YeniKrediNotlari.om

TEB Kredi Kartı ve Bankamatik Kartı Takip

TEB kredi kartı ve banka kartı takip etme işlemleri TC kimlik numarası ve telefon numarası kullanılarak TEB web sitesi üzerinden yapılabilir. Türk Ekonomi Bankası (TEB) şubeleri üzerinden başvuruda bulunduğu kartı almak yerine adresine gönderilmesini tercih edenler ek olarak, TEB kart takibi işlemleri için bankanın çalıştığı kurye şirketi ile irtibata geçebilir.

TEB Banka Hesap Kartına Nasıl Başvurulur?

TEB banka kartına başvurular banka müşterisi olup olmama durumuna göre farklılık gösterir. TEB kart başvurularında “Temel Bankacılık Sözleşmesi” imzalanması gerektiği için banka müşterisi olmayan herkes, kart başvurularını TEB şubelerinden yapmak zorundadır. TEB müşterileri ise hesap kartı başvurularını internet bankacılığı ve müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleştirebilirler.

TEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

teb kredi karti basvurusu

TEB kredi kartına başvuru en yakın TEB şubesi dışında şu kanallar üzerinden gerçekleştirilebilir:

 1. TEB web sitesi
 2. TEB Müşteri Hizmetleri

CEPTETEB Kredi Kartı Nasıl Alınır?

CEPTETEB kredi kartı başvurusu CEPTETEB web sitesi yanında CEPTETEB mobil ve internet şubeden gerçekleştirilebilir. Taksitli alışveriş, harcama sözüne puan ve sanal kart oluşturma gibi ayrıcalıklara sahip olan CEPTETEB kredi kartı başvuruları için en yakın TEB şubesine de kimlik belgesi ile birlikte başvuruda bulunulabilir.

TEB Kredi Kartı Başvuru Sonucu Ne Zaman Gelir?

TEB kredi kartı başvuru sonucu genel itibariyle aynı gün içinde gerçekleşir. Olası sistem yoğunluğuna bağlı olarak başvuruyu takip eden iş günü, TEB kredi kartı için yapılan başvurulara olumlu ya da olumsuz sonuç dönüşü yapılmaktadır.

CEPTETEB Kredi Kartı Başvuru Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

CEPTETEB kredi kartı başvuru sonucu anında belli olur. Müşteri TC kimlik numarası ve aylık geliri doğrulaması ardından yapılan istihbarat çalışması en geç 15 dakika içerisinde sonuçlanır. CEPTETEB kredi kartı için TEB kart takibi ise başvuru onayı alınmasını takip eden günlerde yapılabilir.

TEB Kredi Kartı Ne Zaman Teslim Edilir?

TEB kredi kartı teslim süresi 7 ila 10 iş günü içerisinde gerçekleşir. Başvuruyu takip eden 2 haftalık süre sonunda TEB aracılığı ile kredi kartınız tarafınıza gönderilerek kullanım için şifre oluşturmanıza hazır teslim edilmektedir.

TEB Kredi Kartı Aidatı Var Mı?

TEB kredi kartı aidatı Bonus Card seçeneklerinde bulunur. TEB tarafından aidatsız sunulan kredi kartları CEPTETEB kredi kartı ve Sade Kart adı ile kullanıma sunulmuştur.

CEPTETEB Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

cepteteb kredi karti basvurusu

CEPTETEB kredi kartının avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 1. Yapılan alışverişlerden bonus kazanabilirsiniz.
 2. Kart kullanımı için yıllık kart kullanım bedeli ödemezsiniz.
 3. Alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.
 4. Aynı kişiye en fazla 2 kart ve toplamda 5 kart olmak üzere ek kart çıkartabilirsiniz.
 5. Nakit avans kullanabilir, havale ve EFT ile kredi kartından para transferi yapabilirsiniz.
 6. Harcama sözü vererek bonus kazanabilirsiniz.
 7. İnternetten güvenli alışveriş yapmak için sanal kart oluşturabilirsiniz.
 8. Sanal kartı yurtdışı alışverişlerde kullanmak için Türk Lirası yanında ABD Doları ve Euro seçeneklerinde tanımlayabilirsiniz.
 9. En çok tercih edilen markalarda yapılan ek bonus ve taksit avantajlı CEPTETEB kampanyalarından ücretsiz yararlanabilirsiniz.

TEB Banka ve Kredi Kartı Takibi Nereden Yapılır?

TEB bankamatik ve kredi kartı takibi banka web sitesinden yapılabilir. Kart takibi için https://www.teb.com.tr/basvurum-nerede/#step=1 linki üzerinden giriş yapılan sayfada, TC kimlik numarası ve cep telefonu numarası kullanılarak kart teslimatının hangi aşamada olduğu bilgisine ulaşılabilir. TEB’den talep edilen kartlar kurye ile gönderilecekse, kurye şirketinin iletişim kanallarını kullanarak kartınızın nerede olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

TEB Hangi Kurye Şirketi ile Çalışıyor?

TEB’in çalıştığı kurye şirketi Kuryenet’tir. Kuryenet ile iletişime geçerek TEB kart takibi yapabilmek için 0212 444 93 93 ve 0850 222 93 93 numaralarını kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ