YeniKrediNotlari.om

Enpara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Tuşları

Enpara müşteri hizmetlerine direk bağlanma tuşları diğer bankalarda olduğu gibi detaylı olmamaktadır. Enpara müşteri hizmetleri direk bağlanma seçeneğinden yararlanmak için yalnızca resmi müşteri hizmetleri numarasını aramak yeterlidir. Numara çevrildikten sonra ekstra tuşlama yapmaya gerek kalmadan müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanılmaktadır. Finansbank tarafından müşterilere sunulan dijital bankacılık alternatifi olan Enpara, şubelere gitmeye gerek kalmadan bankacılık işlemlerinin halledilebilmesine olanak tanımaktadır.

Enpara Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

enpara musteri hizmetleri numarasi nedir

Enpara müşteri hizmetlerinin numarası “0 850 222 36 63” olarak servis vermektedir. 7/24 olmak üzere müşterilerine hizmet veren Enpara, müşterilerin güvenlik ekibiyle görüşerek bilgi almasını ve işlem yapmasını sağlamaktadır. 08.00 – 01.00 saatleri arasında müşteri hizmetleri arandığında çözüm merkezi tarafından müşterilere yardımcı olunmaktadır. Gece 01.00’i aşan aramalar ise ses kaydı olarak kaydedilerek bir sonraki iş gününde müşteri hizmetleri tarafından geri dönüş sağlanmaktadır.

Enpara Müşteri Hizmetleri Nasıl Çalışır?

Enpara müşteri hizmetlerinin çalışma şekli uzun bekleme sürelerini içermemektedir. Enpara üzerinden yoğunluk bulunmayan saatler içerisinde müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak, yaklaşık olarak 1-2 dakika civarında sürmektedir. Herhangi bir tuşlama veya aşama geçmeyi gerektirmediğinden diğer bankacılık sistemlerine göre bekleme süreleri daha kısa olmaktadır.

Enpara, diğer bankalarda uygulanan telefonda bekletme sistemi gibi bir uygulamaya sahip değildir. Dolayısıyla hatlarda aşırı müşteri yoğunluğu olması halinde müşteri numaraları kaydedilmekte daha sonra onlara geri dönüş yapılmaktadır. Çoğu banka havale işlemleri için belirli tutarlarda ücret kesintisi yapabilmektedir. Enpara ise para aktarım işlemlerini ücretsiz olarak yapmaya olanak tanımaktadır. Herhangi bir tuşlamaya gerek kalmadan Enpara müşteri hizmetleri direk bağlanma seçeneği ile “0 850 222 36 63” numarası üzerinden gerekli yardımlar alınabilmektedir.

Enpara Müşteri Hizmetleri Ne İşe Yarar?

Enpara müşteri hizmetlerinin ne işe yaradığı ile ilgili müşterilerin halledebilecekleri bankacılık işlemleri göz önünde bulundurulmalıdır. Enpara üzerinden yapılabilecek işlemler şu şekilde sıralanabilir:

 • Kredi kartı başvuruları veya kart hakkında bilgi alınması,
 • Kredi başvurusu gerçekleştirme veya kredi iptal işlemi,
 • Hesap hareketleri ve hesap bilgileriyle alakalı detay öğrenme,
 • Düzenli ödemeler için talimat oluşturulması,
 • Kredi kartı ödemelerini gerçekleştirme,
 • Vergi ve fatura ödemeleri,
 • Altın veya döviz alış/satış işlemleri.

Enpara müşteri hizmetleri, diğer bankalarda olduğu gibi müşterilerin karşılaşabileceği her türlü soruna çözüm getirmektedir. Yoğunluğun bulunmadığı sabah saatlerinde en kısa sürede iletişime geçilerek sorun ve talepler müşteri temsilcilerine iletilebilmektedir. Özellikle öğleden sonra müşteri hizmetlerinde oluşan yoğunlukla beraber bağlanma süreleri farklılaşabilmektedir. Müşteri temsilciliklerinden yardım isteyen müşteriler, tecrübeli Enpara çalışanları sayesinde ihtiyaçlarına çözüm bulmaktadır.

Enpara Müşterisi Olmak Ne Kazandırır?

enpara musterisi olmak

Enpara müşterisi olmanın getirileri arasında dijital bir banka hizmeti olmasından da kaynaklanan pek çok faktör bulunmaktadır. Finansbank’ın 2012’de Türkiye’de hayata geçirdiği ilk şubesiz bankacılık özelliğine sahip olan Enpara, diğer bankalara göre birtakım avantajlara sahip olmaktadır. Enpara müşterisi olmanın ayrıcalıkları şu şekilde maddelenebilir:

 • Enpara ile kredi kartı aidat ücreti bulunmamaktadır.
 • Krediye başvurmak isteyen müşteriler, en uygun geri ödeme planları ile buluşturularak nakit ihtiyaçları kısa süre içerisinde karşılanmaktadır.
 • Havale veya EFT gibi sıklıkla gerçekleştirilen transfer işlemlerinde ücret kesintisi uygulanmamaktadır.
 • Enpara müşterileri, zaman zaman oluşturulan pek çok avantajlı kampanyadan yararlanma fırsatı elde etmektedir.
 • Piyasa ile karşılaştırıldığında Enpara üzerinden vadeli mevduat hesabına sahip olan müşteriler, daha fazla faiz getirisine sahip olmaktadır.

Enpara’nın dijital bir bankacılık sistemi olması ve şubesinin bulunmaması, müşterilerin pek çok imkandan ücret kesintisi olmadan yararlanabilmesine olanak tanımaktadır. Şubeli bankacılıkta sistemin işleyebilmesi için bankaların masraflarında artış olmaktadır. Enpara’da böyle bir durum söz konusu olmadığından müşteriler, daha avantajlı fırsatlara sahip olabilmektedir. Enpara müşteri hizmetleri direk bağlanma imkanı ise müşterilerin ihtiyaç duydukları her konuda destek alabilmesine yardımcı olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ