YeniKrediNotlari.om

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Emeklilerin günlük hayatta yaşadıkları birçok problem yer almaktadır. Özellikle toplu para gerektiği zaman birçok emeklinin sorun yaşadığını görebiliyoruz. Fakat emekliler için bu durum emeklilere kredi veren bankalar sayesinde ortadan kalkıyor. Hatta bu bankalar arasında emeklilere faizsiz kredi veren bankalarda yer almaktadır.

Günümüzde birçok bankanın emeklilere kredi imkanı sağladığını görebiliyoruz. Kullanacağınız kredinin meblağsına göre bankanın bu krediye eklediği faiz oranında da değişiklik oluyor. Fakat ülkemizde hizmet sunan bazı bankalar emeklilere faizsiz kredi imkanı da sunmaktadır. Bu konuda en popüler bankalardan birisi; Ziraat Bankası’dır. Ziraat Bankası emeklilere faizsiz olarak ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi sunmaktadır.

Bankalar eğer emekli maaşlarını kendilerinden çektiğiniz takdirde sizlere özel farklı imkanlar sağlanmaktadır. Emeklilere rahat bir şekilde kredi veren bankalar şu şekildedir:

-Yapı Kredi

-Garanti Bankası

-Ziraat Bankası

-İş Bankası

-Vakıfbank

Bu bankalardan birisini kullanarak emeklilerde rahatlıkla kredi kullanabilir. Bankalar zaman zaman emeklilere özel kredi imkanları sunmaktadır. Bankaların düzenlediği bu fırsatları bankaların resmi internet siteleri ve telefon bankacılığı üzerinden de öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Emekli Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası düşük faiz oranlarıyla emeklilere kredi veren bankalardan birisidir. Garanti Bankası emekli kredisi kampanyası kapsamında emeklilere 48 aya varan vadelerle kredi kullandırmaktadır. Emeklilerin bu krediyi kullanmak için tek yapması gereken ise; nüfus cüzdanlarını alarak en yakınındaki Garanti Bankası şubesine başvurmaktır. Emekliler kampanya kapsamında kullandıkları kredilerini minimum 3 ay maksimum 48 ay taksitlendirebilirler.

Garanti Bankası’nda kredi kullanan emekliler 10 bin TL kredi kullanımlarına %1.69, 15 bin TL kredi kullanımlarına %1.59, 25 bin TL kredi kullanımların %1.49 faiz öderler.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası, emeklilere kredi sunan bir diğer bankadır. Özellikle emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan kişilere sunduğu düşük faizli kredi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ziraat Bankası emekli konut kredisi imkanı da sunmaktadır. Bankada 100 bin TL krediyi 120 ay taksitle %0.95 faiz oranıyla kullanabilirsiniz. Bu şekilde emekli olup ev hayali kuran kişilerde bu Hayallarını gerçekleştirmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ