YeniKrediNotlari.om

Garanti BBVA Kredi Kartı Limit Artırımı Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA kredi kartı limit artırma işlemi mobil, Bonus Flaş, internet bankacılığı, ATM ve şube kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilir. Kredi kartı limiti artırma işlemini şifre ve müşteri numaralarınız ile bankayla iletişime geçerek otomatik olarak düzenli kredi kartı limiti artırma hizmetine başvurabilir, kısa sürede Garanti BVVA kredi kartı limiti artırım işlemi onayı alarak, bankacılık işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Mobil’den Garanti BBVA Kredi Kartı Limit Artırım Talebi Hangi Yolla Yapılır?

garanti bbva kart limit arttirim talebi
pendik escort
Mobil’den Granti BBVA kredi kartı limit artırım talebi için öncelikli olarak Garanti BBVA Mobil uygulamaya giriş yaparak sistemi adım adım takip etmelisiniz. Giriş işlemlerini aktif hale getirdikten sonra sırasıyla hesap ve kart- kartlar- kart seçimi- nakit ve ödeme çözümleri – limit artırım talebi adımlarını izleyerek kredi kartı limit talebenizin olumlu ya da olumsuz sonuçlanma sürecini bekleyebilirsiniz.

Bonus Flaş’tan Kredi Kartı Limit Artırım Talebi Oluşturma

Bonus flaş’tan kredi kartı limit artırım talebi için ilk olarak Bonus Flaş uygulamasına giriş yaparak kart limit artır talebi işlemlerini adım adım takip etmelisiniz. Bonus Flaş uygulaması girişi yaptıktan sonra kart bilgileri- kart seçici- limit artırım adımlarını izleyebilir, Garanti BBVA kredi kartı limit artırım işlemini aktifleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Yolu İle Kredi Kartı Limit Artırım Talebi Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA internet bankacılığı ile kredi kartı limiti artırma yolları için ilk etapta internet bankacılığına giriş yapmalısınız. Daha sonra kart- kredi kartı- kart seçimi-  limit artır adımlarını izleyerek kredi kartı limit artırma işlemini online başvuru yolu ile gerçekleştirebilirsiniz. Garanti bankası BBVA internet bankacılığı vasıtasıyla kredi kartınız için düzenli limit artırma talebi oluşturarak,  otomatik olarak kredi kartı limitinizi artırabilirsiniz.

SMS ile Garanti BBVA Kredi Kartı Limit Artırımı İçin Ne Yapmalısınız?

SMS ile Garanti BBVA kredi kartı limit artırımı başvurusu için bankaya kayıtlı olan numaranız üzerinden, ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE, AYLIK NET GELİR bilgi ve işlemlerini aralarında boşluk bırakarak 3340’a gönderebilirsiniz. Kredi kartı limit artırma talebinizi mesaj yolu ile bankaya ulaştırabilirsiniz. Örneğin: ARTIR 3000 353010 5000

Garanti BBVA ATM’lerinden Kredi Kartı Limit Artırımı İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

ATM ‘ler yolu ile Garanti BBVVA kredi kartı limit artırım talebi oluşturma işlemi için asıl işlem gördüğünüz kartı kullanarak Garanti BBVA ATM’lerine gidebilirsiniz. Sırasıyla LİMİT İŞLEMLERİ adımlarını izleyerek kredi kartınızın limitini artırabilirsiniz. Garanti BBVA ATM’ler üzerinden LİMİTİ İŞLEMLERİ menüsüne gelerek düzenli olarak limit artışı onayı verdikten sonra kredi kartı limitinizi doğrudan yükseltebilirsiniz.

Garanti BBVA Düzenli Kredi Kartı Limit Artırım Talebi İçin Hangi Yollara Başvurabilirsiniz?

 

garanti bbva kredi karti limiti arttirim talebi

Garanti BBVA düzenli kredi kartı limit artırım talebi için Garanti BBVA internet bankacılığı, ATM, şubeler ve Garanti BBVA mobil iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Yasal mevzuat gereği, bir takvim yılı boyunca üç defa ödemeniz gereken borç limitinin altında bir ödeme yaparsanız kartınızın tüm nakit çekme ve kredi limiti artırma işlemlerine kapatılmış olur.

Garanti BBVA kredi kartı limit artırma talebinizin olumlu bir şekilde sonuçlanması için doğru kimlik şifre ve gelir, maaş durumunuzu bankaya eksiksiz bir şekilde iletmeniz gerekir. Hatalı, aldatıcı ve hakkın kötüye kullanımını esas alan beyan ve eylemleri, kredi kartı borcunu ödeyemeyecek acze düşmeniz halinde kredi kartı limit artırma talebiniz olumsuz sonuçlanacaktır.

Garanti BBVA Şubelerinden Kredi Kartı Limit Artırım Talebi Oluşturma 

Garanti BBVA şubelerinden kredi kartı limiti artırım işlemi için Garanti BBVA şubelerini ziyaret edebilir, kredi kartı limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Limit talebinizin sonuçlanmaması en kısa süre içinde size dönüş sağlanarak gerçekleşir. Limit artırma talep sonuçlarının ekstrenizin yanı sıra 444 0 333 nolu numaradan Garanti BBVA müşteri temsilcisini arayarak takip edebilirsiniz. İletişim destek biriminden yardım alarak Garanti BBVA kredi limit artırım sonucunuzu kolayca öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ