YeniKrediNotlari.om

QNB Finansbank Kredi Kartı İnternet Alışverişine Nasıl Kapatılır?

QNB Finans Bankası kredi kartı ile alışveriş işlemlerini kısıtlamak isteyen kullanıcılar için müşteri hizmetleri ve internet bankacılığı ile hizmet veriyor. Ayrıca telefon bankacılığı kullanarak da QNB Finansbank kredi kartı internet alışverişi kapatma işlemi gerçekleştirilebilir. Bunun için QNB Finans Bankasının mobil bankacılık uygulamasının telefona indirilmesi gerekiyor.

QNB Finans Bankası Kredi Kartı Ayarları Nereden Değiştirilir?

QNB Finansbank kredi kartı ayarını değiştirmek isteyen müşteriler için birçok çevrim içi platform bulunuyor. Bu platformlar aracılığı ile kredi kartını internet alışverişine kapatma ve açma işlemleri de yapabilir. QNB Finans Bankası kredi kartı ayarlarının değiştirildiği yerler şu şekildedir:

  • QNB Finansbank internet bankacılığı
  • QNB Finansbank mobil bankacılık
  • QNB Finansbank müşteri iletişim merkezi
  • QNB Finansbank ATM’leri

QNB Finans Bankası Kredi Kartı Ayarları Nasıl Değiştirilir?

qnb finans bankasi kredi karti ayarlari

QNB Finansbank kredi kartı ayarlarını yukarıdaki platformlardan değiştirmek mümkündür. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılığı kullanmak için internet altyapısına ihtiyaç duyuluyor. IOS kullanıcıları Appstore; Android kullanıcıları ise Google Play aracılığı ile mobil uygulamaya ulaşabilir. Müşteri hizmetlerinden de kredi kartı internet alışverişine kapatılıyor. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0 850 222 09 00 numaralı telefonun aranması yeterlidir.

QNB Finans Bankası Kredi Kartını İnternet Alışverişine Kapatma Yöntemi Nedir?

QNB Finansbank kredi kartı ile internetten alışveriş bazı zamanlarda kolaylık sağlamasına rağmen bu özelliği kapatmak da mümkünüdür. İnternetten alışveriş yapmayı tercih etmeyen müşteriler internet ve telefon bankacılığı kullanarak kredi kartı ayarlarını değiştirebilirler. Ayrıca 444 0 900 numaralı Finans Bankası müşteri iletişim merkezine ulaşarak da ayarlarını güncelleyebilirler. Müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat boyunca hafta sonları da dahil olmak üzere hizmet verir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Ayarları İnternet Bankacılığından Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank internet bankacılığında yer alan birçok seçenek ile kredi kartı ayarlarını güncelleyebiliyorlar. Bunun için internet bankası şifresi ve müşteri numarası gereklidir. Giriş işleminin ardından QNB Finansbank kredi kartı internet alışverişi işlemlerine girerek açma ve kapatma yapabilirler. QNB Finansbank’ın internet bankacılığı ile kredi kartına yönelik farklı işlemler de gerçekleştirilebiliyor.

QNB Finansbank Kredi Kartı Ayarları Mobil Bankacılığından Nasıl Yapılır?

qnb finansbank kart ayarlari internet bankaciligindan nasil yapilir

QNB Finansbank mobil bankacılıktan kart ayarları yapılmasına imkan tanıyor. IOS ve Android kullanıcılarının kullanabildiği mobil bankacılık sistemi için öncelikle QNB Finans CEP uygulamasının indirilmesi gerekli. Uygulamaya, internet bankacılığı şifresi ve T.C. kimlik numarası ile giriş yapılır. Kartlarım sekmesinin altında yer alan kredi kartları ve ardından da ayarlar sekmeleri sırayla seçilmelidir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusunda İnternet Alışverişi Nasıl Kapatılır?

QNB Finansbank kredi kartı başvurusunun ardından müşteri temsilcisi müşteri ile iletime geçiyor. İletişime geçildiğinde kredi kartı başvuru sahibinin gelir ve öğrenim bilgileri, iletişim bilgileri ve belgeler isteniyor. Müşteri temsilcisi ile görüşürken kredi kartının internet alışverişine kapalı olması beyan edilebilir. Ayrıca müşteri temsilcisi de bu soruyu müşteriye yöneltecektir. Müşteri temsilcisinin yönelteceği sorunun kabul edilmemesi kartın internet alışverişine açılmamasını sağlayacak.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank kredi kartı başvuru kanalları arasında internet bankacılığı yer alır. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılığı QNB Finansbank’ın hali hazırdaki müşterileri kullanabilir. Ancak ilk kez QNB Finans Bankası kullanılacak ise bankanın resmi internet sitesinden işlem yapılır. 0 850 222 09 00 numaralı müşteri hizmetlerinden de kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. QNB Finansbank kredi kartı internet alışverişini açmak veya kapatmak için başvuru esnasında yöneltilen soruların cevaplanması yeterli olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ