YeniKrediNotlari.om

Vakıfbank Kredi Kartı İnternet Alışverişine Nasıl Kapatılır?

Vakıfbank kredi kartını online alışverişe kapatmak için internet bankacılığı veya 0 850 222 07 24 numaralı müşteri hizmetleri tercih edilebilir. Vakıflar Bankası şubesiz bankacılık özelliği ile de müşterilerine canlı destek sunuyor. 7 gün 24 saat boyunca şubesiz bankacılık üzerinden kullanıcılar işlemlerini gerçekleştirebilir. Canlı destek ile işlem gerçekleştirmek için kimlik veya müşteri numarası, ad ve soyadı gibi bilgiler gereklidir. Canlı desteğe bilgiler girildikten sonra müşteri temsilcisi tarafından müşteri aranıyor ve işlem tamamlanıyor. Vakıfbank kredi kartını internet alışverişine kapatmak için canlı destekten yardım alınabilir.

Vakıfbank Kredi Kartı Ayarları Nereden Değiştirilir?

vakifbank kredi karti ayarlari nereden degistirilir

Vakıfbank kredi kartı ayarları değiştirme işlemini yapmak isteyen kullanıcıların bankanın müşterisi olması gerekiyor. Banka müşterilerinin kullanımına sunulan kredi kartı değiştirme kanalları ise şöyledir:

 • Vakıfbank internet bankacılığı
 • Vakıfbank mobil bankacılık
 • Vakıfbank müşteri hizmetleri
 • Vakıfbank canlı destek

Vakıfbank Kredi Kartı Ayarları Nasıl Değiştirilir?

Vakıfbank kredi kartı ayarlarını değiştirmek isteyen kullanıcılar yukarıda belirtilen platformları kullanarak güncelleme yapabilir. İnternet bankacılığı ve telefon bankacılığı için kullanıcıların müşteri numarası ve internet bankacılığı şifresine ihtiyaçları olacak. Gerekli bilgiler tamamlandığı noktada sisteme giriş yapılarak Vakıfbank kredi kartını internet alışverişine kapatma işlemi gerçekleştirilebilir.

Vakıfbank Kartını İnternet Alışverişine Kapatma Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kredi kartını alışverişe kapatma işlemi için 0 850 222 07 24 numaralı müşteri hizmetleri aranabilir. Müşteri hizmetleri aracılığı ile hem banka hem de kredi kartlarının internet alışverişi özelliği kapatılabiliyor. Bu özelliği kapatmak için öncelikle sesli yönlendirmenin onaylanması gereklidir. Vakıfbank müşterileri, internet alışverişine kartlarını kapatmak istedikleri takdirde şubeye gitmeden müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilir.

Vakıfbank Mobil Bankacılık ile Kredi Kartı Ayarları Nasıl Değiştirilir?

Vakıfbank kredi kartı değişikliği veya kredi kartı ayarlarında değişiklik yapmak için bankanın mobil uygulaması tercih edilebilir. Mobil uygulamaya şifre ve müşteri numarası ile giriş yapılır. Giriş işleminin ardından kredi kartı ayarları sekmesinden kart işlemlerine yönelik değişiklik kolayca gerçekleştirilir. Vakıfbank kredi kartını internet alışverişine kapatmak isteyen kullanıcılar mobil bankacılığı tercih edebilir. Bunun için telefonlarına Vakıfbank mobil uygulamasını indirmeleri yeterli oluyor.

Vakıfbank Kredi Kartı Ayarları için Canlı Destek Nasıl Kullanılır?

Vakıflar Bankasına ait canlı destek sisteminden yararlanmak için bankanın resmi internet sitesine girilmesi gerekiyor. Canlı destek sayfasında yer alan konu bölümünün mutlaka seçilmesi lazım. Vakıfbank kredi kartını internet alışverişine kapatmak isteyen müşteriler için en uygun seçenek “kredi kartı işlemleri” başlığıdır. Ardından sırası ile girilmesi gereken bilgiler şu şekildedir:

 • Müşteri numarası (veya T.C. kimlik numarası)
 • Adı ve soyadı (zorunlu)
 • Müşterinin telefon numarası (zorunlu değil)
 • E- mail adresi (zorunlu değil)
 • Onay kutuculuğunda yer alan harf veya sayılar (zorunlu)

Vakıfbank İnternet Bankacılığına Nasıl Giriş Yapılır?

vakifbank internet bankaciligi giris nasil yapilir

Vakıfbank internet bankacılığı girişi için gerekli olan bazı bilgiler bulunuyor. İnternet bankacılığına giriş yapabilmek için gerekli olan işlemler şu şekildedir:

 • Müşteri numarası veya Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası
 • İnternet bankacılığı şifresi

Eğer kullanıcıların internet bankacılığı şifreleri yok ise müşteri hizmetlerinden veya internet bankacılığında yer alan “şifre al” sekmesinden şifre alabilirler.

Vakıfbank SMS ile Kredi Kartı Ayarları Değiştirilebilir Mi?

Vakıfbank internet alışverişine kapatma SMS ile yapılamayan işlemler arasında yer alıyor. Vakıflar Bankası SMS ile internet alışverişinin açılmasına olanak tanır. Bu neden ile de kapatma işlemi için farklı kanalların tercih edilmesi gerekir. Vakıfbank kredi kartını internet alışverişine kapatmak için internet bankacılığı kullanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ