YeniKrediNotlari.om

Ziraat Bankası Kredi Kartı limit Artırımı Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası kredi kartı limit artırma işlemi internet sitesi, internet şubesi, ATM, müşteri iletişim merkezi, SMS yolu ile gerçekleştirilmektedir. Son dönem uygulamalar  baz alınarak  internet ve mobil hizmetler aracılığıyla   Ziraat bankası kredi  kartı   limit artırımı   süreci aktif olarak   kullanılmaktadır. Şubelere göre oldukça hızlı sonuç veren dijital medya uygulamaları bankanın müşterilerine sunduğu online metotların en çok tercih edilen hızlı işlemleri arasında gösterilmektedir.

Ziraat Bankası İnternetten Kredi Kartı Limiti Artırma Başvurusu Nasıl Yapılır?

ziraat bankasi internetten kredi karti limit arttirimi

Ziraat Bankası insertten kredi kartı limiti artırma başvurusu ilk olarak internet ya da mobil uygulamaya giriş yapılarak gerçekleştirilmektedir. Sonrasında ürünler- başvurula kredi kart limit artırımı menüleri takip edilerek anında kredi kartı limit artırma müracaatında bulunabilir, sonucu SMS yolu ile öğrenebilirsiniz. İnternet bankacılığından yardım alarak  ‘’Başvuru izleme’’ menüsünden kredi kartı limitinizin artırılması hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Başvuru talebinizi takip ederek, müracaatınızın reddedilmesi halinde direseniz ödeme gücünüze göre daha düşük tutarlı bir kredi limiti talep edebilirsiniz.

Mobil Uygulama İle Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Artırma

Ziraat Bankası Mobil uygulama ile limit artırma için öncelikli olarak mobil uygulama hizmetine giriş yapmanız gerekir. Mobil uygulama ile kredi kartı müracaatları, diğer başvuralar, ödeme ve bankacılık hizmeti gibi uygulamalara cevap verilmektedir. Mobil uygulama ile kredi kartı limit artırma işlemi şu şekilde yapılır:

  • İlk olarak Ziraat bankası mobil uygulamaya giriş yapılarak menülere gidilir.
  • Ana sayfa menüsünden başvurulara tıklanır.
  • Başvuru menülerinden yer alan ‘’bank kart- kredi kartı ‘’sekmesi seçilerek işleme devam edilir.
  • Ekranın en alt kısmında bulunan ‘’limit artış başvurusu ‘’ile devam edilerek mobil uygulama desteği ile kredi kartı limit artırma işlemi kredi kartı seçimi, aylık gelir beyanı ve talep ettiğiniz yeni kart limit miktarının yazılması ile işlemler tamamlanmış olur.

SMS İle Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Artırma Başvurusu Nasıl Yapılır?

SMS ile Ziraat Bankası kredi kartı limiti artırma başvurusu işlemi, LIMIT boşluk kartınızın son 6 hanesi boşluk ve talep ettiğiniz limit boşluk bırakarak; aylık gelirin yazılıp, 4757 ‘ye SMS ile gönderilmesiyle yapılmaktadır. Örneğin: LIMIT 123456 5000 2000 >4757

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri ile Kredi Kartı Limitini Artırma

ziraat bankasi musteri hizmetleri ile kredi karti limitini arttirma

Müşteri hizmetlerini arayarak Ziraat Bankası kredi kartı limiti artırma işlemi için 444 00 00 numaralı hattı arayabilirsiniz. Önünüze gelen menüden kredi kartı işlemleri menüsüne giderek, giriş işlemlerinizi tanımlayabilirsiniz. Müşteri temsilcisine direkt bağlanamadan da Ziraat Bankası kredi kartı limit artırma başvurunuzu yapabilirsiniz.

ATM’den Ziraat Bankası Kredi Kartı Limiti Arttırma

ATM’den kredi kartı limiti artırma başvurusu işlemi için ilk olarak kartınızı ATM’ye takarak kredi kartı işlemleri- limit işlemleri adımlarını izleyerek kredi kartı limiti artırma talebinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi KARTI Limit Artırma Talebi İçin Ne Zaman Şubeye Gidilebilir?

Ziraat bankası kredi kartı limit artırma talebi için şubeye gidip limit arttırma talebinizin 5 bin TL’nin üzerinde olması gerekir. 5 bin TL ‘nin altında olan kredi kart limit artırım başvuruları şubeye gitmeden online, sms ve müşteri hizmetlerini aranarak, güvenlik kontrolünden geçtikten sonra hızlıca gerçekleştirilebilmektedir. Doğru ve eksiziz bilgi beyanı ile gelir ve ödeme güçlüğünüze göre kredi kartı limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Gelir, gider ve yatırım kalemleri banka tarafından otomatik olarak saklanmaktadır. Kalite esası gereği güvenli teknik hizmet sunan banka hizmetlerinden erişim desteği sağlayarabilirsiniz. Her ay düzenli olarak ödeyebileceğiniz krediler için Ziraat bankası kredi kartı limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Kedi kartı limit başvuru işlemleri için bankanın 7/24 saat aktif olan iletişim teknik hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ