YeniKrediNotlari.om

2021 Halkbank Emekli Promosyonu Ne Kadar?

2021 yılı Halk Bankası emekli promosyonu Halk Bankası tarafından belirlenen şartlara göre belirlenmektedir. Halk Bankası, emeklilere özel birçok kampanya düzenleyerek emekli bireyleri desteklemektedir. Emekli hattı dahi bulunan Halk Bankası, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına yönelik uygun faizli krediler de sunmaktadır.

Halk Bankası Emekli Promosyonu Nedir?

Halkbank emekli promosyonu Türkiye Cumhuriyeti yurttaşları için yapılan bir ek ödemedir. Bu ek ödeme ile hem yeni emekli olan kişiler hem de başka bir bankayı kullanan emekliler promosyondan yararlanabilmektedir. Halk Bankasının bu promosyonundan yararlanmak için bazı şartlar belirlenmiştir ve bu şartlara uyan herkes emekli promosyonu alabilmektedir.

Halk Bankası Emekli Promosyonu Nasıl Alınır?

halk bankasi emekli promosyonu nasil alinir

Halk Bankası emekli promosyonu alma yolları arasında öncelikle e- devlet sistemi gelmektedir. E- devlet kapısı aracılığı ile yapılacak olan başvurular hızlı bir şekilde değerlendirilerek işleme alınmaktadır. Halk Bankası müşterisi olmayan emeklilerin ise promosyondan yararlanmak için öncelikle Halk Bankası müşterisi olmaları gerekiyor. Banka tarafından taahhütnamede belirtilecek süre boyunca müşteri olarak kalınırsa promosyondan yararlanmaya hak kazanılıyor.

Halk Bankası Emekli Promosyonu E- Devlet

Halkbank emeklilik e- devlet üzerinden işlem yapılmasına olanak tanımaktadır. E- Devlet Kapısı üzerinden yapılacak olan başvurular ile kişiler promosyonlarını alabilir E- Devlet Kapısı’na şifre ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası ile hızlı giriş yapılabilir. Giriş işleminin ardından Halk Bankası emekli promosyonu için başvuru işlemi gerçekleştirilebiliyor. Aynı işlem Sosyal Güvenlik Kurumunun kendi internet sitesi üzerinden de yapılabilir.

Halk Bankası Emekli Promosyonu Kaç Türk Lirası?

Halk Bankası emekli promosyonu tutarı emekli maaşlarının toplam tutarına göre belirlenmektedir. Halk Bankası tarafından belirlenen emekli promosyonları şu şekildedir:

  • 1.499 Türk lirası ve altında maaş alan emekliler için promosyon tutarı 500,00 Türk lirası
  • 1.500 Türk lirası ve 2.499 Türk lirası arasındaki emekli maaşları için promosyon tutarı 625 Türk lirası
  • 2.500 Türk lirası ve daha üzerinde maaş alan emekliler için promosyon tutarı 750 Türk lirası

Olarak belirlenmiştir. Halk Bankası emekli promosyonlarından yararlanmak isteyen yurttaşlar ilgili tutarları göz önünde bulundurarak bankaya başvuru yapabilmektedir.

Halk Bankası Emekli Promosyonu Başvurusu Nereye Yapılır?

Halkbank emekli promosyonu başvurusu 2021 yılında bankanın çevrim içi uygulamaları üzerinden alınmaktadır. Yaşanan COVID-19 salgını nedeni ile önlemlerini üst seviyeye çıkaran Halk Bankası şubeden başvuru almaya da devam etmektedir. Ancak müşterilerine çevrim içi platformlardan başvuru yapmalarını tavsiye etmektedir. Halk Bankası emekli promosyonu başvuru kanalları şu şekildedir:

  • Müşteri hizmetleri
  • İnternet bankacılığı
  • Mobil bankacılık
  • E- devlet

Üzerinden başvurular gerçekleştirilebilir.

Halk Bankası Emekli Promosyonu Alma Şartları Nelerdir?

halk bankasi promosyon alma sartlari

Halkbank emekli promosyonu şartı 2021 yılında aşağıdaki gibidir:

  • Sosyal Güvenlik Kurumu emeklisi olmak
  • 3 yıl boyunca Halk Bankasında kalmak ve emekli maaşını buradan almak

Olmak üzere bankanın 2 şartı bulunmaktadır. Kişiler eğer Halk Bankası üzerinden maaş almaya devam etmek istiyorlar ise eski bankalarındaki hesaplarını değiştirmeleri gerekmektedir.

Halk Bankası Emekli Promosyonu Belgeleri

Halkbank emekli promosyonu istenen belgeler arasında başvuru sahiplerinin kimlik kartı, pasaport veya ehliyet gibi yurttaş numaralarını gösteren belge yer almaktadır. Emekli promosyonu için dilekçe hazırlanması ve bankanın sunacağı taahhütname ise müşteri temsilcisi tarafından müşteriye sunulacaktır. Başvuru sahibinin önceden herhangi bir hazırlık yapmasına gerek bulunmamaktadır.

Halk Bank Promosyon Başvurusu Müşteri Hizmetleri

Halkbank emeklilik promosyonu 2021 yılı için müşteri hizmetlerinden yapılabilmektedir. 0850 222 92 62 numaralı telefon aranarak başvuru işlemi tamamlanabilir. Müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ