YeniKrediNotlari.om

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Tuşları

QNB Finansbank’ın müşteri hizmetlerine direk bağlanma tuşları müşterilerin hızlı yoldan banka ile iletişime geçmesini sağlamaktadır. Türkiye’de hizmet veren köklü bankalardan olan Finansbank, çağrı merkezi sayesinde müşterilerin sorunlarına çözüm getirmekte, ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır. Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma seçeneği şubelere gitmeye gerek kalmadan çağrı merkezi telefon numarası üzerinden kullanılabilmektedir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası

qnb finansbank musteri hizmetleri numarasi

QNB Finansbank müşteri hizmetlerinin numarası “0850 222 0 900” olarak müşterilerin ihtiyaçlarına çözüm getirmektedir. Müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmak isteyenler şu adımları takip edebilir:

 • Finansbank “0850 222 0 900” numaralı çağrı merkezi aranmalıdır.
 • Arandıktan sonra bankanın sesli komut sistemi devreye girecektir ve “1”i tuşlamanız gerekmektedir.
 • Devamında ise “4” ve daha sonra “5” tuşlanmalıdır.
 • Ekstra müşteri yoğunluğu bulunmadığı durumlarda sinyal sesi duyulduktan sonra müşteriler, temsilciye yönlendirilmektedir.

İşlem adımları göz önünde bulundurulduğunda Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmanın yolu numara çevrildikten sonra “1-4-5” tuşları ile işlem yapmaktır. İşlemlerin daha hızlı gerçekleştirilmesi adına sesli servis sistemi, müşterilere ön bilgi vermektedir. Sesli yanıt sistemiyle çözüme kavuşamayacak durumlar için hızlı tuşlama yapılarak doğrudan müşteri temsilcisinden yardım alınabilir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Ne Kadar Sürer?

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmanın alacağı zaman yoğunluğa göre değişim göstermektedir. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Finansbank, müşterilerine yoğun olarak hizmet verdiğinden bekleme süreleri devreye girebilmektedir. Her bankada olduğu gibi sabah saatlerinde yoğunluk daha azken öğleden sonra hizmetlerde artış yaşanmakta ve Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma daha yavaş olabilmektedir. QNB Finansbank müşteri hizmetleri 7/24 banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan müşterilerine servis sağlamaktadır. Hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında müşteri hizmetleri numarası aranarak temsilcilerden yardım alınabilmektedir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri ile Hangi İşlemler Yapılır?

QNB Finansbank müşteri hizmetleriyle yapılabilecek işlemler pek çok bankacılık işlemini içine almaktadır. Finansbank çağrı merkezi aracılığı ile halledilebilecek bankacılık işlemleri şu şekildedir:

 • Kredi kartlarının kullanıma açılması veya kapatılması,
 • Var olan hesap bakiyesinin öğrenilmesi,
 • Banka hesap hareketleri hakkında bilgi alınması,
 • Fatura ödeme talimatlarının kontrol edilmesi,
 • Para transfer işlemlerinin yapılması ve kontrol edilmesi,
 • Çalıntı / kayıp durumlarının bildirilmesi ve takibi.

QNB Finansbank Müşteri Hizmet Kanalları Nedir?

qnb finansbank musteri hizmet kanallari

QNB Finansbank müşteri hizmet kanallarının ne olduğu müşterilerin tercihlerine ve almak istedikleri hizmete göre farklılaşmaktadır. QNB Finansbank’ın müşteri iletişim kanalları şunlardır:

 • QNB Finansbank İnternet Bankacılığı: Telefon bankacılığı ile vakit kaybetmek istemeyen müşteriler, internet bankacılığına başvurmaktadır. Günümüzde gelişen dijital bankacılık sistemleri ile internet bankacılığı üzerinden hemen hemen her türlü işlem gerçekleştirilmektedir. Örneğin para transfer işlemleri, internet üzerinden dakikalar içerisinde vakit kaybı yaşamadan yapılabilmektedir.
 • QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Hattı: QNB Finansbank müşteri hizmetleri hattı, her türlü sorun için müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Mesai saatleri dahilinde her türlü bilgilendirme, müşteri temsilcileri tarafından yapılmaktadır. Müşteri hizmetleri sayesinde her türlü konuda en detaylı bilgilere erişim sağlanmaktadır. Müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanılamadığı durumlarda ise sesli yanıt sistemi devreye girmektedir.
 • QNB Finansbank Sosyal Medya Kanalları: QNB Finansbank’ın sahip olduğu sosyal medya kanalları, ihtiyaç duyulan konularda direk olarak iletişim sağlamaya yönelik alternatif bir kullanım oluşturur. Günümüzde aktif olarak kullanılan banka iletişim yollarından birisi olan sosyal medya üzerinden müşteri temsilcilerinden yardım alınabilmektedir. Telefon üzerinden Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma seçeneğinin yanı sıra bankanın sunduğu bu kanallar sayesinde temsilcilerle iletişime geçilebilmektedir.
 • Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma tuşları
 • Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma tuşları
 • Enpara müşteri hizmetleri direk bağlanma tuşları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ