YeniKrediNotlari.om

Anadolu Bank Şikâyet Hattı Numarası Nedir?

Anadolu Bank müşteri hizmetleri numarası üzerinden şikayet hattına erişim sağlanabilir. Bu hatta erişmek için ilk önce “0850 222 55 50” numarasının aranması gerekir. Genellikle Anadolu Bank müşterileri aldığı hizmet ile ilgili herhangi bir problem için bir yetkili kişiye danışmak ister. Bazen mağdur olunan durumlar meydana gelebilir. Müşteri böyle bir durum yaşadığında şubeye gidebilir ya da telefon bankacılığını kullanır. Son zamanlarda salgından dolayı müşteri hizmetlerinin yoğunluğu oldukça artmıştır.

Anadolu Bank şikayet hattına iletilen talepler ya da şikayetler, banka tarafından dikkatli bir şekilde incelenir. İncelemeye alınan şikayet ve talepler için kısa sürede geri dönüş yapılarak müşterilerle iletişim kurulur. Müşterilerin bankanın konu ile ilgili çözümünden sonra herhangi bir mağduriyet yaşamaz.

Anadolu Bank Müşteri Hizmetleri Hangi Saatlerde Aranabilir?

Anadolu Bank çağrı merkezinin mesaisi 7 gün 24 saat ara vermeden sürer. Müşteri temsilcileri değişimli olarak müşteriye hizmet verir. Bankalar genellikle kredi çekmek ve hesap açmak isteyenler tarafından tercih edilir. Bu yüzden mesai saatlerine göre şubeye giden kişilerin sayısı artmıştır. Hizmet veren diğer bankalar gibi Anadolu Bank için de mesai saatleri aynıdır.

Anadolu Bank çalışma saatleri hafta sonları hariç her sabah saat 09:00 civarı başlar. Ancak bazı gerçekleştirilecek işlemler için bankaya gitmeye gerek kalmayabilir. Telefon bankacılığı ile birden fazla işlem yapılır. Anadolu Bank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek işlemler kolay bir şekilde halledilmiş olur.

Anadolu Bank İletişim Formu Nasıl Doldurulur?

anadolu bank iletisim formu

Anadolu Bank müşteri hattı web sitesi üzerinden şikayet veya öneriler için doldurulan bir form ekranıdır. Müşteri hizmetleri ile ilgili yaşanan bir problem ya alınan hizmetle ilgili yaşanan bir sıkıntı için iletişim formu etkili bir yöntemdir. Müşteriler bu iletişim formuna adını, soyadını yazar ve danışmak istediği konuyu gerekli alana yazar.

SMS, e-posta veya çağrı gibi geri bildirim aracı müşteri tarafından tercih edilir. Bu tercih işleminden sonra şikayet bankaya gönderilir. Anadolu Bank gerekli incelemeleri yaptıktan sonra müşterinin tercih ettiği iletişim kanalı ile kısa sürede geri dönüş yapar.

Müşteri Hizmetlerine Bağlanarak Hangi İşlemler Gerçekleştirilebilir?

Müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleşen işlemler banka müşterilerinin şubelere gitme sıklığını azaltmıştır. Banka ile ilgili yaşanan herhangi bir problem için müşteri hizmetleri aranarak çözüm bulunur. İşlemlerin daha hızlı bir şekilde hallolması için müşteri hizmetlerine bağlanmadan önce telesekreter ile yönlendirme yapılır. Merak edilen konu veya yaşanılan bir sorun için müşteri temsilcisi ile iletişim kurulur. Müşteri hizmetleri üzerinden yapılabilen bankacılık işlemleri şunlardır:

 • Fatura ödemeleri
 • Otomatik ödeme talimatı
 • Kredi kartı başvurusu
 • Başvuru sorgulama işlemleri
 • Online bankacılık şifre sorgulama
 • Cari hesap bakiye sorgulama
 • Kredi kartı limit işlemleri
 • Kurum borcu ve vergi borcu ödemeleri
 • Kredi kartı ekstresi sorgulama
 • Cari hesap açma ve kapama işlemleri
 • Kayıp ya da çalıntı durumlarını bildirme
 • Kart blokesinin açılıp kapanması
 • EFT ve havale transfer işlemleri

Anadolu Bank Belge Teslimi Nasıl Yapılır?

anadolu bank belge teslimi nasil yapilir

Anadolu Bank’a evrak göndermek isteyen banka müşterilerinin şubelere gitmesi şart değildir. Şubeye gitmek yerine faks aracılığıyla belgelerin teslimi yapılabilir. Bankaya yazılı olarak belge veya dosya göndermek için 0216 659 10 60 faks numarasını kullanılmalıdır.

Anadolu Bank Şikayetleri İçin Nereye Başvurmak Gerekir?

Anadolu Bank iletişim kanalları arasından müşteri kendi istediğini tercih edebilir. Banka ile ilgili herhangi bir şikayet veya talep için başvuru yöntemleri şu şekildedir:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ