YeniKrediNotlari.om

Denizbank Kredi Erteleme Nasıl Yapılır?

Denizbank kredi borcunu ertelemek isteyenler internet bankacılığı, mobil uygulaması ve müşteri hizmetleri aracılığı ile işlemlerini gerçekleştirebilir. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kredi borcu ertelemek için 0 850 222 08 00 numaralı telefonun kullanılması gerekir. Müşteri iletişim merkezinden görüşülecek olan müşteri temsilcisine talep iletildikten sonra Denizbank kredi erteleme işlemleri tamamlanır. Denizbank borç taksitlendirme, borç erteleme ve vade süresinde değişiklik yapmak için müşteri iletişim merkezi 7 gün 24 saat boyunca hizmet verir.

Denizbank Kredi Borcunu Kim Erteleyebilir?

Denizbank kredi borcunu erteleyenler o ayki kredi ekstresini karşılayamayacak durumda olan kişilerdir. Acil ihtiyaç kapsamında veya farklı nedenlerden dolayı kredi borcunu ertelemek isteyen müşteriler herhangi bir sebep göstermeksizin borç ertelemesi yapabilir. Borç ertelemek isteyenlerin banka tarafından belirtilen işlem kanallarını kullanması gerekir. Denizbank kredi borcunu erteleyen kişiler vade süresini de uzatabilir. Kredi ertelendiğinde faiz işlemeye devam edecektir.

Denizbank Kredi Borcu Nereden Ertelenir?

denizbank kredi borcu nereden ertelenir
girne escort
Denizbank kredi borcu erteleme kanalları banka tarafından belirlenir ve resmi internet sitesi başta olmak üzere tüm kanallarından müşterilerine duyurulur. Denizbank kredi borcunu ertelemek isteyen müşterilerin kullanabileceği kanallar şunlardır:

 • Denizbank resmi internet sitesi
 • Denizbank internet şubesi
 • Denizbank mobil bankacılık uygulaması
 • Denizbank banka şubeleri
 • Denizbank müşteri iletişim merkezi

Aracılığı ile kredi borcu ertelemesi yapmak mümkündür. Her kanalda farklı işlem adımları bulunur.

Denizbank Kredileri Nedir?

Denizbank kredi türleri geniş ve kapsamlı olması ile bilinir. Banka ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda kredi türlerini her sene genişletir. Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile yaptığı iş birlikleri neticesinde de düşük faiz oranlı veya sıfır faizsiz krediler de verir. Denizbank tarafından müşterilerine sunulan kredi türleri şunlardır:

 • Bireysel ihtiyaç kredileri (mortgage, taşıt, ihtiyaç)
 • KOBİ kredileri (ticari, iş yeri, iskonto, altın, taşıt, rotatif krediler)
 • Tarımsal krediler (yatırım, işletme, proje, bağkur kredileri)
 • Kurumsal krediler (nakit, dış ticaret kredileri)
 • Ticari krediler (dış ticaret, post – pre finans, ülke kredileri)
 • Kamu finans kredileri

Denizbank Kredi Başvuru Nereden Yapılır?

Denizbank kredi başvurusu yapmak isteyen kullanıcıların başvuru için kullanabileceği bazı kanallar bulunur. Bu kanallar banka tarafından belirlenir ve internet, mobil ve şube bankacılıkları üzerinden işlem olanakları sunulur. Denizbank kredi başvurusu yapmak için kullanılabilecek kanallar şunlardır:

 • Denizbank internet sitesi
 • Denizbank şubesi
 • İnternet bankacılığı
 • Mobil bankacılık
 • Müşteri hizmetleri

Kullanılarak kredi başvurusu yapılabilir. Bazı krediler için SMS ile başvuru işlemleri de gerçekleştirilebilir. Aynı kanallar Denizbank kredi erteleme işlemi için de kullanılır.

Denizbank İnternet Bankacılığından Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

denizbank kredi basvurusu nasil yapilir

Denizbank internet bankacılığı kredi başvurusu yapılabilen platformlar arasında yer alır. İnternet bankacılığını kullanmak için hali hazırda Denizbank müşterisi olmak gerekir. Denizbank müşterisi olan kişiler müşteri numarası ve / veya Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaraları ile sisteme girebilir. Bunun için bir de internet bankacılığı şifresinin kullanılması gerekir. Ardından doğrulama kodu veya cep onay işleminin yapılması beklenir. Verilen süre zarfı içerisinde sisteme giriş onaylandıktan sonra kredi işlemleri ve başvurularım sekmelerinden kredi başvuru ve kredi erteleme yapılır.

Denizbank Mobil Bankacılık Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank mobil bankacılık kredi başvurusu yapılmasına olanak tanıyan bir altyapıya sahiptir. İnternet bankacılığına giriş yaparken kullanılan bilgiler ile mobil bankacılık uygulamasına giriş yapılır. SMS ve / veya cep onay sistemi mobil bankacılık uygulaması için de geçerlidir. Denizbank kredi erteleme ve kredi başvuru işlemleri Denizbank mobil bankacılık uygulaması ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ