YeniKrediNotlari.om

Türkiye’nin Yükselen Dijital Para Borsası Dpara

Türkiye’nin Yükselen Dijital Para Borsası Dpara

Türkiye ve dünyada dijitalleşme büyük bir hızla devam ederken İsveç, Norveç gibi gelişmiş ülkeler nakitsiz bir toplum için kendi dijital para birimlerini çıkarma yolunda ilk adımlarını attılar.

Ülkelerin kendi dijital para birimlerini çıkarmalarının yanı sıra, herhangi bir merkeze bağlı olmayan Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi pek kripto para birimi de dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine erişmeyi başardı.

Merkezi olmayan bu para birimlerinin ticareti ise en yaygın şekilde dijital para borsalarında gerçekleştiriliyor. Bu borsalarda 24 saat içerisinde gerçekleşen günlük ticaret hacmi 20 milyar dolara kadar ulaşırken, Türkiye de kripto para dünyasına ilgisi ile öne çıkıyor. Öyle ki verilere göre Türk Lirası Bitcoin satın almak için en çok tercih edilen 8 para biriminden birisi.

Türkiye’deki kripto para tutkunları için hizmet sunan borsalar arasında ise Türkiye’nin dijital para borsası Dpara.com kullanıcı dostu hizmetleri ve özel kampanyaları ile öne çıkıyor.

2 Milyon TL’lik Sermaye

Dijital para borsalarının uzun soluklu olmaları ve kullanıcılara güven sağlamaları sürdürülebilir bir market için en çok aranılan özellikler arasında yer alıyor.

Dpara.com da 2 milyon TL’nin üzerinde başlangış sermayesi ile uzun soluklu bir borsa olacağının sinyalini vererek kullanıcıların kafasındaki soru işaretlerini kaldırıyor.

Güçlü Destek Servisi

Türkiye’deki finans topluluğunun yeni tanıştığı kripto para endüstrisinde yaşanabilen olası sıkıntıları ve problemleri önlemek adına Dpara, diğer borsaların sahip olmadığı destek servisleri ile öne çıkıyor.

Kullanıcılarının sorun yaşamaması için neredeyse her şeyi yapan Dpara ile canlı destek, e-posta, bilet, sms ve telefon gibi pek çok yoldan iletişime geçmek mümkün.

İstanbul Zorlu Center’da Ofis

Dijital para dünyasında kalıcı olmak isteyen Dpara şeffaf bir görüntü çizerek şirket bilgilerini halka açık bir şekilde paylaşıyor.

Bunun yanı sıra İstanbul’da Zorlu Center’daki ofisinde kripto para dünyasına yeni gelenler için de özel hizmet veren Dpara, müşterilerine birebir hizmet veren ilk kripto para borsası olma özelliğini taşıyor.

5 Farklı Dijital Para Birimi

Dpara Teknoloji A.Ş. bünyesinde kurulan Dpara, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ve Ripple gibi kripto para dünyasında en çok kullanılan 5 para birimi ile borsasında işlemleri gerçekleştiriyor.

Dpara.com üzerinden üye olarak istediğiniz anda bu para birimleri ile takas yapmaya başlayabilirsiniz.

7/24 Para Yatırabilme ve Çekme Özelliği

Dpara.com’un anlaşmalı olduğu bankalar ve Papara’yı kullanarak dilediğiniz anda borsaya para aktarımını gerçekleştirebilir ve Bitcoin alış-verişine başlayabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz anda da paranızı kendi bankanıza geri çekebilme şansına sahipsiniz.

Açılışa Özel Yatırımlarınızın Yüzde 20’si Hediye!

   

Kullanıcı dostu tasarımı ve kullanıcıyı önemseyen uygulamaları ile dikkat çeken Dpara, açılışa özel düzenlediği kampanya ile sizlere borsaya yatırdığınız Türk Lirası ve dijital para miktarının yüzde 20’sini hediye olarak hesabınıza yüklüyor. Bu parayı da dilediğiniz gibi borsada kullanabiliyor veya kripto para alış verişi gerçekleştirebiliyorsunuz. Kampanya için detaylı bilgi almak için ise bu linke tıklamanız yeterli.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=RJPucpbzlE0

 

Ödül Sistemi ile Getirdiklerinizden Yüzde 20 Kazanabilirsiniz

 

Ödül sistemi ile borsayı geniş kitleye ulaştırmayı hedefleyen Dpara, referans linkiniz ile gelen kullanıcıların yapacağı alış-verişlerden alınan komisyonun yüzde 20’sini anında hesabınıza yatırıyor. Böylece borsaya kullanıcı kazandırarak, hiç bir şey yapmadan gelir elde etme şansına sahip oluyorsunuz.

 

Yüksek Güvenlik Düzeyi

 

Kullanıcılarının ve borsanın güvenliğini en ön planda tutan Dpara, Google iki aşamalı güvenlik doğrulaması, SMS doğrulama, güvenlik resimleri gibi özellikler ile kullanıcı güvenliğini sağlama alıyor. Aynı zamanda borsadaki varlıkların yüzde 95’ini soğuk cüzdanlarda depolayan Dpara, olası siber saldırılara karşı da yüksek güvenlik özelliklerine sahip sunucular ve kendine has güvenlik önlemleri ile korunuyor.

 

Dpara hakkında detaylı bilgi almak ve kripto para alış-verişine başlamak için dpara.com’u ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ