YeniKrediNotlari.om

Albaraka Kredi Kartı ve Bankamatik Kartı Takip

Albaraka Türk’ün banka ve kredi kartı sorgulaması banka müşteri hizmetleri ve anlaşmalı kurye firması aracılığı ile gerçekleştirilir. İki adet banka kartı seçeneği bulunan bankanın kredi kartı için World markası kullanılır. Albaraka kart takibi bahsedilen kart seçenekleri teslimine yönelik olarak ilgili noktalardan yapılabilir.

Albaraka Türk Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

albaraka turk banka karti basvurusu
unibet giriş
Albaraka Türk banka kartı başvuruları banka şubesinden yapılır. En yakın Albaraka Türk şubesi üzerinden başvuruda bulunabilecek banka kartı seçenekleri şunlardır:

 1. 7/24 Albaraka Banka Kartı
 2. Hicaz Kart

Hicaz Kart hac ve umre masraflarını karşılamak amacı ile banka tarafından sunulan hesap kartı seçeneğidir. Hicaz Kart ile para çekme yanında alışveriş yapılabilir. Yurtiçi yanında yurtdışı alışverişlerde de Hicaz Kart kullanılabilmektedir. 7/24 Albaraka Banka Kartı ise tüm bankacılık işlemlerinin şubeye gitmeden yapılması için hizmete sunulmuştur. Hicaz kart ile benzer özelliklere sahiptir. Günün her saati alışverişlerde ve para çekimlerde kullanılabilen 7/24 Albaraka banka kartı ile günün her saati ATM’ler üzerinden işlem yapılabilir.

Albaraka Türk Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

Albaraka Türk kredi kartı seçeneği World Kart’tır. Sanal kart, Klasik, Gold ve Platinum seçenekleri ile sunulan Albaraka World kredi kartı özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Alışverişlerde Worldpuan kazanılır.
 • Kazanılan Worldpuanlar arzu edilen tarihte ve şekilde yapılacak alışverişlerde kullanılbilir.
 • Tek seferde 250 TL olmak üzere toplamda 750 TL işlemler temassız olarak şifresiz yapılabilir.
 • World üyesi işyerlerinden alışverişler taksitlendirilebilir.
 • Albaraka Türk Asistans hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanılabilir.
 • Başvurular Albaraka Türk şubelerine yapılır.

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk kredi kartına başvuru en yakın Albaraka şubesine yapılır. Başvuru yapmak için kimlik belgesi ile birlikte banka şubesine müracaat etmek yeterlidir. Bankadan temin edilen kredi kartı başvuru formu ve sözleşmesi doldurulması sonrası kredi kartının teslimi için beklemeye geçilir.

Albaraka Kart Sorgulama Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk kart sorgulamaları banka şubeleri ve müşteri hizmetleri üzerinden yapılır. Albaraka Türk müşteri hizmetleri üzerinden Albaraka kart takibi için 444 5 666 ve 0850 222 5 666 numaraları kullanılır. Sorgulama için TC kimlik numarası ile birlikte bankaya kayıtlı cep telefonu numarası yeterlidir. Albaraka’ya başvurulan banka veya kredi kartı için teslim seçeneğini ev adresi olarak belirleyen başvuru sahipleri, bankanın çalıştığı kurye şirketi aracılığı ile kart sorgulaması yapabilirler.

Albaraka Türk Kredi Kartı Ne Zaman Teslim Edilir?

albaraka turk kredi karti ne zaman teslim edilir

Albaraka Türk’ün kredi kartı teslim süresi 5 iş günü olarak belirlenmiştir. Olası gecikmeler ise kurye şirketi yoğunluğu kaynaklı olabilir. 5 iş gününü aşan kart teslimleri için kurye şirketi ile görüşerek gecikme sebebi hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Albaraka Türk Kredi Kartı Şifresi Nasıl Oluşturulur?

Albaraka Türk kredi kartı şifre işlemleri değişiklik yapılacağı hallerde kullanılır. Yeni alınan Albaraka kredi kartı ile birlikte kullanıcılara banka tarafından SMS ile kart şifresi gönderilir. Kendisine gönderilen kredi kartı şifresini değiştirmek isteyen Albaraka kredi kartı kullanıcıları, aşağıdaki bankacılık kanalları üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler:

 • Albaraka Türk Telefon Bankacılığı (Müşteri Hizmetleri)
 • Albaraka Türk mobil şube
 • Albaraka Türk internet bankacılığı

Albaraka Türk Kurye Takip İşlemleri Nereden Yapılır?

Albaraka Türk kurye takibi için bankanın başvuru kanalları yanında çalıştığı kurye şirketi iletişim bilgileri kullanılabilir. Albaraka Türk Kuryenet ile çalışır. Kuryenet iletişim numaraları 0212 444 9393 ve 0850 222 9393’tür. Paylaşılan numaralar üzerinden şirkete ulaşılarak Albaraka kart takibi yapılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ