YeniKrediNotlari.om

Anadolu Bank Kredi Erteleme Süresi ve Şartları

Anadolu Bank’ın kredi erteleme işlemleri bankanın belirlediği kanallar üzerinden yapılar. Anadolu Bank şubelerine başvuru yaparak da gerçekleştirilen kredi erteleme işlemi için nüfus cüzdanı ve maaş bordronuz gereklidir. Nüfus cüzdanı ve maaş bordrosu ile banka şubelerine giderek kredi departmanına başvuru yapmanız gerekir. Burada sizden bir form doldurmamız istenecektir, formu doldurup teslim ettiğinizde başvurunuz tamamlanmış olur.
maltepe moto kurye

Anadolu Bank kredi erteleme işlemini yapabileceğiniz bir diğer kanal ise internettir. İnternet üzerinden bankanın resmi sayfasına girerek bankacılık şubesine giriş yapmanız gerekir. Bireysel bankacılık şubesine şifre ile giriş yapılır. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız parola belirle seçenekleriyle yeni bir parola belirlemeniz gerekir. Gönderilen parolayı ve T.C. kimlik numaranızı girerek banka sistemine giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra müşteri panelinden kredilerim, kredi ertele seçeneğini bularak onayla kutucuğuna tıklayıp işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon Bankacılığı Üzerinden Anadolu Bank Kredi Erteleme İşlemi Nasıl Yapılır?

anadolu bank kredi erteleme islemi nasil yapilir
beykoz moto kurye
Kredi erteleme işlemini telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirmek isteyen banka müşterilerinin izlemesi gereken adımlar şu şekildedir:

Kredi erteleme sitemizi telefon bankacılığı üzerinden yapmak için 0 850 222 55 57 numaralı telefon hattını aramanız gerekir. Sesli yanıt sistemi ile gerekli yönlendirmeler sonrasında T.C. kimlik numaranızı tuşlamanız gerekecektir. T.C. kimlik numarasını tutsaklıktan sonra sesli yanıt sistemi hangi işlemi gerçekleştirmek istediğinizi soracaktır. Müşteri temsilcisine bağlanmak istediğinizi iletmeniz yeterlidir.
pendik moto kurye

Anadolu Bank müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra yetkiliye kredi erteleme talebinizi iletebilirsiniz.

Anadolu Bank Kredi Erteleme Ne Kadar Süreyle Yapılır?

Banka kredi erteleme işlemlerinizi 3 ay süre için yapar. Talebinizi ilettikten sonra kredi ödemeleriniz 3 ay ertelenecektir. Bu erteleme işlemi için banka tarafından belirlenmiş bir faiz uygulanacaktır. Anadolu Bank kredi erteleme işlemi için banka erteleme yapılan her ay %1,89 oranında faiz uygular. Bu faize BSMV ve KKDF da eklenerek ödeme tarihiniz geldiğinde bu tutarlar geri kalan borcunuza ekleme yapılır.

Anadolu Bank Kredi Seçenekleri Nedir?

Bankanın müşterilerine sunduğu kredi hizmetleri çeşitlidir.
kartal moto kurye

Bankanın müşterilerine sunduğu kredi hizmetleri bireysel müşteriler için; araç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi ve motosiklet kredisidir. Ticari müşteriler için sunulan kredileri çeşitleri ise; gayrinakdi krediler, ticari krediler, tarımsal işletme kredisi, tarım yatırım kredileri şeklindedir.

3 ay taksit erteleme ve 36 ay vade seçeneğiyle Anadolu Bank ihtiyaç kredisi için başvuru yapmanız mümkündür.

Kredi notu, gelir durumunu yeterli ise kişi gerekli belgelerle istediği kredi için banka ya da diğer yollar üzerinden başvuru gerçekleştirebilir. Kredi notunuzun 1200 puan altında olması halinde de emekli olan kişiler ya da çalışıyor olan kişiler kredi başvurusunda bulunabilir. Kredi başvuru sahibi en az 1 yıl aynı yerde sigortalı çalışmış olmalıdır.

Anadolu Bank Kredi Erteleme Şartları Nedir?

anadolu bank kredi erteleme sartlari

Bankanın kredi erteleme için koşul ya da belge isteği bulunmaz. Yalnızca nüfus cüzdanınız ya da maaş bordronuzla şubeye başvuru yapmanız mümkündür. Şubeye gitmek istemeyen müşteriler için ise Anadolu Bank mobil uygulaması, internet bankacılığı ve çağrı merkezi üzerinden T.C. kimlik numaranız ile talebinizi iletmeniz yeterlidir.

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum sebebiyle kredi ödemeleri y ada kredi kartı ödemelerini yapmakta zorluk çeken müşteriler için erteleme fırsatından yararlanmak mümkündür.

Anadolu Bank kredi erteleme işlemi yanı sıra Worldcard kullanıcıları da bankaya başvuru yaparak kredi kartı ekstrelerini erteleme talebinde bulunabilir. Kredi kartı ödemelerinizi ertelemek için banka şubeleri, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı, mobil uygulama üzerinden başvuru yapmanız mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ