YeniKrediNotlari.om

Garanti BBVA’dan Papara’ya Para Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA‘dan Papara’ya para gönderme işlemi işin öncelikli olarak siteme kayıtlı olan papara numarasını havale işlemi açıklama işlemine yazmanız gerekir. Papara uygulaması üzerinde yer alan para yatırma sekmesinin altında yer alan bilgileri analiz ederek Garanti BBVA’dan Papara’ya para gönderme ve para yatırma işlemini güvenle işleme alabilirsiniz. Bireysel Papara Cart çıkararak kendi kullanıcı bilgileri ve banka hesabıyla oturduğunuz yerden ödeme emri verebilirsiniz.

Garanti BBVA’dan Papara’ya Para Gönderme İşlemi İçin Kaç TL Alt Limit Gerekir?

garanti bbva papara para gonderme

escort ankara

Garanti BBVA’dan Papara ‘ya gönderilen para limiti hesabın türüne göre değişir.  Onaysız hesap sahipleri 750 TL, ,onaylı hesaplarda 50. 000TLye kadar papara havalesi gerçekleştirilebiliriz. Onaysız hesap çıkışları için 15, onaylanan hesaplarda ise 30 adet işlem hakkı bunmaktadır. Ticari olarak işletme sahibiyseniz ve yatarım amaçlı Papara hesabına para katarımı yapmak istiyorsanız, gerekli evrakları hazırlayarak banka ile 7/24 saat iletişime geçmelisiniz.

Garanti BBVA’dan Papara’ya Para Gönderme İşlemi İçin Hangi Yöntemler Kullanılır? 

Garanti BBVA’dan Papara ‘ya para gönderme işlemi için online Garanti bankacılık,  şube, ATM ve Papara cart yöntemleri kullanılabilir. Her bir işlem için kullanıcı ve hesap belgilerinizin birbiriyle örtüşmesi gerekir. Aksi halde hesaplarınız ve tüm EFT, havale gönderim ve finansal işlemleriniz bloke edilecektir. İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra para gönderme- havale- başka hesaba havale diyerek papara hesap numaranızı yazmanız gerekir. Garanti BBVA’dan Paparaya Para gönderme işlemleri için para transferi yaparken hesap bilgilerinizin doğru ve eksiksiz bir şekilde girmelisiniz.  Para gönderim işlemleri için yeterli bakiyenizin olması gerekir.

Garanti BBVA ATM’den Papara Card İle Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

garanti bbva atm para gonderme

Garanti BBVA ATM’den Papara Card ile para yatırıma işlemi için ilk olarak size en yakın banka ATM ‘sine giderek banka kartı ile şubeden para aktarımı yapabilirsiniz. Kart şifresini doğru bir şekilde sisteme kaydederek, para yükleme menüsünden istediğiniz limitte para aktarabilirsiniz. Yatırmak istediğiniz tutarı yazarak havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşlem onayı kısa sürede gerçekleşecektir.

Garanti BBWA hesabından online işlemler üzerinden Papara ’ya para havalesi şu şekilde yapılır:

  • Garanti BBVA hesabına gelerek havale/EFT işlem menüsü seçilmelidir.
  • Havale işlemi için Papara hesap numarası girilerek hesabın açıklama kısmına papara kullanıcı bilgileri, hesap numarası yazılmalıdır. Para gönderim işleminin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için kullanıcı bilgilerinizi ve hesap numaranızı sisteme doğru bir şekilde kaydetmeniz gerekir.

Özellikle para gönderim sırasında açıklama kısmını doldurmanız önerilmektedir. Bankalar arası havale işlemleri için açıklama kısmına hesap bilgilerinin yazılması zorunluluğu yokken, Papara üzerinden gerçekleşen para gönderim işleminde hesap bilgilerinizin girilmesi zorunludur. Para gönderim işlemi yaklaşık olarak 15 dakika içinde gerçekleştirilir. Bankanın çalışma saatleri içinde havale işlemini gerçekleştirmeniz tavsiye edilir. Para gönderim işlemi için 5- 20 dakika arasında değişmekle olup, bankanın yoğunluğu ve finansal hareketliliğine göre bu süre değişebilmektedir.

Bireysel Papara kart çıkararak ta para gönderim işlemlerinizi hızlıca yürütebilirsiniz.  Banka hesap bilgilerinizi papara kart ve online hesap kanalları üzerinden oturduğunuz yerden takip edebilir,  EFT, havale ve tüm finansal işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.  Bankanın resmi tatiller, hafta sonu ve işlem görmediği tüm zamanlarda para aktarımı yapmamanız tavsiye edilir. Bankanın online hizmet panelini 7/24 saat arayabilir, tüm para havalesi ve kullanıcı işlemlerinizi tek hamlede yapabilirsiniz. Papara destek birimini [email protected]  hesabını tıklayarak papara kart üzerinden gerçekleştirdiğiniz EFT işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Garanti BBVA’dan Paparaya Para gönderme işlemi için 0850 340 0 340 nolu destek hattını arayarak Banka ve papara üzerinden tüm finansal hareketlerinizi analiz edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ