YeniKrediNotlari.om

QNB Finansbank Şikâyet Hattı Numarası Nedir?

QNB Finansbank, 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuş bir mevduat bankasıdır ve şu anda QNB Grubu tarafından yönetilmektedir. Fiba Holding bünyesinde kuruluşundan Nisan 2006 tarihine kadar faaliyet gösteren Finansbank, o gün National Bank of Greece’e satılmıştır ve sonrasında Haziran 2016’da QNB Grubu tarafından satın alınarak adı QNB Finansbank olarak değiştirilmiştir.

QNB Finansbank şikâyet hattı numarası, bankalardaki kart işlemleri, online bankacılık ve mobil bankacılık, kayıp / hırsızlık bildirimleri, kart borç çalışması, limit artırımı, şifreli işlemler, çağrı merkezinde hesap bakiyesinde karşılaşılabilecek her türlü sorun ve soruya cevap verebilecek numaradır. QNB Finansbank müşterileri veya QNB Finansbank müşterileri dışındaki müşteriler için haftanın 7 günü 24 saat durmaksızın çağrı almaktadırlar.

QNB Finansbank Şikayet Hattı Numarası

qnb finansbank sikayet hatti numarasi

QNB Finansbank şikayet hattı bireysel müşteri iseniz 0 (850) 222 0 900, tüzel müşteri iseniz 0 (850) 222 1 900’dür. Bu numaraları aramak için banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Müşteri temsilcisi ile iletişime geçtikten sonra kişisel bilgilerinizi iletme kapsamında görüş, istek ve şikayetlerinizi bankaya aktarabilirsiniz. QNB Finansbank şikayet hattıyla birlikte, ‘Yardımcı olmak, sorunuzu çözmek, memnuniyetinizi sağlamak için: Finansçı Sizi Dinliyor!’ mottosuyla her zaman müşterilerinin yanında olmaktadır.

QNB Finansbank Alternatif Şikayet Hatları Nelerdir?

Yapılacak olan bankacılık işlemleri, talepler, şikayetler için QNB Finansbank şikayet hattına ek olarak başka seçenekleriniz bulunmaktadır. Bunlar;

 • QNB Finansbank Genel Müdürlüğü ile iletişime geçmek.
 • İnternet üzerinden şikayet için ‘https://www.qnbfinansbank.com/bize-ulasin/bize-ulasin’ adresine ulaşabilirsiniz.
 • Karşılaşacağınız sorunların ‘Sıkça Sorulan Sorular bölümünde olup olunmadığı kontrol edilmesi sorununuzu daha hızlı bir şekilde giderilmesini sağlayacaktır. SSK’ya hızlı bir şekilde ulaşmak için linke gitmeniz yeterlidir.

’https://www.qnbfinansbank.com/724-bankacilik/cagri-merkezi

 • Gerekli bankacılık işlemleri için QNB Finansbank internet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamalarından yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank Genel Müdürlük İletişimi Nasıl Sağlanır?

qnb finansbank genel mudurluk iletisimi

QNB Finansbank merkez ofisinin iletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşmak amacıyla Genel aşağıda listelenmiştir. Her zaman müşterinin memnuniyetini ön planda tutan QNB Finansbank olası zorlayıcı çözümlerin giderilmesi amacıyla Genel Müdürlük hafta içi her gün saat 09:00-17:00 arasında iletişim hizmeti sağlamaktadır.

 • Banka Resmi Adı: QNB Finansbank A.Ş
 • QNB Finansbank Genel Müdürlüğü Adresi: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli-İstanbul
 • QNB Finansbank Genel Müdürlüğü Telefon Numarası: 0 (212) 318 50 00
 • QNB Finansbank Genel Müdürlüğü Faks Numarası: 0 (212) 318 56 70
 • İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.QNB Finansbank.com
 • Müşteri Hizmetleri Destek Hattı Telefonu: 0 (212) 318 50 00
 • Banka Kodu (EFT): 0111
 • SWIFT Kodu (BIC): FNNBTRIS

QNB Finansbank Tarafından Çağrı Alınmasını İstemeyen Müşteriler Ne Yapmalıdır?

QNB Finansbank’ın sizi aramasını istemiyorsanız, ortadan kaldırmanın çok basit bir yolu var, özellikle 0 (850) 222 0 900’den aramaya devam edildiğiniz taktirde, arayan banka numaralarını akıllı cihazlardan engelleyerek, aramaların size ulaşmadan meşgul olmasını sağlayabilir veya bankanızla iletişime geçerek aramama talebinde bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank Şikayet Hattına Beklemeden Nasıl Bağlanılır?

Kaybolan veya çalınan banka ve kredi kartı bildirimlerini, çeşitli siparişleri ve kartınıza ve hesabınıza ilişkin güncelleme taleplerini 0 (850) 222 0 900 /0 (850) 222 1 900’e iletmek için size kolay ve hızlı bir yol sağlayacaktır. QNB Finansbank şikayet hattına bekleme yapmaksızın bağlanarak iletişime geçmek için aramada öncelikle sesli komut işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Daha sonra sırasıyla olacak şekilde 1,5 ve 4 tuşlarına basmalısınız. Duyulan sinyal sesi ile birlikte sizi QNB Finansbank müşteri temsilcisi karşılayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ