YeniKrediNotlari.om

TEB Müşteri Temsilcisine Direk Nasıl Bağlanılır?

TEB müşteri temsilcisine direk bağlanmak için 0850 200 0 666 numarasının aranması gerekmektedir. Bu numara arandıktan sonra sesli yanıt sistemini beklemeden TEB müşteri temsilcisine direk bağlanmak isteyenlerin de sırasıyla 3, 1, 1 numaralarını tuşlamaları gerekmektedir.

TEB müşteri temsilciliği ile yapılacak olan görüşmelerde herhangi bir güvenlik tehdidi olmaması açısından konuşmalar kayıt altına alınmakta olup yapılan işlemlerde de bilgi güvenliği sağlamak için kimlik bilgilerinin kısmi olarak alınması söz konusu olmaktadır.

TEB müşteri hizmetleri aynı zamanda sesli yanıt sistemi üzerinden de pek çok işlemin yapılmasına olanak sunmaktadır. Bu nedenle yapılacak olan işlemlerde müşteri temsilcisine bağlanmadan önce gerekli yönlendirmeler takip edilebilir.

TEB İletişim Formu Nasıl Kullanılır?

teb iletisim formu nasil kullanilir

TEB iletişim formunun kullanılması bankanın resmi olarak kullanılan web sitesi üzerinden sağlanmaktadır. İletişim formunda yer alan konu başlığı üzerinden herhangi bir bankacılık hizmetine yönelik bilgi alma talebi oluşturulabilmektedir.

İletişim formu üzerinden aynı zamanda bankalara yönelik belirtilen şikayet durumlarının paylaşılması ve beraberinde öneri ve taleplerin de iletilmesi mümkün olmakla beraber geri dönüşün sağlanabilmesi için iletişim numaralarının da tam ve eksiksiz bir biçimde doldurulması gerekmektedir.

İletişim formu genellikle telefon bankacılığını tercih etmeyen ve acil bir talebi olmayanlar için kullanılan bir iletişim aracı olması nedeniyle form üzerinden hızlı geri dönüşler verilmemekte olup, bu kanal üzerinden banka yetkililerine ulaştırılan her konu değerlendirmeye alınmaktadır.

TEB Telefon Bankacılığından Hangi İşlemler Yapılabilir?

TEB telefon bankacılığından yapılabilecek işlemler banka şubelerinin sunmuş olduğu hizmetleri kapsamaktadır. Bir hesaba para gönderme talimatı ya da hesaplara dair dökümlerin incelenmesi mümkün olduğu gibi fatura gibi ödeme işlemlerinin de yapılması mümkün olmaktadır.

TEB telefon bankacılığını kullanan müşterilerin işlemlerini kendi şifreleri yoluyla yapmaları nedeniyle güvenlikli bir iletişim alanı olduğu bilinmekte ve bu nedenle yatırım faaliyetlerinin de yürütülmesine olanak sunulmaktadır.

TEB müşteri temsilcisine direk bağlanmak istemeyen ve bankacılık işlemlerini hızlı bir biçimde tamamlamak isteyenler için kullanılmakta olan telefon bankacılığı üzerinden yeni hesap açma ya da kredi başvurusunda bulunma gibi işlemler de kolaylıkla yapılabilmektedir.

TEB Mobil Bankacılık Nasıl Kullanılır?

 

TEB mobil bankacılık öncelikli olarak bankanın mobil uygulamasının akıllı cihazlara indirilmesi ile kullanılmaktadır. Mobil işlemlerin yapılabilmesi için aynı zamanda müşteri hizmetlerinden güncel bir şifre oluşturulması gerekmektedir.

Mobil bankacılık kanalı, aktif bir alan olması nedeniyle müşteri hizmetleri kanalından yapılabilecek olan her türlü işlemin tek tuşla yapılmasını sağlamakta olup canlı destek hattı üzerinden de yetkili birimlerle iletişim kurulması mümkün olmaktadır.

TEB mobil bankacılık uygulaması hem IOS hem de Android cihazlara ücretsiz bir biçimde indirilebilmektedir. Bu nedenle banka müşterilerinin hesap açtıktan sonra şubelerden onaylarını tamamlamaları ve şifre işlemlerini de hızlı bir biçimde gerçekleştirerek uygulamayı kullanmaları önerilmektedir.

TEB Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri Nasıldır?

teb cagri merkezi calisma saatleri

TEB çağrı merkezi çalışma saatleri, 7/24 olarak belirlenmekte olup yapılacak işleme bağlı olarak da işlem saati değişiklik gösterebilmektedir. Havale ve EFT işlemleri için bankanın belirlemiş olduğu zaman dilimi mesai saati olmakla beraber fatura ödeme işlemlerinde herhangi bir saat sınırlaması bulunmamaktadır.

Bankanın müşteri hizmetleri ile günün her saatinde görüşülerek şikayet ve öneri bildirmek ya da mevut hesap dökümünü almak mümkün olduğu gibi kredi işlemlerine dair bilgi alınması da sağlanabilmektedir.

TEB müşteri temsilcisine direk bağlanmak isteyenlerin çalışma saatlerine dair herhangi bir sınırlama olmaksızın bağlanmaları ve şikayet, öneri durumlarını beyan etmeleri de mümkün olmaktadır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ