YeniKrediNotlari.om

Denizbank Kredi Kartı ve Bankamatik Kartı Takip

Denizbank kredi ve banka kartı takibi için banka tarafından tanımlanan dijital bankacılık kanalları kullanılabilir. Banka şubesinden teslimi gerçekleştirilebilen iki bankacılık ürünü için evden teslim seçeneği tercih edenler, Denizbank kart takibi için ek olarak kurye şirketine ait iletişim bilgilerini kullanabilirler.

Denizbank Banka Hesap Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank’a banka kartı başvurusu yapmak için en yakın Denizbank şubesine müracaat etmeniz gereklidir. Aralarında temassız bankamatik kartı seçeneği de bulunan Denizbank banka hesap kartı başvurusunda bulunurken, banka şubesine şu evraklarla birlikte müracaat etmeniz yeterlidir:

    fifabahis giriş

  1. Kimlik belgesi
  2. İkametgah
  3. Gelir belgesi

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

denizbank kredi karti basvurusu

Denizbank’a kredi kartı başvuruları şubeye gitmeden gerçekleştirilebilir. Dilerseniz en yakın Denizbank şubesi üzerinden Bonus kredi kartı başvurusunda bulunabilir, dilerseniz Denizbank tarafından sunulan aşağıdaki başvuru kanallarını kullanabilirsiniz:

  1. Denizbank web sitesi
  2. Denizbank mobil/internet şube
  3. Denizbank Telefon Bankacılığı

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Kaç Günde Sonuçlanır?

Denizbank’ta kredi kartı başvuru sonuçlanması en geç 2 iş günüdür. Genellikle aynı gün içerisinde sonuçlanan kredi kartı başvuruları kimi zaman sarkabilmektedir. Bu sebeple kredi kartı başvuru sonuçlanma süresi için en geç 2 iş günü tanımlaması doğru olacaktır.

Denizbank Banka Kartı Kaç Günde Gelir?

Denizbank banka kartı teslim süresi yaklaşık 1 haftadır. İlk kez yapılan banka kartı başvuruları aynı gün içerisinde sonuçlanabilirken, Denizbank müşterilerinin mobil ve internet şubeden gerçekleştirdiği kart başvuruları en geç 7 iş günü içerisinde kartın teslimi ile sonuçlanmaktadır.

Denizbank Kredi Kartı Ne Zaman Gelir?

Denizbank’ta kredi kartı teslimi 10 iş günüdür. Denizbank müşterileri için teslim süresi 1 haftaya düşebilmektedir. Devam eden teslimat süresinde Denizbank kart takibi kanalları üzerinden kredi kartı teslimatının hangi aşamada olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Denizbank Süresi Biten Kredi Kartı İçin Başvuru Gerekli Mi?

Denizbank’ta süresi biten kredi kartları için başvuru yapmaya gerek yoktur. Kredi kartının son kullanım tarihinden yaklaşık iki ay önce kredi kartı otomatik basılarak kullanıcıya gönderilir. Gönderilen adres ise banka sisteminde kayıtlı olan adrestir. İkamet değişikliği halinde güncel ikamet adresi bankaya bildirilmelidir. Aksi taktirde banka tarafından gönderilen kredi kartı, bilgilendirme ve tebligat gibi önemli evraklara erişim sağlamanız mümkün olmayacaktır.

Denizbank Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

denizbank kredi karti sifresi nasil alinir

Denizbank’a ait kredi kartı şifresi kartın teslimi ardından Denizbank Müşteri Hizmetleri ve Denizbank SMS Bankacılık Hizmeti üzerinden alınabilir. SMS ile Denizbank kredi kartı şifresi alınabilmesi için aralarında birer boşluk bırakarak “SIFRE, dört haneli belirlenen şifre, kart numarasının son dört hanesi, CCV kodu” yazılarak 3280’e kısa mesaj gönderilmesi yeterlidir. Halihazırda Denizbank müşterisi olan ve kredi kartına yeni başvuru yapan banka müşterileri, Denizbank internet bankacılığı girişi ardından internet şubeden kart şifresi oluşturabilirler.

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Takip İşlemi Nereden, Nasıl Yapılır?

Denizbank’ta kredi kartı başvuru takibi banka şubesi ya da 0850 222 0 800 numaralı Denizbank İletişim Merkezi üzerinden yapılır. Başvuru durumu hakkında bilgi almak ya da kredi kartınızın ne zaman teslim edileceğini öğrenmek için Denizbank’a ait iki bankacılık kanalına müracaat ederek bilgi alabilirsiniz.

Denizbank Hangi Kurye ile Çalışıyor?

Denizbank’ın çalıştığı kurye şirketi Kuryenet’tir. Denizbank, sistemine kayıtlı müşteri adresine Kuryenet aracılığı ile tebligat ve kredi kartı gibi öneme sahip dokümanları gönderir. Denizbank gönderilerinin takibi ve Denizbank kart takibi işlemlerini Kuryenet’e ait 0212 444 9393 ve 0850 222 9393 numaraları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ