YeniKrediNotlari.om

QNB Finansbank Kredi Kartı Limit Artırımı Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank kredi kartı limit artırım talebi için Finansbank müşteri hizmetleri, internet bankacılığı, mobil şube,  ATM ve banka kanallarını kullanarak ya da SMS göndererek kredi kartı limit artırma talebinizi aktif olarak bankaya iletebilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartı limit artırma işlemleri için şifre ve müşteri numaranızı, kalite esası gereği doğru bilgi işlem yolu ile bankaya iletebilirsiniz.

QNB Finansbank SMS ile Kredi Kartı Limit Artırım İşlemi

qnb finansbank sms ile limit arttirimi

SMS ile QNB Finansbank kredi kartı limit artırım talebi için LIMIT yazıp, 22 73’e gönderebilir, kartın limit artırmak uygun olup olmadığı bilgisine ulaşarak banka ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartı limit artırma talebiniz olumlu sonuçlanırsa, banka size SMS ile bilgilendirme yapacaktır.

Müşteri Hizmetleri İle QNB Finansbank Kredi Kartı Limit Artırma Talebi Nasıl Gerçekleşir?

QNB Finansbank müşteri hizmetleri ile kredi kartı limit artırma talebi işlemi için 444 1 900 nolu müşteri hizmet numarasını arayabilir, teknik erişim desteği ile kredi kartı limitinizi yükseltebilirsiniz. Kredi kartı, bankacılık işlemleri, nakit ve diğer limit işlem kaydı için günün her saati canlı teknik destek birimini arayabilir, bankanın müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Şubeden QNB Finansbank Kredi Kartı Limit Artırım Talebi Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank kredi kartı limit artırım için Şubeye başvurma işlemini en yakın QNB Finansbank şubesine giderek gerçekleştirebilir, müşteri temsilcisi ve banka personellerinden yardım desteği alarak kredi kartı limit artırma talebinizi hızlı bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Ve Mobil Bankacılık ile QNB Finansbank Kredi Kartı Limit Artırımı

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık ile QNB Finansbank kredi kartı limiti artırım talebi için öncelikli olarak internet ve mobil şubesine giriş yapmanız gerekir. Giriş işlemlerinden sonra ‘’kredi kartları ‘’ sayfasını gelerek otomatik limit artırım talebinde bulanabilirsiniz. Manuel artırım başvurusu yaparak kredi kartı limit artırım işlemini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Limit Artırım Talebi İçin Hangi Kriterlere Sahip Olmalısınız?

qnb finansbank kredi karti artirim talebi

QNB Finansbank kredi kartı limit artırım talebi için ilk olarak bankaya kredi kartı limit artırım talebi başvuru yapmanız gerekir. Kredi kartı limit artırım işleminden sonra banka sizden bazı bilgi ve evrak istemi gerçekleştirecektir. QNB Finansbank Kredi kartı limit artırım talebinde bulunmanız için şu bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır:

  • Kredi kartı limit artırma talebi için banka ilk önce geçmiş ödeme kayıtlarınızı inceler.
  • Kredi siciliniz,
  • Kredi notunuz,
  • Aylık geliriniz

QNB Finansbank, yukarıdaki kriterleri taşıyıp taşımadığınız gelir beyanı ve müşteri sicil bilgilerinizi analiz ederek kredi kartı limit artırım talebinizi olumlu ya da olumsuz bir şekilde sonuçlandırır. Bankanın size sorduğu müşteri bilgi sistemi için tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde cevaplandırmanız, kredi kartı borcunu ödeyebilecek güçte olmanız gerekir. Aksi halde, hile, aldatma ve hakkın kötüye kullanılması halinde kara listeye alınabilirsiniz. Yasal mevzuat gereği bankacılık esaslarına uymazsanız kredi kartı limiti artırma talebi ve işlemlerinden men edilerek nakit, kredi kartı ve tüm bankacılık işlemlerinden faydalanamazsınız.

QNB Finansbank kredi kartı limiti, çekim işlemlerinizde yurt içi ve yurt dışı harcamalarında kullanmanız için belirlenmektedir. Kredi kartı limit oranları kişiye özel olduğu gibi, QNB Finansbank bireysel kredi kartı limitleri ortaktır. Yasal düzenlemeler ve bankacılık mevzuatı gereğince kredi kartı limitiniz kart sahibi olarak ilk iki yıl aylık ortalama net gelirin 2 katını,  sonraki dönemlerde ise aylık gelirin 4 katını geçmeyecek şekilde düzenlenmektir. Sesli yanıt sistemi, bankacılık mobil şube ve SMS yolu ile QNB Finansbank kredi kartı limit artırma talebi işlemlerini bankaya iletebilir, kısa sürede kredi kartı limitinizi yasal sınarlar çerçevesinde yükseltebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ