YeniKrediNotlari.om

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

QNB Finansbank taksitli nakit avans çekmek için CardFinans müşterisi olunması talep edilir. QNB Finansbank taksitli nakit avans alanlar 12 ay vade imkanı ile ödeme şansını elde eder.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans İçin Nerelerden Hizmet Alınır?

Aşağıda QNB Finansbank taksitli nakit avans çekmek için başvurulacak kanallar sırasıyla verilmektedir:

  • QNB Finansbank bankamatiklerinden,
  • QNB Finansbank internet şubesinden,
  • QNB Finansbank telefon bankacılığından taksitli nakit avans çekmek için başvuru işlemleri yapılabilir.

CardFinans müşterisi olanlar taksitli nakit avans çekme işlemlerini 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilir. Üstelik 6, 9 ve 12 ay vade imkanı ile ödeme şansınız da vardır. CardFinans kart sahipleri günlük olarak 300 TL ile 4000 TL arasında taksitli nakit avans çekme hakkına sahiptir. Ayrıca CardFinans kartına sahip olanlara taksitli nakit avans için sadece %1,4 oranında faiz uygulanmaktadır.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans Çekme Adımları Nasıl Uygulanır?

qnb finansbank taksitli nakit avans cekme adimlari

Aşağıda QNB Finansbank taksitli nakit avans çekmek için uygulanması gereken adımlar tek tek anlatılmaktadır:

  • ATM üzerinden taksitli nakit çekmek için öncelikle “Para Çekme” butonuna basılmalıdır.
  • Daha sonra “Taksitli Nakit Avans” kısmına gidilmelidir.
  • En son olarak taksitli nakit avans için çekmek istediğiniz miktarı ekrana yazmanız talep edilir.
  • Bu sayede istediğiniz miktarda taksitli nakit avans çekmiş olursunuz. ATM’de o gün ne kadar limit varsa, o miktarda taksitli nakit avans çekebilme hakkınız vardır.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans Geri Tahsil Edilir Mi?

CardFinans kartına sahip olanlar taksitli nakit alışveriş yaptıkları zaman ödemesi gereken borcun ekstresi gelmesi durumunda son ödeme tarihine kadar borçlarını ödemelidir. Belirlenen tarihte ödemelerin yapılmaması sonucunda ve taksitli nakit avans borcunun hesaplanan miktardan daha az ödenmesi durumunda ekstradan faiz uygulaması yapılır. Ekstra faiz uygulamasının yapılması sonucunda müşterilerin kredi notları düşmeye başlayacaktır. Kredi notlarının düşmesi durumunda da ileride kredi almak istedikleri zaman banka talep edilen krediyi veremeyecektir. Erken kapatma özelliğini kullanarak son ödeme tarihinden önce taksitli nakit avans borcunuzu tek seferde de ödeme şansınız vardır.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans Farkı Nedir?

qnb finansbank taksitli nakit avnas farki

Nakit avans daha çok insanların acil nakit paraya gereksinim duydukları zaman çektikleri paradır. Nakit avans çekildikten sonra ödemelerinin düzenli ve eksiksiz bir şekilde yapılması gerekir. Aksi takdirde her ödenmediği gün için ekstra faiz uygulaması yapılır. Bu da kredi notunun düşmesine sebep olur. Kredi notu düşük olanların krediye ihtiyaç duydukları zaman alma hakları yoktur.

Taksitli nakit avans ise kampanyalar doğrultusunda nakde ihtiyacı olan kişilere verilen paradır. QNB Finansbank ile taksitli nakit avans almak isteyenler 2 aya varan vade imkanı ile ihtiyaçları olan nakit parayı alma şansını elde ederler. Son ödeme tarihine kadar taksitli nakit avans borcu ödenmediğinde ise faiz uygulanır. Kredi notunun düşmemesi için müşteriler taksitli nakit avans imkanını kullanmalıdır. Belirlenen taksitlerin belirlenen tarihlerde ödenmesi sonucunda ekstradan faiz uygulaması yapılmaz.

QNB Finansbank müşterilerinin taksitli nakit avans imkanını kullanabilmesi için CardFinans kartına sahip olmaları gerekir. Taksitlerin ödenmesi için bankanın en yakın şubesine giderek otomatik ödeme talimatı da verilebilir. Banka ya da kredi kartında istenilen bakiyede paranın bulunması durumunda her ay düzenli bir şekilde taksitli nakit avans borçlarınız hesabınızdan kesilmiş olur. QNB Finansbank müşteri hizmetleri hattına bağlanarak da taksitli nakit avans ödemesi için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet alabilme şansınız vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ