YeniKrediNotlari.om

Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu Sorgulama 2021

Kuveyt Türk’e kredi kartı başvuruları için en yakın Kuveyt Türk şubelerine müracaat etmeniz yeterlidir. Kuveyt Türk kredi kartı başvurularında TC kimlik numarası yazılı TC kimlik kartı, nüfus cüzdanı, ehliyet ve pasaport gibi belgelerle birlikte şu evrakları şubeye teslim etmeniz gereklidir:

 1. Aylık geliri gösterir belge (Maaş bordrosu, kira gelirlerini gösterir belgeler, vb.)
 2. İkametgah veya son aya ait elektrik, su, doğalgaz, internet, vb. abonelik faturası
 3. Kredi kartı başvuru formu (Banka şubesinden temin edilir)

Kuveyt Türk Sağlam Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

kuveyt turk saglam kart basvurusu

Kuveyt Türk sağlam karta başvurular banka şubelerine yukarıda paylaşılan evraklarla birlikte gerçekleştirilir. Klasik, Gold ve Platinum seçenekleri ile verilen Sağlam Kart özellikleri şu şekildedir:

 1. Sağlık ve Eğitim sektörü harcamaları için vade farksız 5 aya kadar taksitlendirme yapılır.
 2. Alışverişlerden altın puan kazanılır.
 3. Yıllık kart kullanım ücreti talep edilmez.
 4. Cep telefonu satın alımı yanında akaryakıt, market, kuyumcu ve telekomünikasyon harcamaları ile vergi ve sigorta ödemeleri dışında kalan harcamalar taksitlendirilebilir.
 5. Temassız ödeme seçeneği bulunur.
 6. Sanal kart özelliğinden yararlanılarak internet alışverişlerinde kart bilgilerinin çalınması önlenebilir.
 7. Kart limitinin %10 ve 500 – 2.000 TL kart tipine bağlı üst sınırlandırmalara uymak koşulu ile nakit avans çekilebilir.

Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Kuveyt Türk kredi kartı başvurusunu öğrenmek için bankanın şubeleri ve telefon bankacılığı hizmetinden bilgi alınabilir. Banka şubeleri üzerinden TC kimlik kartı ile kredi kartı başvuru sonucu sorgulanabilirken, Kuveyt Türk müşteri hizmetleri aracılığı ile müşteri hizmetlerine bağlanarak Kuveyt Türk kredi kartı başvurusu sorgulama yapabilmek için şu numaraları kullanabilirsiniz:

 1. 444 0 123
 2. 0850 251 0 123

Kuveyt Türk Senin Bankan Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

kuveyt turk senin bankan kredi karti

Kuveyt Türk Senin Bankan kredi kartı başvuruları bankanın mobil ve internet şubesi yanında seninbankan.com.tr adresi üzerinden gerçekleştirilebilir. Bankanın dijital bankacılık platformundaki markası olan Senin Banka, bankacılık işlemlerini dijital ortama taşımak için hayata geçirilmiştir. Senin Bankan Hesap Kart adı ile bankanın hesaplara erişim amacı ile kullanıma sunulan ürünü, alışverişlerde taksitlendirme ve altın puan kazanma özelliklerini içerir. Senin Bankan kredi kartı başvurusu için ilk olarak paylaşılan adres üzerinden veya Kuveyt Türk mobil/internet bankacılığı üzerinden Senin Bankan hesap açılışı yapılması gereklidir. Senin Bankan başvurusu formu şu bilgileri içerir:

 • İsim – Soyisim
 • TC kimlik numarası
 • E-Posta Adresi
 • Cep Telefonu
 • Doğum tarihi
 • İkamet edilen il/ilçe
 • Kişisel Verilerle ilgili Aydınlatma Metni onayı

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk ihtiyaç kart başvuruları banka müşterisi olunması halinde Kuveyt Türk mobil şube üzerinden yapılabilir. Banka müşterisi olunmaması halinde ihtiyaç kart başvuruları için kimlik ve gelir belgesi ile birlikte en yakın Kuveyt Türk şubesine müracaat etmek yeterlidir.

Faizsiz bankacılık hizmeti gereği ihtiyaç finansmanı ürününe sahip olmayan katılım bankasında, kredi kartı ile karşılanamayacak tutarda ihtiyaçlara yönelik olarak İhtiyaç Kart ürünü geliştirilmiştir. Tek çekim yapılan alışverişlere 6 ila 34 ay vade ile taksitlendir sunan ihtiyaç kart, 2 aylık kullanıma yönelik basılmaktadır. Bilgisayar, tablet ve cep telefonu taksitlendirme yapılabilen Kuveyt Türk kredi kartı seçeneği ihtiyaç kart özellikleri şu şekildedir:

 • Taksitlendirme için harcama alt sınırı 50 TL’dir.
 • Yapılan her alışverişler tek bir hesap altından takip edilerek tek bir ödeme planında toplanabilir.
 • Taksitlendirme seçeneği Kuveyt Türk üyesi olmayan işletmelerde de kullanılabilir.
 • Bilgisayar ve tablet alışverişlere 4 aya kadar taksitlendirilir.
 • Cep telefonları için 3.500 TL altın modellerde 10 taksit uygulanırken, 3.500 TL üzerinde değere sahip cep telefonlarında ihtiyaç kart kullanılamamaktadır.
 • TEB döviz hesabı nasıl açılır?
 • Akbank kredi kartı başvurusu ve sonucu
 • Bankaların döviz makas aralıkları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ