YeniKrediNotlari.om

Acil Para Lazım Diyenlere Odeabank’tan Nakit Hazır Kredi

Acil para lazım olduğu durumlarda vatandaşların başvurabilecekleri başlıca kurumlar, bankalar olarak ön plana çıkmaktadır. Ayrıca vatandaşlar bankalardan kullandıkları krediler ile yatırım yapabilmekte yahut masraflarını karşılayabilmektedir. Odeabank da bireysel krediler kapsamında hazırladığı nakit hazır kredi kampanyası ile müşterilerine finansman sağlamaya devam ediyor. Bankanın avantajlı koşullarda müşterilerine sağladığı kredi uyarınca likidite edinmek isteyen müşteriler, cazip faiz oranları ve uzun vadede ödeme kolaylığında işlem yapabilmekteler.

Nakit Hazır Kredisi Faiz Oranları

Odeabank nakit hazır kredi kampanyası dahilinde kullanılan finansmanın faiz oranı aylık yüzde 1,29 seviyesinden başlamaktadır. Bankaca tayin edilen faiz oranı müşteri özelinde değişiklik göstermektedir. Müşterinin kullanmak istediği kredi meblağı ve bu tutarı geri ödemek için tercih ettiği vade dilimi bankanın belirlediği faiz oranında etkin olmaktadır. Ayrıca kredi kullanacak müşterinin KKB skoru (Kredi Kayıt Bürosu) veya Findeks notu da tabi olacağı faiz oranında önemli etkenler konumundadır. Söz konusu tüketici kredisi kampanyası dahilinde uygulanan en yüksek faiz oranı aylık yüzde 1,79 olarak tayin edilmiştir.

Kredi başvurusu yapan müşteri, Odeabank tarafından değerlendirilmekte ve müşteriye uygulanacak faiz oranı belirlenmektedir. Belirlenen faiz oranı müşteriye bildirilmekte ve bu faiz oranının müşteri tarafından da kabul edilmesi durumunda kredi kullandırımı gerçekleşmektedir.

Odeabank Nakit Hazır Kredi Başvurusu ve Ödeme Kanalları

Odeabank nakit hazır kredi kampanyası dahilinde finansman edinmek isteyen müşteriler, kredi başvurusunu çeşitli kanallar vasıtası ile gerçekleştirebileceklerdir. Kredi başvurusu için bankanın şubelerine başvurulabilmektedir. Ayrıca, kredi başvurusu yalnızca bir kısa mesaj gönderilerek de yapılabilmektedir. Kısa mesajla nakit hazır kredisine başvurmak için “NAKIT boşluk TCKN” yazıp 8444’e göndermek yeterli olmaktadır. Bununla birlikte Odeabank İnternet Şubesi ve Odeabank Mobil Şube’den de kredi başvurusu yapılabilmektedir. Kredi başvurusu esnasında müşterinin kimliği yanında bulunması yeterlidir.

Müşteri, Odeabank’ın ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde edindiği krediyi ve diğer kredi ürünleri kapsamında sağladığı likidite çok çeşitli kanallardan kolayca geri ödeyebilmektedir. Odeabank’tan tüketici kredisi kullanan müşteri geri ödemelerini; Odeabank şubelerinden yapabildiği gibi, Odeabank İnternet Şubesi’nden, Odeabank Mobil Şube’den, 444 8 444 numaralı Odeabank İletişim Merkezi’nden ve farklı bankalarda bulunan hesaplardan EFT yahut havale yolu ile gerçekleştirilebilmektedir. Tüm bu imkanların yanında müşteriler, ayrıca Akbank ATM’leri ve PTT Şubeleri aracılığı ile de kredi geri ödemelerini yapabilmektedir.

Nakit Hazır Kredi Hesaplama Örnekleri

Odeabank Nakit Hazır Kredi Kampanyası uyarınca finansman edinerek masraflarını gidermek isteyen müşteriler, geri ödemelerini 48 aya kadar vadelendirerek yapabilmektedirler. Kredi kapsamında edinilebilecek likidite tutarı, müşterinin gelirine doğru orantılı olarak banka tarafından değerlendirilerek belirlenmektedir.

Nakit hazır kredisi kapsamında 3 bin Türk Lirası krediyi aylık yüzde 1,29 faiz oranından kullanan müşteri, geri ödemelerini 48 ay vadede yapmak isterse aylık taksit tutarları 89 Türk Lirası’dır. Vade sonunda müşterinin toplam geri ödemesi 4 bin 272 Türk Lirası olacaktır. Kredi kapsamında Odeabank müşteriden 16 Türk Lirası kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredinin aylık maliyet oranı yüzde 1,5728 seviyesinde ve yıllık maliyet oranı da yüzde 20,595 noktasında gerçekleşecektir.

Kredi kampanyası uyarınca 10 bin Türk Lirası finansman kullanmak isteyen müşteri; aylık yüzde 1,29 faiz oranından yararlanırsa ve geri ödemelerini 48 ay vadede yapmak isterse aylık 297 Türk Lirası geri ödeme yapmak durumundadır. Aylık sabit taksitlerle geri ödemelerini gerçekleştirecek müşterinin 4 yıl sonunda bankaya yapacağı toplam ödeme tutarı 14 bin 256 Türk Lirası’dır. Kredi uyarınca müşterinin 53 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ödemesi gerekecektir. Kredinin aylık maliyet oranı yine yüzde 1,5728 ve yıllık maliyet oranı da yüzde 20,595’dir. Farklı tüketici kredilerine de göz atarak kendiniz için en uygun ihtiyaç kredisini bulmak istiyorsanız buradan diğer haberlerimize göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ