YeniKrediNotlari.om

Garanti BBVA Kredi Kartı İnternet Alışverişine Nasıl Kapatılır?

Garanti Bankası internet alışverişi kredi kartı ve banka kartı kullanılarak yapılabilen bir işlemdir. Kullanıcılar kredi kartlarını internet alışverişine kapatmak istedikleri takdirde müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek işlemi tamamlayabilir. Aynı zamanda mobil bankacılık ve/veya internet bankacılığı üzerinden de aynı işlemi yapmak mümkündür. Garanti BBVA kredi kartı internet alışverişini kapatma kolay ve hızlı bir işlemdir.

Garanti BBVA Kredi Kartı Ayarları Nasıl Yapılır?

garanti bbva kredi karti ayarlari

Garanti BBVA kredi kartı ayarlarını düzenlemek için Garanti Cep uygulamasının kullanılması gerekir. Bunun yanı sıra internet bankacılığından da işlem yapılabiliyor. Garanti BBVA kredi kartı ayarları her iki platformun da kartlar bölümünden yapılabilir. Kartlar sekmesinde yer alan kart ayarları kullanılarak gerçekleştirilen işlemler şu şekildedir:

 • Kart şifre değişikliği
 • Kart ekstre tarihi değişikliği
 • Kart hesap kesim tarihi değişikliği
 • Kart bakiye sorgulama
 • Kart borcu ödeme
 • Yurt dışı işlemlerine kartı açma ve kapatma
 • Yurt içi işlemlerine kartı açma ve kapatma
 • Kartın alışveriş seçeneklerini güncelleme

Garanti BBVA Kredi Kartı İnternet Alışverişine Nereden Kapatılır?

Garanti BBVA internet alışverişi özelliğini kapatmak isteyen müşteriler için banka tarafından birçok platform belirlendi. Hem internet üzerinden hem de telefon üzerinden kredi kartı ayarlarını düzenlemek oldukça kolaydır. Garanti BBVA kredi kartı internet alışverişini kapatmak isteyen müşterilerin kullanması gereken kanallar şöyledir:

 • Garanti BBVA internet bankacılığı
 • Garanti BBVA mobil bankacılık
 • Garanti BBVA müşteri iletişim merkezi

Garanti BBVA Kredi Kartı Ayarları Mobil Bankacılıktan Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası kredi kartı mobil bankacılık hizmetleri kullanılarak revize edilebilir. Mobil bankacılığa giriş yapmak için,

 • Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası
 • Mobil bankacılık şifresi

İle sisteme girilmesi yeterlidir. Kullanıcılar dilerler ise T.C. numaraları yerine müşteri numaralarını da tercih edebilir. Sistemden kredi kartları sekmesine girilmesi ve ilgili kredi kartının seçilmesi gerekir. Kredi kartı seçiminin ardından ayarlar yazısına basarak alışveriş seçenekleri güncellenir. İşlem oldukça hızlı ve güvenilirdir.

Garanti BBVA Kredi Kartı Ayarları İnternet Bankacılığından Nasıl Yapılır?

garanti bbva kredi karti ayarlari internet bankaciligindan

Garanti Bankası kredi kartı ayarlarının internet bankacılığı üzerinden yapılmasına izin veriyor. Garanti Bankası internet bankacılığından kredi kartı işlemleri başta olmak üzere birçok işlem şubeye gitmeden gerçekleştirilebiliyor. İnternet bankacılığına tarayıcıdan giriş yapıldıktan sonra kredi kartı ayarları mobil bankacılıkta olduğu şekilde düzenlenebilir. Ayrıca, kredi kartının şifre, limit, hesap kesim tarihi, ekstre adresi ve diğer işlemleri de internet bankacılığı kullanılarak güncellenebilir.

Garanti BBVA Kredi Kartı Ayarları Müşteri Hizmetlerinden Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA kredi kartı ayarlarını düzenlemek isteyen ve kartlarını internetten alışverişe kapatmak isteyen kullanıcılar şubeye gitmeden müşteri temsilcisi ile görüşebilir. Bunun için 444 0 333 numaralı telefonun ya da 0 850 222 0 333 numaralı telefonun aranması gerekir. Her iki telefon numarası da müşteri memnuniyetini son derece önemseyerek 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veriyor. Çağrı merkezi ve müşteri iletişim merkezleri irtibat kurulduğunda müşteriler kredi kartların internet alışverişine kapatabilirler. Var ise değiştirmek istedikleri diğer ayarları da müşteri temsilcisine iletebilirler.

Garanti BBVA Kredi Kartı Özellikleri Nedir?

Garanti BBVA kredi karıt özellikleri kart tiplerine göre farklılık gösterir. Garanti BBVA’ya ait,

 • Bonus,
 • Shop and Fly,
 • Miles and Smiles
 • American Express Card

başta olmak üzere birçok alternatif kredi kartı bulunur. Üniversite öğrencilerine özel avantajlar sunan kredi kartları da Bonus çatısı altında toplandı. Bonus Genç, Bonus Flexi ve Bonus Çevreci gibi kart tipleri de banka bünyesinde yer alan avantajlı kartlardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ