YeniKrediNotlari.om

TEB Kadınlara Özel She Kart

TEB sadece kadınlar için olan ve bonus özellikleri bakımından oldukça zengin bir kredi kartı sunuyor. Bu kartın adı; TEB She karttır. Yazımızda sizlere sadece kadınların sahip olabilecekleri ve yaptıkları alışverişlerden sunulan bonuslarla kar edebilecekleri kredi kartını anlatacağız.

TEB She kredi kartı, TEB tarafından sadece kadınlara özel olarak sunulan bir kredi kartıdır. Baktığımız zaman bu kredi kartının kadınlara özel farklı ayrıcalıklar sunan ve çok fazla avantajı olan bir kredi kartı olduğunu görebiliyoruz. Özellikle kadınların en sevdiği etkinlerden birisi olan alışveriş konusunda çok fazla ayrıcalık barındırmaktadır. Alışveriş keyfinin hiç bitmemesini isteyen kadınlar bu kredi kartını kullanabilir.

Kredi Kartınızla Kendinizi Şımartın

Kendini şımartmak isteyen kadınlar için TEB She kredi kartının çok fazla avantaja sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu kredi kartında bir kadının bekleyebileceği bütün özellikler yer almaktadır. TEB She kredi kartında kadınlar olarak istediğiniz fırsatları, avantajları, bonusları ve puanları bulabilirsiniz. Bu yüzden de kadınlar arasında en fazla tercih edilen kartlardan birisi olduğunu söyleyebiliriz.

TEB She kredi kartının en büyük özelliklerinden birisi de sunduğu birbirinden farklı bonuslardır. Kartın bu özelliği sayesinde 100 TL ve üzerinde alışveriş yaptığınız zaman bonus kazanırsınız. Kartın bu özelliği yapacağınız bütün çocuk giyimi, giyim ve kozmetik alışverişlerinde geçerli olarak kullanılır. Aynı zamanda kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerin %5’i kadar sizlere bonus verilecektir.

Kredi kartının özelliklerine baktığımız zaman kadınların ihtiyaç duyduğu neredeyse bütün özellikleri kapsadığını görebiliyoruz. Kredi kartınızla sağlık, kuaför ve cilt bakımı harcamalarınızı da rahatlıkla yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu harcamalarınızda yapacağınız ödemelerin 3 taksit şekilde yapılmasını da sağlayacaktır. Kartın sunduğu bu avantajdan faydalanmak isteyen kişiler alışverişlerini yapmadan önce BAKIM yazıp boşluk bırakarak kartlarının son 4 hanesini yazarak 4616’ya SMS göndermeleri gerekir. Bu SMS’i sadece bir kere göndermeniz yeterli olacaktır.

Sağlık Kuruluşlarında Üç Taksit

Kredi kartınız sağlık kuruluşlarında yaptığınız masraflarında üç taksitle ödenmesine yardımcı olmaktadır. Bu özelliğin en avantajlı yanıysa harcamanız taksite bölündüğü zaman sizlerden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. SAGLIK yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 4616’ya SMS gönderip yaptığınız sağlık harcamalarınızı 3 taksit yaptırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ