YeniKrediNotlari.om

QNB Finansbank Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır?

QNB Finansbank Müşteri temsilcisine direkt bağlanma işlemi müşteri hizmetlerini 0850 222 0 900 nolu numaradan arayarak gerçekleştirilir. Sesli yanıt sistemi ile de doğrudan yapmak istediğiniz işlemi birkaç cümle ile ifade ederek müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Telefon başında beklemek ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek bazı zamanlar daha zor olabilmektedir. Sesli yanıt sistemi sayesinde otomatik olarak müşteri hizmetlerine bağdalanabilir, işlemlerinizi beklemeden kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank müşteri temsilcisine bağlanma sürecinde sesli yanıt sistemini kullanırken özellikle   ‘’fatura ödeme ‘’ diyerek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Banka sizden detay isterse ‘’ Telefon faturası ödeme’’ diyerek herhangi bir fatura adını ifade ederek müşteri temsilcisine kısa sürede bağlanabilirsiniz. Bu yolu izleyerek müşteri hizmetlerine kısa yoldan ulaşan çok sayıda kullanıcı bulunmaktadır.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Hangi Yolardan Bağlanılır?

qnb finansbank musteri hizmetleri baglanma yollari

QNB Finansbank Müşteri hizmetlerine bağlanma yolları ilk olarak sesli yanıt sistemi ile telefon numarasını arayarak gerçekleştirilmektedir. QNB Finansbank müşteri hizmetlerine ulaşmak için şu adımları izleyebilirsiniz:

  • İlk olarak banka müşteri teknik destek numarası olan 0 850 222 0 900 numaradan QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayın.
  • Banka kalite ekibi verdiğiniz tüm cevap ve bilgileri kayıt altına almaktadır. Bu aşamada TC kimlik numaranız, Kart numarası gibi bilgileri doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir.
  • Sesli yanıt sistemine ulaştıktan ve 1 tuşuna bastıktan sonra işleminize devam edin.
  • Sonraki aşamada önce 5 tuşuna, daha sonra 4 tuşuna basarak sizi müşteri hizmetlerine yaklaştıran sinyal sesini duymayı bekleyin. Sırada bekleyen çok sayıda müşteri yoksa müşteri temsilcisi size aktif bir şekilde cevap verecektir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak Ücretli mi? 

QNB Finans bank müşteri hizmetlerini bağlanma ücreti arama süresince kullandığınız tarife ve paket uygulaması dâhilinde belirli ücrete tabii tutulmaktadır.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerinin Yaptığı Hangi İşlemler Ücretsizdir?

QNB Finansbank müşteri hizmetlerinin yaptığı ücretsiz işlemler, EFT, Havale, Swift (Yurt dışına para gönderim ve yatırım işlemleri) dışındaki tüm işlem kayıtlarıdır. Bu bankacılık işlemleri ücretsiz bir şekilde yürütülmektedir. QNB Finansbank müşteri temsilcisine bağlanma hizmetini kullanarak Bankanın 7/24 saat aktif bir şekilde hizmet veren müşteri destek birimini arayabilir, finansal işlemlerinizi güvenlikle gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Yurt Dışından Aranabilir mi?

QNB Finansbank Müşteri hizmetleri yurt dışından arama işlemi +90 0850 222 0 900 ‘lü numaralı tarifeden gerçekleştirilmektedir. KOBi müşterilerine özel olarak +90 0850 222 1 900 nolu numaradan müşteri desteği sağlanmaktadır.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Kalite Esası Güvencesi

qnb finansbank musteri hizmetleri kalite esasi

QNB Finansbank kalite esası ve teknik hizmet güvenliği 7/24 saat kayıt altındadır. Müşterilerin şifre ve kart bilgilerini üçüncü kişilerle paylaşmadığı sürece banka güvenlik esası gereğince kayıt altında tuttuğu her işlem bilgi ve beyanı koruma altına almaktadır. Sesli yanıt sistemi ile gerçekleşen bütün bilgi işlem kaydı otomatik sistemler üzerinden kaydedilmektedir. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız her türlü işlem maksimum güvenlik tedbirleri gereğince muhafaza edilmektedir. Müşteri temsilcisi ve müşteri arasında geçen konuşma ve teyit işlem kaydı ivedilikle güvence altına almaktadır. Kredi kartı şifreleri, kullanıcı şifresi, online işlem ve kart bilgileri gibi kullanıcıya özel her türlü teknik bilgi işlem süreci müşteri hizmetleri vasıtasıyla, sesli yanıt ve otomatik tuş takımı ile gerçekleştirilmektedir.

Kredi kullanımı, vergi ödeme işlemleri otomatik fatura ödeme talimatı, para transferi gibi işlemleri tek bir telefonla yerine getirebilirsiniz. Hızlı ve kolay erişim yolu ile aradığınız kalite esaslı müşteri destek hizmetlerinden günün her saati faydalanabilirsiniz. Yasal sınırlar çerçevesine alınan her bilgi onay kaydı süreci güvenlikle gerçekleştirilir. QNB Finansbank Müşteri temsilcisine bağlanma sürecinde Talep ve önerileriniz için 09:00-18:00 arasında 0850 222 2 900 nolu numaradan bankanın teknik destek birimini arayabilirsiniz. Soru, öneri ve destek konularından herhangi birisini  ‘’Finansçınız Sizi Dinliyor ‘’ hattından banka müşteri hizmetleri personellerine iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ