YeniKrediNotlari.om

Garanti BBVA Müşteri Temsilcisine Direk Nasıl Bağlanılır?

Garanti BBVA müşteri temsilcisine direk bağlanmanın yolu 444 0 333 numarasının aranması ya da bir diğer hat olan 0 850 222 0 333 numarası üzerinden iletişime geçilmesidir. Bu numaralardan herhangi birini aradıktan sonra Garanti BBVA müşteri temsilcisine direk bağlanma için sırasıyla 1, 3 ve 5 rakamlarının tuşlanması gerekmektedir.

Garanti Bankası müşterileri için sunulmakta olan bu hizmet ile banka şubesine gitmeye gerek kalmadan çağrı merkezi üzerinden pek çok bankacılık hizmetinin yapılmasına olanak sunulmaktadır.

Müşteri temsilciliği ile görüşme yapmak isteyenlerin çağrı merkezi telefon numarasını aramaları ile yeterli olmakla birlikte daha hızlı bağlantı kurabilmek adına ilgili adımların takip edilmesi gerekmektedir.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Nasıldır?

garanti bankasi musteri hizmetleri calisma saatleri

Garanti Bankası müşteri hizmetleri çalışma saatleri 7 gün 24 saat olarak iletişim sağlanabilecek şekilde belirlenmiştir. Fakat bankacılık hizmetleri yapılırken şubelerin mesai saatleri kapsamında bir çalışma sürdürülmektedir.

Havale ve EFT yapmak isteyen müşterilerin, şubelerden ya da internet bankacılığından işlem yapma saatlerine bağlı olarak işlemlerini gerçekleştirmeleri mümkün olurken farklı zaman dilimlerinde yapacakları işlemlerde yalnızca talimat oluşturmalarına olanak sunulmaktadır.

Müşteri hizmetleri kanalarında repo işlemlerini yapmak isteyen müşteriler için ayrılan saatler ise 10.00-14.00 olarak belirlenmekte olup mesai saatleri içerisinde farklı zaman dilimlerinde bu işlemler yapılmamaktadır.

Bankacılık işlemleri içerisinde kredi bilgisi alma ya da kredi kullanımına ilişkin ön başvurular ise 24 saat yapılabildiği gibi öneri ve şikayetlerin bildiriminde de herhangi bir mesai saati sınırlaması bulunmamaktadır.

Garanti BBVA Yurtdışı İletişim Numarası Nedir?

Garanti BBVA yurtdışı iletişim numarası, bankanın mevcut müşterilerinin yurtdışından çağrı merkezlerine ulaşmak istemeleri durumunda kullanılan hattır. Bu hizmet dahilinde +90 212 444 0 333 numarası aranabilmektedir.

Yurtdışından çağrı merkezini aramak isteyenlerin kendi kullandıkları GSM operatörü üzerinden ücretlendirmeleri yapılmaktadır. Bu nedenle her müşteri için çağrı merkezi ücretlendirmesi değişiklik gösterebilmektedir.

Garanti BBVA müşteri temsilcisine direk bağlanma adımları ise tıpkı yurtiçinden sağlanan bağlantılar gibi sesli yanıt sistemi üzerinden yapılacak olan yönlendirmeler ile sağlanabilmektedir.

Garanti Bankası Telefon Bankacılık Hizmetleri Nasıl Kullanılır?

garanti bankasi telefon bankaciligi islemleri

Garanti Bankası telefon bankacılık hizmetleri banka şubeleri tarafından verilmekte olan onay üzerine kullanılabilmektedir. Aynı zamanda banka müşterilerinin güvenliği için telefon bankacılığında kullanılmak üzere şifre belirlenmesi gerekmektedir.

Müşteri temsilcileri ile görüşme sağlamadan telefon bankacılığı üzerinden kolay bir biçimde işlem yapılabilmektedir. Bu nedenle müşteriler işlem hızı yönünden internet bankacılığı kadar telefon bankacılığını da tercih edebilmektedirler.

Bankalarda bulunan kimlik bilgilerinde ya da müşteri bilgilerinde eksik ve hatalı bilgi olması durumunda ise öncelikli olarak bu bilgilerin tamamlanması gerekmektedir. Bu nedenle bazı durumlarda telefon bankacılığını kullanabilmek için bir defaya mahsus olmak üzere şubeye gidilmesi gerekli görülmektedir.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Hizmetleri Nelerdir?

Garanti BBVA internet bankacılığı hizmetleri bankaların şubeler kanalından yapmakta oldukları işlemleri büyük çoğunluğunu kapsamaktadır. Bu hizmetler dahilinde para transfer işlemleri, kredi kullanımları ve kart işlemlerine dair çalışmalar bulunmaktadır.

İnternet bankacılığı üzerinden döviz ve yatırım işlemleri de rahatlıkla yapılabilmektedir. Bu nedenle altın alım satım ya da kur takiplerinin internet bankacılığının müşteriler özelinde sağlamış olduğu kolaylıklar ile yapılması mümkün olmaktadır.

Garanti BBVA müşteri temsilcisine direk bağlanma üzerinden internet bankacılığı şifresinin alınması gerekmektedir. Bu şifrenin güvenlik açığı oluşturmaması açısından ilk kullanımda değiştirilmesi ve kimseyle paylaşılmaması önerilmektedir. İnternet bankacılığı kanalından pek çok işlem yapma yetkisi bulunduğu için şifrenin bir başkası ile paylaşılması durumunda müşteri temsilcileri ile görüşülmesi gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ