YeniKrediNotlari.om

Denizbank Şikâyet Hattı Numarası Nedir?

Rusya menşeili ve Türkiye’de faaliyet gösteren DenizBank, özel bir ticari bankadır. Mayıs 2018’de Sberbank, Denizbank’taki hisselerini Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Emirates NBD’ye devretti. Rusya’nın en büyük bankası Sberbank’a (Sberbank) aittir ve Eylül 2012’den Mayıs 2018’e kadar hisselerinin %99,85’ine sahiptir.

Denizbank şikâyet hattı numarası, önce müşterilerimiz mottosuyla, müşterilerinin kayıp veya çalıntı olan kredi ve banka kartları, dilek ve şikayetlere çözüm getirmek amacıyla sürekli bir iletişim sağlamaktadır. Denizbank müşteri hizmetleri, beklenti ve ihtiyaçların karşılanması, hizmette sınır olmaksızın titizlikle 7/24 çalışmaktadır. Sorunlarınız çözüm odaklı bir yaklaşım sağlayarak en geç 72 saat içerisinde sözlü ve yazılı olarak neticelendirilmektedir.

Denizbank Şikayet Hattı Numarası

denizbank sikayet hatti numarasi

Denizbank şikayet hattı  0 (850) 222 08 00 / 0 (850) 222 08 01 olup tamamıyla ücretsizdir. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yurt içi ve yurt dışı aramalar fark etmeksizin ister arama isterseniz Skype üzerinden hizmet vermektedir. Yalnızca şikayet değil kampanya ve avantajlı paketlerden faydalanabilmek için de bu hattı kullanabilirsiniz. Aramaya ek olarak;

sitelerine giriş yaparak da dilek ve şikayetlerinizi bildirebilir aklınızda olan sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Denizbank Genel Müdürlük İletişimi Nasıl Sağlanır?

Denizbank merkez ofisinin iletişim bilgileri herkese açıktır. Şikayet hattı üzerinden çözüme ulaştıramadığınız sorunlarınız için Denizbank üst yönetim ile görüşme sağlayabilirsiniz. Denizbank Genel Müdürlüğü saat 09:00’dan 18:00’a kadar hizmet vermektedir. Genel Müdürlük İletişim bilgileri aşağıda verildiği gibidir.

 • Banka Resmi Adı: Denizbank A.Ş
 • Denizbank Genel Müdürlüğü Adresi: Büyükdere Cad. No:141 34394 Esentepe-İSTANBUL
 • Denizbank Genel Müdürlüğü Telefon Numarası: 0 (212) 348 20 00
 • Denizbank Genel Müdürlüğü Faks Numarası: 0 (212) 336 30 30
 • İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.Denizbank.com
 • Müşteri Hizmetleri Destek Hattı Telefonu: 0 (212) 348 20 00
 • Banka Kodu (EFT): 0134
 • SWIFT Kodu (BIC): DENITRIS

Denizbank Şikayet Bildirimi Nasıl Yapılmalıdır?

denizbank sikayet bildirimi

Denizbank, şikayette bulunmak isteyen müşterileri ister web sitesinden ister 444’lü hat ya da 0850’li iletişim kanalından başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Web sitesi üzerinden gerçekleştirilen şikayetlerde bildirim türü olarak karşınıza 4 seçenek sunulmaktadır. Bu seçenekler aşağıda verildiği şekilde olup gerekli konu ve alt başlık seçenekleriyle gerekli olan bildirimlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

 • Şikayet
 • Talep
 • Memnuniyet
 • Öneri

Web sitesinden yapılan şikayet bildirimlerine alternatif olarak ise bizzat müşteri hizmetleriyle görüşme sağlayabilirsiniz. Akıllı telefonlarınızla yapılacak olan 0850 222 08 00/ 0850 222 08 01/444 0 800 numaralı hatlara bağlandığınızda gerekli ön bilgilendirmeleri tamamlayarak Denizbank bünyesinde hizmet veren bir çalışan ile görüşebilirsiniz.

Denizbank Tarafından Çağrı Alınmasını İstemeyen Müşteriler Ne Yapmalıdır?

Sürekli arama ve çağrı gelen numaralardan biri de bankalar tarafından yapılan aramalardır. Eğer bir ihtiyacınızın olmaması durumunda Denizbank tarafından düşen çağrıları almak istemiyorsanız önünüzde iki seçenek bulunmaktadır. Hızla ve basit bir yol telefonlarınızın ayarlar seçeneğinden gerçekleştirebileceğiniz arama engelleme seçeneğidir. Bir diğeri ise Denizbank müşteri hizmetlerine kampanya ve sorun bilgilendirmeleri için haber verilmemesine dair sözlü bir beyan bulunmanız seçeneğidir.

Denizbank Şikayet Hattına Beklemeden Nasıl Bağlanılır?

Gerekli banka görüşmelerini sağlamak amacıyla 444 0 800 / 0 (850) 222 08 00 / 0 (850) 222 08 01 Denizbank şikayet hatları telefon numaralarını aramanız gerekmektedir. Uzun bir ön bilgilendirme telesekreterde vakit kaybetmeden, direk bağlanarak iletişime geçmek için sözlü soru cevaplamadan sonra akıllı telefonlarınızda sırasıyla 5, 0 ve 0 rakamlarını tuşlamanız gerekmektedir. Böylelikle Denizbank müşteri temsilcisi ile bekleme yapmaksızın görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ