YeniKrediNotlari.om

Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümüne Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Düzenledi!

Ülkemiz bankacılık sektörünün en önemli aktörleri arasında yer alan Vakıfbank, bu yıl kuruluşunun 63. Yıl dönümünü kutluyor. 63 yıldır müşterilerine hizmet vermeye devam eden banka, kuruluş yıl dönümüne özel olarak da ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlediğini duyurdu. Vakıfbank tüketici kredisi kampanyası dahilinde müşterilerine cazip faiz oranları ve masrafsız kredi seçeneği ile nakit desteği sağlıyor.

Vakıfbank kuruluş yıl dönümüne özel kredi kampanyası uyarınca müşteriler, masrafsız kredi seçeneğinden yararlanabiliyorlar, isterlerse de kredi tahsis ücreti ödeyerek daha cazip faiz oranlarından faydalanabiliyorlar. Her iki seçenekte de müşterinin kullandığı krediyi 3 aydan 48 aya kadar vadelendirerek geri ödeme olanağı bulunmaktadır. Müşterinin vade tercihine göre faiz oranlarında değişiklik yaşanmamaktadır. Müşterinin tabi olacağı faiz oranı, talep edilen kredi tutarına ve kredi tahsis ücreti ödeyip ödememeye göre değişmektedir.

Kredi Faiz Oranları!

Vakıfbank’ın kuruluş yıl dönümüne özel kredi kampanyası kapsamında müşteriler bin Türk Lirası’ndan 90 bin Türk Lirası’na kadar kredi edinebilmektedirler. Bu kapsam arasında çeşitli faiz farklılıkları meydana gelmektedir. Şöyle ki; bin lira ila 10 bin lira aralığında kredi kullanmak isteyen müşteri, bankadan aylık yüzde 1,20 faiz oranı ile nakit kullanma imkanına kavuşacaktır. Bahse konu faiz oranını aylık yüzde 1,19 seviyesine indirmek isteyen müşterinin bankaya bir adet düzenli fatura ödeme talimatı vermesi yeterli olacaktır.

Kredi kampanyası kapsamında 10 bin Türk Lirası’ndan 90 bin Türk Lirası’na kadar finansman kullanmak isteyen müşterilerin karşılaşacağı faiz oranı aylık yüzde 1,16 noktasına inmektedir. Bu seçenekte de müşterinin bankaya vereceği 1 düzenli fatura ödeme talimatı sayesinde faiz oranı aylık yüzde 1,15 düzeyine gerilemektedir. Bahse konu faiz oranı, kredi kampanyası kapsamında sunulan en cazip faiz oranı olarak ön plana çıkmaktadır.

Bankadan bu kapsamda 10 bin lira kredi kullanan ve aylık yüzde 1,20 faiz oranına tabi olan müşteri, borcunu 48 ay vadede geri ödemek isterse; bankaya aylık 290,01 Türk Lirası taksit ödemeleri yapmak durumundadır.

Vakıfbank kuruluş yıl dönümüne özel kredi kampanyası kapsamında yukarıda bahsettiğimiz her iki seçenekte de müşteriler, kullandıkları kredi tutarının binde beşi seviyesinde kredi tahsis ücreti ödemek durumundadırlar. Bu şekilde 10 bin lira kredi kullanan müşterinin BSMV dahil olmak üzere bankaya ödeyeceği dosya masrafı tutarı 52,5 liradır. Bu tutar, kredi kullandırımı esnasında, bir defaya mahsus olmak üzere müşteriden peşin olarak tahsil edilmektedir.

Masrafsız Kredi Faiz Oranları!

Banka tarafından düzenlenen kredi kampanyası dahilinde müşterilere masrafsız kredi olanağı da sunulmaktadır. Masrafsız ihtiyaç kredisi kapsamında finansman edinecek müşteriler, kredi tahsis ücreti, yani dosya masrafı ödememektedirler.

Bin lira ila 90 bin lira aralığında kredi talebinde bulunulabilen masrafsız ihtiyaç kredisi seçeneğinde müşterilere uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,25 noktasındadır. Müşterinin kredi kullandığı esnada bankaya bir adet düzenli fatura ödeme talimatı vermesi durumunda söz konusu faiz oranı aylık yüzde 1,24 düzeyine inmektedir.

Masrafsız kredi seçeneği uyarınca bankadan 90 bin Türk Lirası kredi kullanan ve kullandığı krediyi bankaya 48 ay vadede geri ödemek isteyen müşterinin aylık taksitleri 2 bin 643,75 Türk Lirası olacaktır. Aylık yüzde 1,25 faiz oranından yararlanacak müşteriye kredinin yıllık efektif faiz oranı yüzde 19,5618 seviyesinde gerçekleşecektir.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kuruluş yıl dönümüne özel kredi kampanyası dahilinde finansman edinmek isteyen müşteriler, başvurularını banka şubelerine yapabileceklerdir. Bununla birlikte kredi kampanyasına bir SMS ile de başvuru yapmak mümkündür. Kredi başvurusu için cep telefonlarının kısa mesaj kısmına aralarında birer boşluk bırakarak “KREDI, T.C. Kimlik Numarası ve Aylık Gelir” yazılarak 5724’e kısa mesaj atılabilir. Farklı bireysel ihtiyaç kredisi seçeneklerini buradan inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ