YeniKrediNotlari.om

Anadolu Bank Kredi Kartı İnternet Alışverişine Nasıl Kapatılır?

Anadolu Bank internet alışverişi kapatma işlemi için müşteri hizmetleri, banka şubesi, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve ATM’ler tercih edilebilir. Müşteri hizmetlerinden kredi kartı ayarlarını değiştirmek için 0 850 222 55 50 numaralı telefonun aranması gereklidir. Müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermek ile birlikte birçok farklı işlemin de yapılmasına olanak tanır. Kesintisiz hizmet veren, müşteri iletişim merkezinden kredi kartı şifre, bakiye ve borç sorgulama işlemleri de yapılabilir. Anadolu Bank internet alışverişini kapatmak oldukça kolaydır.

Anadolu Bank İnternet Alışverişine Açma Nasıl Yapılır?

anadolubank internet alisverisine acma nasil yapilir

Anadolu Bank internet alışverişine açma işlemi için öncelikle kullanıcıların banka müşterisi ve kredi kartı sahibi olmaları gerekiyor. Kredi kartlarını online alışverişe açmak isteyen müşterilerin kullanabileceği kanallar şu şekildedir:

 • Anadolu Bank çağrı merkezi
 • Anadolu Bank müşteri iletişim merkezi
 • Anadolu Bank internet bankacılığı
 • Anadolu Bank mobil bankacılık
 • Anadolu Bank banka şubeleri
 • Anadolu Bank ATM’leri

Anadolu Bank Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Anadolu Bank çağrı merkezine ulaşmak için 0 215 687 70 00 numaralı telefon kullanılıyor. Anadolu Bank çağrı merkezinden ilgili birime yönlendirme yapılarak kredi kartı ayarları değiştirilebilir. Kullanıcılar öncelikle müşteri hizmetlerine yönlendirilerek kredi kartı için hangi işlemi yapmak istedikleri öğrenilecek. Ardından kredi kartı internet alışverişini kapatma işleminin onaylanması gerekiyor.

Anadolu Bank Mobil Bankacılıktan Kredi Kartı İşlemleri Yapılır Mı?

Anadolu Bank telefon bankacılığı ile kredi kartına yönelik birçok işlem yapılabiliyor. Anadolu Bank mobil bankacılığından yapılan kredi kartı işlemleri şu şekildedir:

 • Kredi kartı limit değişikliği
 • Kredi kartı şifre işlemleri
 • Kredi kartı borç sorgulama ve borç ödeme
 • Ekstre dökümü alma
 • Kredi kartı kayıp veya çalıntı bildirimi
 • Kredi kartı nakit işlemleri

Yapılan bazı işlemler arasında yer alır. Anadolu Bank internet alışverişini kapatmak için mobil bankacılık tercih edilebilir.

Anadolu Bank İnternet Bankacılığından Kredi Kartı Ayarları Değiştirilir Mi?

anadolu bank internet bankaciligindan kredi karti ayarlari degistirilir mi

Anadolu Bank internet bankacılığı kredi kartı ayarlarının değiştirilmesine izin veren bir ara yüze sahip. İnternet bankacılığını kullanan Anadolu Bank müşterileri kredi kartlarına yönelik bilgi güncelleme ve / veya ayarlarını değiştirme gibi özelliklerden yararlanabilir. Bunun için internet şubesine giriş yapılması ve ayarları değiştirilecek olan kredi kartının seçilmelidir. Kredi kartı seçildikten sonra internet alışverişine kapatılabilir.

Anadolu Bank İnternet Alışverişi Kapatma SMS ile Yapılır Mı?

Anadolu Bank SMS ile internet alışverişinin kapatılmasına izin vermemekte ancak açma işlemleri SMS onay sistemi ile yapılabiliyor. 3340 numaralı hatta “açık” yazıp kimlik numaralarını ekledikleri takdirde SMS ile internet alışverişi özelliğini kapatmış olacaklar. Anadolu Bank müşterileri, internet bankacılığını kullanarak da aynı işlemi yapabilir.

Anadolu Bank İnternet Alışverişi Nasıl Açılır?

Anadolu Bank internet alışverişini açmak isteyen kullanıcılar internet bankacılığı, mobil bankacılık ve müşteri hizmetlerini kullanabilir. Aynı zamanda Anadolu Bank internet alışverişini açmak için müşteriler yukarıda bahsi geçen platformları güvenli bir şekilde kullanabilir. Mobil bankacılık ve internet bankacılığına giriş yaparken sanal tuş takımı tercih edilebilir. Sanal tuş takımı bir güvenlik önemli olarak kullanılır. Bu neden ile tercih edilmesi bankalar tarafından önemle tavsiye edilir.

Anadolu Bank Çalışma Saatleri Nedir?

Anadolu Bank çalışma saatleri 09.30 ile 17.00 arasındadır. Anadolu Bankasının çalışma saatleri ve günleri korona virüs önlemleri nedeni ile sıkça değiştiriliyor. Ancak mart ayı içerisinde banka 09.30 – 17.00 saatleri arasında çalışmaya devam edecektir. Ayrıca banka pazartesi gününden cumaya kadar hizmet veriyor. Hafta sonları Anadolu Bank şubeleri hizmet vermiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ