YeniKrediNotlari.om

ING Bank Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır?

ING Bank müşteri temsilcisine bağlanma işlemi 0850 222 0 600 numarasını arayarak gerçekleştirilir. ING bankası müşteri temsilcisine bağlanma hizmetine aşıdaki adımları izleyerek ulaşabilirsiniz:

 • İnternet bankacılık şifre ve kişisel bilgilerini unutan müşteriler yukarıda verilen numarayı arayarak sisteme giriş yapabilir. Sonrasında ilk önce 2’yi daha sonra 3’ü tuşlayarak müşteri temsilcisine ulaşılabilmektedir.
 • Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra kişisel bilgilerinizi doğru bir şekilde sisteme girdiğinizden emin olmanız gerekir. Daha sonra bulunduğunuz menüde ilk önce 3’ü daha sonra 0’ı tuşlayarak müşteri destek birimi ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Banka opsiyonlarını kullanarak kredi kartı işlemleri menüsüne ulaştıktan sonra giriş işlemlerini kalite esasınca doğru bir şekilde yönlendirmelisiniz. Doğru bilgi beyanı ile müşteri temsilcisine bağlanma işlemini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilirsiniz.

casino siteleri
Müşteri hizmetlerine bağlanırken şu işlemleri yapabilirsiniz:

 • Internet şube işlemleri ve IP kısıtlama işlemleri
 • Telefon bankacılığı yolu ile Likit hesap tanılama işlem kaydı
 • Kredi kart başvurusu işlemleri
 • Destek hesap açma işlemleri, hesap ve kredi kartı bilgileri, hesap detayları için limit artırma işlemleri

ING Bank Müşteri Temsilcisine Bağlanırken Hangi Güvenlik Uyarıları Dikkate Alınmalıdır?

ing bank musteri hizmetleri guvenlik uyarilari

ING Bank müşteri temsilcisine bağlanırken güvenlik uyarıları ve bilgilerini dikkate almanız gerekir. ING Bank müşteri temsilcisine bağlanırken şu güvenlik tedbirlerini uygulayabilirsiniz:

 • Telefon bankacılığından faydalanırken, müşteri temsilcisi dâhil olmak üzere hiç kimseyle şifrenizi paylaşmamalısınız.
 • Şifrenizi oluştururken kolay tahmin edilebilen ve tuşlanabilen tuş kombinasyonları kullanarak şifrenizi tasarlamalısınız. Şifreniz zor tahmin edilebilir ve kişiye özel olarak tanımlanmalıdır.
 • Müşteri hizmetleri ile iletişim kurarken, onun sizden hiçbir şekilde şifre detayı sorup istemeyeceğini bilmeniz gerekir.
 • Şifre talep edilirse ya da şifre değişikliği yaparsanız telefon tuşlarınızla sadece tuşlama yaparak işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Sözlü olarak hiç kimseyle şifre ve kişisel bilgilerinizi paylaşmamamlasınız.
 • ING Bank Müşteri temsilcisine bağlanma hizmeti ve teknik destek birimi ile iletişim kurarken kendi özel hat tarifenizi seçmelisiniz. Başkasına ait telefon ile müşteri destek birimini aramamaya özen göstermelisiniz.
 • Şifre bilgileriniz istendiği sırada kalabalık içindeyseniz şifre bilgilerinizi gizli olarak girmeye dikkat etmelisiniz.

ING Bank Müşteri Temsilcisi ile Yapacağınız İşlemlerinin Güncellenmesi İşlemler Nelerdir?

ing bank musteri temsilcisi islemleri nelerdir

ING Bank müşteri temsilcisi ile yapacağınız işlemler EFT/Havale yöntemleri, kredi kartı, şifre ve ödeme talimatı gibi bankacılık işlemleridir. ING Bank müşteri temsilcisi ile yapabileceğiniz işlem detayları şunlardır:

 • Havalelerin 08:30-17:15 saatleri arasında yapılarak, kredi kartı başvuru ve başvuru sonucunu öğrenme
 • Otomatik ödeme talimatı verme ve banka kartı işlemleri
 • SSK, fatura ve diğer ödeme işlemleri
 • Repo, vadeli hesap ve diğer yatırım işlem kayıtları
 • Bireysel kredi kartı işlemleri başvuru süreci, limit artırma ve şifre bilgileriyle alakalı diğer detaylar

ING Bank Müşteri Hizmetleri Güvenlik Esası 

ING bank müşteri hizmetleri güvenlik esası yasal sınırlar çerçevesinde yürütülmektedir. Müşteri hizmetleri destek birimi ve arama işlemleri sesli kayıt yöntemi ile kullanıcılarına cevap vermektedir.  İşlem yapacağınız konuda bilgi sahibi olarak ne yapmak istorsanız anlamlı birkaç kelime ile sorunlarınızı sesli olarak ifade edebilirsiniz. Otomatik tuş yöntemi sayesinde verileriniz kalite esası gereğince saklanmaktadır.7/24 saat canlı destek veren teknik birimden yardım alarak, müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Şifre bilgilerinizi saklanarak kişisel işlemleriniz güvenlik esası gereğince yerine getirilmektedir. Kişisel verilerin gizliliği kanunu gereğince banka teknik destek ekibiyle yaptığınız tüm konuşmalar kayıt altına alınmaktadır.

ING bank telefon bankacılığı ile hızlı ve güvenli erişim hizmeti alarak tüm havale ve kredi kartı işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşıncaya kadar bazen çeşitli aksamalar ve bekletilmeler yaşanabilmektedir. Hat yoğunluğunu dikkate alarak, müşteri destek hizmetlerini aramaya devam edebilir, teknik iletişim destek birimi güvencesinden ivedilikle faydalanabilirsiniz. ING Bank müşteri temsilcisine bağlanma işlemi için tüm soru, görüş ve talepleriniz için yardım desteği alabilir, teknik bankacılık ve müşteri hizmeti numaralarını arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ