YeniKrediNotlari.om

Vakıfbank’tan Papara’ya Para Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır?

Vakıfbank’tan Papara’ya para gönderme işlemi için öncelikle açıklama kısmını doldurularak papara numarasının yazılması gerekir. Papara uygulaması üzenindeki para yatır sekmesinin altında bulunan bilgiler etraflıca kontrol edilerek para yatırma işlemi gerçekleştirilir. Vakıfbank’tan Papara’ya para gönderme işlemi için bireysel Paparacard çıkararak banka hesabınızdan kartınıza para yükleyerek, para yatırma ve çekme işlemlerinizi güvenle onaylayabilirsiniz.

Vakıfbank’tan Papara’ya Para Gönderme işlemi İçin Kaç TL Limit Gerekir?

vakifbanktan paparaya para gonderme nasil yapilir

Vakıfbank’tan Papara’ya para gönderme işlem limiti, onaysız hesap sahiplerine 750 TL, onaylı hesaplara 50.000 TL ‘dir. Papara hesabına yatırılan para limitleri kullanıcıların limitlerine göre değişir.  Sözleşme hesapları için aylık 500.000TL,  onaylanan banka aracılığıyla yapılan işlemler için de 100.000TL ‘dir. Papara üzerinden gerçekleştirilen her türlü işlemin limitleri ve işlem sırası hesap türlerine göre değişmektedir.

Onaysız hesaplar 15, onaylı hesaplar 30 adet ve sözleşmeli hesaplar için 30 adet, onaylanan hesapların her biri için 300 adet işlem görme hakkı bulunmaktadır. Ticari faaliyetlerin yerine getirilmesi için kullanıcı bilgilerinin doğru bir şekilde girilip evrakların gönderilmesiyle limitler yükseltilebilmektedir.

Vakıfbank Online Hesabından Papara’ya Para Gönderme İşlemi Hangi Yollarla Yapılır?

Vakıfbank’tan Papara’ya Online Para gönderme yöntemleri için ilk olarak Vakıfbank internet şubesine giriş yapılmalıdır. Giriş işlemi sonrasında Para gönderme   – havale-  Başka hesaba havale menüsüne giderek Papara hesap numarası yazılmalıdır. Para gönderim işlemi için para gönderim işlemi için istediğiniz tutarı yazarak para transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank’tan Papara’ya para gönderme işlemi her gün ve kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Para transferinin yapılması için hesabınızda yeterli bakiyenin olması ve hesap açıklama bilgilerine papara numarası yazılması gerekir.

Vakıfbank ATM’den  Papara Card İle Para Yatırma İşlemi  Nasıl Yapılır?

vakifbank atm papara para gonderme

Vakıfbank ATM’ den Papara card ile Para yatırma işlemi için ilk olarak banka ATM ‘sine giderek banka kartı takılmalıdır. Kart şifresini doğru ve eksiksiz bir şekilde sisteme girilmelidir. Para yükleme menüsüne gelerek yatırılmak istenen tutar girilir.  İşlem onayı kısa sürede gerçekleşir.

Vakıfbank hesabından online işlemler üzerinden para gönderimi yapılmak isteniyorsa;

  • Vakıfbank hesabında havale /EFT işlem menüsü seçilmelidir.
  • Havale işlemi için Papara hesap numarası girilmelidir. Açıklama kısmına ise, papara kullanıcı adı yazılarak para gönderim işlemi anında gerçekleştirilir.

Para gönderme işlemi kısa sürede işleme alınırken açıklama kısmını doldurmanız gerekliğini unutmamlasınız. Bankaların havale işlemlerini gerçekleşirken açıklama kısmının doldurulma zorunluluğu yokken; Papara para havalesi işlemleri için açıklama kısmının eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmak gerekir. Papara numarasını sisteme kaydettikten sonra yaklaşık 15 dakika içinde Papara hesabına para yatırılmış olur. Papara üzerinden gerçekleştirilen para gönderim işlemleri ücretsizdir.

Vakıfbank  ‘tan Papara ‘ya para gönderim süreci Merkez Bankası tarafından takip edilmektedir.  Özellikle 09:00 ve 17:15 saatleri arasında EFT işlemleri gerçekleştirilir. Para havalesi için yaklaşık 5- 20 dakika arasında beklemeniz gerekir.  Hafta sonları, tatil günleri ve mesai saatleri dışında EFT işlemleri gerçekleştirmemektedir. Papara Card bilgilerinizle Vakıfbank hesabınızdan EFT işlemlerinizi yürütebilirsiniz.  Banka üzerinden yaptığınız tüm Papara hesabına EFT gönderme işlemleri için açıklama kısmına bilgilerinizi girerek işlemlerinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bankanın online hizmet veren bankacılık işlemlerinden faydalanarak anında para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Papara cart ve banka hesap bilgilerinizi birbirine bağlayarak kısa sürede havale işlemininiz onaylayabilirsiniz. Vakıfbank’tan Papara’ya para gönderme, para yatırma, EFT işlemleri ve tüm finansal işlemleriniz için [email protected] adresini tıklayabilir, 0850 340 0 340 Papara destek numarasını arayarak canlı teknik destek birimiyle 7/24saat iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ