YeniKrediNotlari.om

Garanti BBVA Kredili Mevduat Hesabı Limit Artırma Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA kredili mevduat hesabının limitini arttırmak için farklı kanallar kullanmak mümkündür. Garanti BBVA kredili mevduat hesabı limit artırma işlemini internet bankacılığı, Garanti BBVA mobil uygulaması, Garanti BBVA ATM’lerinden ve Garanti BBVA şubelerinden işleminizi yapabilmeniz mümkündür.

İnternet bankacılığı üzerinden limit arttırma işlemi için internet bankacılığı hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Başvurular, kredi avans hesabı adımlarını takip ederek limit arttırma işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür.

Mobil uygulama üzerinden işlem yapmak için hesabınıza giriş yaptıktan sonra bankacılık işlemleri, başvurular, kredi/avans hesap başvurusu seçenekleriyle limit artırımını gerçekleştirmeniz mümkündür.

Garanti BBVA kredili mevduat hesabını limiti 500 TL ile 10.000 TL arasında olacaktır. Kredili mevduat hesabı limiti banka tarafından belirlenir. Limit belirlenirken başvuru sahibinin kredi notu, gelir durumu ve daha önceki ödemelerini ne kadar düzenli olduğuna bakılır.

Garanti BBVA Kredili Mevduat Hesabı Özellikleri Nedir?

garanti bbva kredili mevduat hesabi ozellikleri

Kredili mevduat hesabının pek çok özelliği mevcuttur. Kredili mevduat hesabı ile otomatik ödeme gerçekleştirmek mümkündür. Hesabınıza vereceği otomatik ödeme talimatı ile ödemelerinizin gününü takip edilmesine gerek kalmadan kira, kredi, fatura ödemelerinizi kredili mevduat hesabı üzerinden ödeyebilirsiniz.

Kredili mevduat hesabından nakit ihtiyaçlarınızı gidermeniz de mümkündür. Garanti BBVA ATM’lerinden günün istediğiniz saatinde bakiyeniz de para bulunmasa dahi nakit ihtiyacınız doğrultusunda para çekebilirsiniz. Nakit avans seçeneği sayesinde kullandığınız tutarı taksitlendirebilmeniz de mümkündür. 12 aya kadar vade seçeneği mevcuttur.

Garanti BBVA Kredili Mevduat Hesabı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilmek için gerekli koşulların karşılanması gerekir. Bu koşullar; 18 yaşını doldurmuş olmak, düzenli bir gelir sahibi olmak ve gelirini belgeleyebilmek, takip ya da icraya düşmüş borcu sahibi olmamak gibi koşullardır. Bu koşulları sağlayan kişiler nüfus cüzdanı fotokopisi ya da sürücü belgesi fotokopisi ve gelir durumu belgesi ile birlikte banka şubelerine başvuru yapabilir. Başvurularınızı online kanallar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz de mümkündür. Bu durumda gerekli belgeleri bankaya sonradan iletmeniz gerekecektir.

Yapmış olduğunuz başvuru gelir durumunuz, kredi durumunuz gibi etmenlere bakılarak değerlendirilir. Daha sonrasında Garanti BBVA kredili mevduat hesabı limit artırma ya da azaltma ve hesabınızı kapatma işlemlerini online kanallar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA Kredili Mevduat Hesabı Nasıl Kapatılır?

Kredili mevduat hesabının kapatılabilmesi için hesabınızda herhangi bir borcun bulunmaması gerekir. Tüm borçları kapattıktan sonra hesabınızı kapatabilmeniz mümkündür.

Garanti BBVA kredili mevduat hesabı limit artırma işlemi gibi hesap kapatmak için de online kanallar üzerinden başvuru yapabilmeniz mümkündür. Garanti BBVA şubesine giderek de hesabınızı kapatmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans Nedir?

garanti bbva taksitli nakit avans

Taksitli nakit avans Garanti BBVA’nın müşterileri için sunduğu bir hizmettir. %2,02 faiz oranı ile 400 TL ve 20.000 TL arasında kullanım sunar.

5 ya da 12 ay vade seçeneği ile kullandığınız tutarı taksitlendirilebilir. Taksitli nakit avans özellikleri ise şu şekilde sıralanır:

  • Bonus, Flexi, Money Bonus, Miles&Smiles kredi kartları ve American Express kartı ile nakit avans kullanımı yapılabilir.
  • Kullanılan kartın limitinin %87’si oranında taksitli paranın limiti olur.
  • 2 aydan daha kısa süredir kullanılmakta olan kredi kartı için taksitli nakit avans başvurusu yapılamaz.
  • İnternet Bankacılığı, paramatikler, telefon bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden başvuru yapmak mümkündür.

Garanti BBVA Kredili Mevduat Hesabı Faiz Oranları Nedir?

Garanti BBVA kredili mevduat hesabının faiz oranları %1,98’dir. Bu oran banka tarafından belirlenir.

500 TL’lik tutarın 1 aylık kullanımı sonrası 510,40 TL ödeme yapılır.

1000 TL’nin 10 günlük kullanımı sonrası yapılacak toplam ödeme ise 1006,93 TL’dir.

Garanti BBVA kredili mevduat hesabı limit artırma, hesap kapatma ve başvuru konusunda için daha fazla bilgiyi 444 03 33 numaralı Garanti BBVA müşteri iletişim merkezinden almak mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ