YeniKrediNotlari.om

QNB Finansbank Kartım Nerede? Ne Zaman Gelir?

QNB Finansbank kartının nerede ne zaman size ulaşacağı bilgisi 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezinden veya en yakın QNB Finansbank şubelerinden öğrenilebilir. Finansbank hasar, arıza, hırsızlık gibi durumlarda veya süresi dolan, güncellenen kredi kartı veya banka kartı yeniden basarak Finansbank’ın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile en kısa sürede kişiye teslim etmektedir. Finansbank, kartın basımı tamamlandıktan sonra bankada kayıtlı olan adres ve telefon numarası bilgisinin doğruluğunu teyit etmek için SMS veya telefon yoluyla kart sahibi ile iletişime geçerek, kartın basıldığını ve kargo firmasının kartı teslim etmek için kuryeye verildiğini iletmektedir. Finasbank kartın kişiye ulaşması kargo firmasına göre 3 ila 5 günü bulabilir. Kartın kişiye ulaşmaması halinde kargo firması ile iletişime geçilmelidir.

Talep edilen kartın “Hemen Teslim Kart” olup olmadığı 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezinden veya şubelerden öğrenebilir, üzerinde ad soyadı bilgisi bulunmayan bu kartları en yakın şubeden anında teslim alarak kullanılabilir. Şubeden teslim alınan kart ile kişinin önceden elinde bulunan kart ile yapabildiği bütün işlemler yapılabilmektedir.

Kurye firması tarafından adrese getirilen bankamatik veya kredi kartı yalnızca kart sahibi ile aynı soyadı taşıyan bir aile bireyine teslim edilebilir. Kredi kartı veya banka kartı güvenlik sebebi ile soy isim farklılığı olan kişiye teslim edilmez.

Kart başvurusu sonrasında adres değişikliği talebi güvenlik nedeni ile 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezinden yapılması gerekmektedir.

QNB Finansbank Kart Başvurusu Sorgulama

qnb finansbank kart basvurusu

QNB Finansbank’tan başvuru yapılan kartın sorgulaması çağrı merkezleri, şubeler veya internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

QNB Finansbank internet sitesinde bulunan “Bize Ulaşın” bölümünden “Adıma düzenlenmiş kartın teslim durumunu öğrenmek istiyorum.” sekmesinden form doldurularak kart durumu ve neden kişiye ulaşmadığı sorgulaması yapılabilir. Sorgulama formunda istenilen ad, soyadı, kimlik no, cep telefonu, e-posta adresi ve konu detayı bölümüne yapılacak olan şikayet veya Finansbank kart durumu hakkında bilgi almak istiyorum gibi açıklamalar yazılarak bankaya iletilmelidir. İletilen bu şikayet veya bilgi talebine banka en kısa zamanda dönüş yapmaktadır.

QNB Finansbank Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank Bankamatik kartı başvurusunda bulunmak oldukça kolaydır. Banka kartı başvuruları şubeye gitmeye gerek kalmadan 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezinden veya internet bankacılığından/ mobil uygulamadan yapılabilir. Başvuru sırasında banka bazı evraklar talep edebilir. Bu evraklar şubelerden bizzat teslim edilmelidir. Başvuru yapılan banka kartı Finansbank’ın anlaşmalı olduğu kargo firması ile basımdan sonra en kısa sürede kişiye teslim edilmektedir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

qnb finansbank karti karti basvurusu

QNB Finansbank kredi kartı başvurusunda bulunmanın üç farklı yolu bulunmaktır. Başvurular şu yollar ile yapılabilir:

  1. Şube

CardFinans kredi kartına en yakın QNB Finansbank şubesine giderek başvuru yapılabilir. Ayrıca şubeden yapılan kredi kartı başvurularında kurye beklemeden kart hemen teslim edilmektedir.

  1. İnternet Şubesi/ Cep Şubesi

CardFinans kredi kartı başvuruları internet bankacılığı veya QNB Finansbank mobil uygulaması üzerinden 7/24 yapılabilir. Başvurunun onaylanması halinde banka SMS yolu ile bilgi vererek kredi kartının teslimi şubeye gitmeye gerek kalmadan kuryeler tarafından teslim edilir.

  1. SMS ile Başvuru

CardFinans kredi kartına cep telefonu üzerinden T.C. kimlik numarası yazıp 2273’e kısa mesaj atarak başvuru yapılabilir. Yapılan başvuru incelendikten sonra onaylanması halinde banka tarafından SMS yolu ile bilgi verilmektedir. Eğer başvuru onaylanırsa banka, kartın basımını gerçekleştikten sonra telefon yolu ile bilgileri teyit ederek Finansbank kartı kuryeye teslim etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ