YeniKrediNotlari.om

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Kampanyası

Sonbahar geldi ve okullar açıldı. Hem okulların açılması hem de kış aylarının yaklaşması pek çok kişinin masraflarının tavan yapmasına neden oldu. Bu durumu dikkate alan Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Kampanyası ile vatandaşlara nakit edinme imkanı sağlamaya başladı. Cazip faiz oranları ile sunulan Sonbahar Kredisi Kampanyası dahilinde finansman kullanmak isteyen müşterilerin geri ödemeler için tercih edecekleri vade dilimi 48 aya kadar uzamaktadır.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Kampanyası uyarınca likidite edinmek isteyen müşteriler, aylık yüzde 1,29 faiz oranından başlayan seviyelerde nakit ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Kampanya uyarınca geri ödemeler minimum 3 ay, maksimum 48 ay vade aralığında müşteri tercihine göre yapılabilecektir.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Hesaplama Örnekleri

Gerek çocuğunun okul masraflarını, gerekse kışa hazırlık için gereken masrafları gidermek için Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Kampanyasından yararlanmayı düşünen vatandaşlarımız için örnek hesaplamaları belirtmekte fayda var. Hesaplama örneklerinde belirtilen faiz rakamları farazi olup, bu rakamlar her bir müşteri için farklılık gösterecektir. İlgili faiz oranları müşterinin KKB puanına göre tayin edilecektir.

Garanti Bankası Sonbahar Kampanyası Kredi Hesaplama- 1

Kampanya dahilinde bankadan 25 bin Türk Lirası finansman kullanan müşterinin aylık yüzde 1,44 faiz oranından yararlanması ve geri ödemelerini 48 ay vadede yapmak istemesi durumunda taksitleri 770,60 Türk Lirası olacaktır. Banka, müşteriden kredi tahsis ücreti olarak 125 Türk Lirası talep edecektir. Ayrıca krediden yararlanan müşterinin hayat sigortası ve yasal vergiler ile birlikte karşılamak durumunda olduğu toplam masraf tutarı (kredi tahsis ücreti dahil) 381,25 Türk Lirası olacaktır. 4 yıllık vade sonunda müşteriye yansıyacak toplam masraf 37 bin 120 Türk Lirası’nı bulacaktır. Bu örnekte kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 23,1909 seviyesindedir.

Garanti Bankası Sonbahar Kampanyası Kredi Hesaplama- 2

Garanti Bankası Sonbahar Kampanyası uyarınca bankadan 50 bin Türk Lirası nakit kullanan müşteri için örnek hesaplama yapmak gerekirse: Aylık yüzde 1,34 faiz oranından yararlanacak müşteri bankaya geri ödemelerini 48 ay vadede yapmak isterse bin 502,83 Türk Lirası taksit ödemeleri yapmak durumundadır. Ayrıca 250 lirası kredi tahsis ücreti olmak üzere, toplamda 762,50 Türk Lirası, masraf ve ücretler olarak müşteriye yansıtılacaktır. 48 ay vade sonunda müşteriye yansıyacak toplam maliyet 72 bin 398,19 Türk Lirası’nı bulacaktır. Kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 21,4547 düzeyinde gerçekleşecektir.

Garanti Bankası Sonbahar Kampanyası Kredi Hesaplama- 3

Garanti Bankası’nın sonbahara özel düzenlediği bu kampanya dahilinde 75 bin Türk Lirası finansman kullanmak isteyen müşteriler, ayık yüzde 1,29 faiz oranından yararlandıklarında 48 ay vadede 2 bin 225,76 Türk Lirası taksit ödemeleri yapmak durumundadırlar. Bu durumda ilgili müşteri, 375 Türk Lirası kredi tahsis ücreti olmak üzere toplamda bin 143,75 Türk Lirası dosya masrafı ödemek durumundadır. Bu masraf kredi kullandırımı esnasında müşterinin talep ettiği kredi tutarından peşin olarak düşülerek müşteriye kalan tutarın ödemesi yapılacaktır. 4 yılın sonunda müşterinin bankaya yapacağı toplam geri ödeme tutarı 107 bin 230,49 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir. Kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 20,5950 noktasında olacaktır.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Gerekli Belgeler ve Kredi Başvuru

Sonbahar Kredisi kampanyasına başvuru yapabilmek için Garanti Bankası müşterilerinden yalnızca nüfus cüzdanlarını ve gelir belgelerini talep etmektedir. Müşterinin gelir belgesi ve KKB puanı talep ettiği kredi tutarını karşılıyor ise, kredisinin onaylanması için ekstra bir belge talep edilmemektedir. Banka, gerekli gördüğü durumlarda müşteriden kefil talep etme hakkını ise saklı tutmaktadır. Müşteriden kefil talep edilmesi durumundaysa, kefilin de aynı belgeleri temin ederek bankaya sunması gerekmektedir.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Kampanyasına bankanın şubelerinden başvurulabildiği gibi, bankanın internet sitesinden ve 444 0 335 numaralı Alo Garanti hattından da kredi başvurusu yapılabilmektedir. Ayrıca farklı ihtiyaç kredisi seçeneklerini buradan inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ