı ile Fatura Ödeyebilir Miyim?

Enpara kredi kartı ile fatura ödemesi yapılmaktadır. Pek çok işlemde olduğu gibi Enpara kredi kartı ile yapılan fatura ödemeleri ücretsiz olarak gerçekleştirilir. İşlem ücreti ödemeden fatura ödemelerini Enpara kredi kartı ile yapılabildiği gibi ilgili faturalar için otomatik ödeme talimatı oluşturulabilir.

Enpara Hangi Kurye ile Çalışıyor?

Enpara’nın çalıştığı kurye şirketi Kurye Net’tir. Enpara’dan gelecek olan banka kartı ve kredi kartı takip işlemleriniz için Kurye Net’e 0212 444 93 93 ve 0850 22 93 93 numaraları üzerinden ulaşarak Enpara kart takibi sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ