YeniKrediNotlari.om

İş Bankası Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

İş Bankası ile taksitli nakit avans çekmek isteyenlerin öncelikle Maximum kartını çıkartmaları gerekir. Maximum kart ile taksitli nakit avans ödemelerini 12 ay vade imkanı ile yapabilirsiniz. Aynı zamanda İş Bankası taksitli nakit avans çekmek isteyenlere en yüksek miktar 15.000 TL olarak belirlenmiştir.

İş Bankası Taksitli Nakit Avans Nerelerden Çekilir?

İş Bankası taksitli nakit avans çekim kanalları aşağıda tek tek sıralanmıştır:

 • İş Bankası İnternet Şubesi,
 • İş Bankası Şubeleri,
 • İş Bankası Maximum Mobil,
 • İşCep,
 • İş Bankası Telefon Bankacılığı üzerinden taksitli nakit avans çekimi için başvuruda bulunulabilir.

İş Bankası Taksitli Nakit Avans İşlemi Nasıl Yapılır?

is bankasi avans islemi nasil yapilir

İş Bankası taksitli nakit avans çekimi için bankanın internet şubesi ve Maximum Mobil üzerinden başvuru işlemleri online şekilde yapılabilir. Bununla birlikte taksitli nakit avans çekimi için başvuruda bulunacaklar telefon bankacılığını da kullanabilir. Bunun için 0850 724 0 724 numaralı müşteri hizmetleri hattına bağlanılması gerekir.

Taksitli nakit avans ödemelerini erken ödeme ya da kısmi ödeme sistemi ile yapabilmeniz mümkündür. Erken ödeme yapılması durumunda faiz ya da daha sonra eklenecek masraflardan kurtulmuş olursunuz. Bu sayede tasarruf yapma şansınız olur.

İş Bankası Taksitli Nakit Avans Hesaplaması Nasıl Gerçekleşir?

İş Bankası taksitli nakit avans hesaplamasını yapmak isteyenler hesaplama motorunu kullanabilir. Hesaplama motoruna çektiğiniz avans miktarını ve ödeme süresini yazmanız gerekir. Daha sonra “Hesaplama” butonuna basıp ödeyeceğiniz miktarı hesaplamış olursunuz. Kredi kartı son ödeme tarihine kadar taksitli nakit avans ödemelerini yapmadığınız zaman vadesiz hesabınızda var olan paradan kesilmeler yapılacaktır. Üstelik her ödenmeyen taksitler için ekstradan faiz de işlenecektir.

İş Bankası Taksitli Nakit Avansın Avantajları Nelerdir?

Aşağıda İş Bankası taksitli nakit avansın sağladığı yararlar ile ilgili detaylar yer alır:

 • Alınan taksitli nakit avans için uygulanan faiz oranı %2 olarak belirlenmiştir.
 • Taksitli nakit avans çekim için yapılan işlemlerde herhangi bir ücret talep edilmez.
 • Bununla birlikte 5-12 ay vade imkanı ile taksitli nakit avans çekebilme imkanınız vardır.
 • Taksitli nakit avansı ATM’ler aracılığı ile çekecekseniz, o gün ATM’de ne kadar para varsa, o miktarda parayı çekebilme imkanız vardır.
 • Son ödeme tarihinde ödenmeyen taksitli nakit avans borçlarının üzerine akdi faiz uygulaması yapılacaktır.
 • Türkiye İş Bankası’nın nakit para çekime kapalı olan kartları vardır. Nakit para çekilemeyen kartlarda taksitli nakit avans çekme hakkı da bulunmamaktadır.

İş Bankası Taksitli Nakit Avans Başka Karta Nasıl Aktarılır?

is bankasi taksitli nakit avans baska karta aktarma

İş Bankası ile alınan taksitli nakit avansın başka karta aktarılma adımları tek tek verilmektedir:

 • Maximum Mobil uygulama üzerinden aktarım işlemi online bir şekilde yapılabilir. Bunun için “Ödemeler” sekmesine gidiniz. Daha sonra “Para Gönder” kısmından göndereceğiniz miktarı belirtip transfer işlemini yapabilirsiniz.
 • Aynı zamanda İşCep uygulamasına giriş yapıp sırasıyla “Para Aktarma” ve “Karttan Karta” adımlarını geçerek taksitli nakit avans transfer işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.
 • İnternet şubesine internet şifresi ile giriş yaptıktan sonra “Para Aktarma” sekmesine gitmeniz gerekir. Daha sonra “Para Aktarma” dedikten sonra göndermek istediğiniz miktarı yazıp gönderme işlemini tamamlayabilirsiniz.
 • İş Bankası’nın müşteri hizmetleri hattını da arayarak para transfer işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Taksitli nakit avans transfer işleminin yapılması için bireysel amaçlı kullanılan kredi kartlarına sahip olmak gerekir. Yurtdışında bulunan bankalardan çıkarılan kredi kartlarına para gönderme işlemi kesinlikle yapılamaz. Bir günde gönderilebilecek minimum para miktarı 2000 TL, maksimum 30.000 TL olarak belirlenmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ