YeniKrediNotlari.om

Türkiye Finans Kartım Nerede? Ne Zaman Gelir? Sorgulama

Türkiye Finans kart bilgisi, banka tarafından kart sahibine sağlanmaktadır. Kırılan, kullanım süresi dolan ya da yeni başvuru yapılan kartlar, bankanın anlaşmalı olduğu kurye firmaları ile, kart sahibinin bankaya vermiş olduğu ikametgâh adresine gönderilir. Kuryenet ve Aktif Kurye gibi seçenekler kullanılarak gönderilen kart, 3 ila 5 gün içinde kart sahibinin adresine teslim edilir.

Başvuru yapılan kart basıldığında, banka tarafından ikametgâh ve telefon bilgileri gibi verilerin doğruluğunun tespit edilmesi için, kart sahibine kısa mesaj ile ulaşım sağlanır. Bankanın kartları kart sahibinin eline söz konusu süreler içinde ulaşmadıysa, kartın dağıtımını yapan kargo firması ile iletişime geçilebilir.

Yanlış adres gibi durumlarda kart sahibine iletilemeyen kart, tekrar Türkiye Finans şubesine teslim edilir. Bu durumda, bankanın müşteri hizmetleri ile görüşülerek kartın tekrar gönderilmesi ya da istenile bir şubeden teslim alınması sağlanır. Eğer kartı getiren kargo firması Kuryenet ise, 0850 222 93 93 numaralı hat üzerinden bilgi alınması mümkündür. Kartı getiren firma, Aktif Kurye ise, 0850 333 0 327 numaralı müşteri hizmetleri hattı aranmalıdır.

Türkiye Finans Happy Kart

turkiye finans happy kart

Türkiye Finans Happy Kart, bonus özellikleri bulunan bir kart ailesidir. Pek çok avantaja sahip olan bu kart ailesi kullanılarak, dünyanın her yerinde alışveriş yapılabilir, Happy kampanyalarından yararlanılabilir, alışverişlerde bonus kazanılabilir, kazanılan bonuslar üye iş yerlerinde harcanabilir, Happy avans ve Happy Asistans gibi kolaylaştırıcı işlemlerden yararlanılabilir. Kullanılabilecek Happy kartlar şunlardır:

  • Happy Kart Silver,
  • Happy Kart Gold,
  • Happy kart Platinum,
  • Happy Zero Kart,
  • Happy Sanal Kart

Türkiye Finans Happy Kart Başvurusu

Happy kart başvurusu için, bankanın resmi internet sitesi üzerinden “Hemen başvur” butonuna basılarak işlem gerçekleştirilebilir. Bankanın kartları için yapılan başvurular, internet bankacılığı ya da mobil şube üzerinden de yapılabilmektedir. Banka ve kredi kartı başvuruları, 0850 222 2244 numaralı Türkiye Finans Müşteri İletişim Merkezi aranarak da yapılabilmektedir.

Türkiye Finansbank şubeleri üzerinden de gerçekleştirilen başvuru işlemi, kısa mesaj yoluyla da yapılabilir. Bunun için, “HAPPY” boşluk “T.C. Kimlik No” yazıp 2442’ye kısa mesaj göndermek yeterlidir.

Türkiye Finans Banka Kartı

Türkiye Finans banka kartı, yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerde, Maestro ve Electron logosu bulunan anlaşmalı iş yerlerinde nakit ihtiyacını karşılamak için kullanılabilmektedir. Banka kartı ile ATM’lerden hem yurtiçinde hem de yurtdışında, 7 gün 24 saat boyunca para yatırma ya da çekme işlemi gerçekleştirilebilir. Banka kartı ile günlük para çekmek için uygulanan üst limit, 5 bin lira olarak belirlenmiştir. Günlük para çekme limiti, müşteri segmentine göre farklılık göstermektedir. Banka kartı kullanılarak, 3D güvenlik hizmetlerinden yararlanılan internet alışverişleri de yapılabilmektedir.

Türkiye Finans Sanal Kart

turkiye finans sanal kart

Happy sanal kart, kredi kartıyla birlikte kullanılan ve fiziki olarak baskısı yapılmayan bir ek karttır. Sanal kartla birlikte, telefon ve internet alışverişi yapılabilmektedir. Bankanın kartları arasında en çok tercih edilen kartlardan biri olan sanal kart başvuruları, 0850 222 22 44 numaralı müşteri hizmetleri merkezi aranarak gerçekleştirilmektedir. Sanal kart kullanımı için belirlenen miktar, asıl karttan sanal karta aktarılır ve sanal kartın kullanım limiti oluşturulur. Bankaya verilebilecek limit sıfırlama işleminin ardından, sanal kartın içinde bulunan limit tekrar asıl kartın içine aktarılır. Sanal kart ile Happy kart ailesine sunulan taksit ve indirim avantajlarının hepsinden faydalanılabilir. Harcamalar, hesap özetinde ek kart olarak görüntülenerek, harcama takibi ve kontrolü yapılabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ